Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar Golf I (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/52356-cumpar-golf.html)

andolis49 22-09-07 16:49

Cumpar Golf I
 
Cumpar Golf I, ieftin (max. 500e), inmatriculat, ITP valabil, stare de functionare, preferabil 1,1 benzina sau disel, eventual dau la schimb un scuter piaggio free+ diferenta din partea mea. Astept oferte!!

older 22-09-07 20:32

Re: Cumpar Golf I
 
VW Golf 1,5 diesel,an fabr.1980,stare perfecta de functionare ,piese noi schimbate pe el,mici probleme la tabla.

scorpio GL 22-09-07 20:33

Re: Cumpar Golf I
 
eu zic sa aprinzi niste lumanari la biserica, poate asa sa gasesti un golf in starea aia si la 500E

andolis49 23-09-07 11:01

Re: Cumpar Golf I
 
older ... cat ceri pe Golf?? E inmatriculat? Lumanarile le-am aprins demult:))

older 23-09-07 12:48

Re: Cumpar Golf I
 
Pretul masinii este 3000 ron.Potzi sa cauti la banii astia alta masina da nu stiu ce gasesti(adica stiu) da ma rog.Am un prieten care a gasit un golf pe benzina 2 usi,l-a luat la 1500 ron dar terminat.


All times are GMT +2. The time now is 11:55.

- Copyright 2026 4Tuning