![]() |
Cumpar Golf I
Cumpar Golf I, ieftin (max. 500e), inmatriculat, ITP valabil, stare de functionare, preferabil 1,1 benzina sau disel, eventual dau la schimb un scuter piaggio free+ diferenta din partea mea. Astept oferte!!
|
Re: Cumpar Golf I
VW Golf 1,5 diesel,an fabr.1980,stare perfecta de functionare ,piese noi schimbate pe el,mici probleme la tabla.
|
Re: Cumpar Golf I
eu zic sa aprinzi niste lumanari la biserica, poate asa sa gasesti un golf in starea aia si la 500E
|
Re: Cumpar Golf I
older ... cat ceri pe Golf?? E inmatriculat? Lumanarile le-am aprins demult:))
|
Re: Cumpar Golf I
Pretul masinii este 3000 ron.Potzi sa cauti la banii astia alta masina da nu stiu ce gasesti(adica stiu) da ma rog.Am un prieten care a gasit un golf pe benzina 2 usi,l-a luat la 1500 ron dar terminat.
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:55. |
- Copyright 2026 4Tuning