Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   3220 bun pt cei care vb mult (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/52112-3220-bun-pt-vb.html)

marcocarlos2002 20-09-07 09:56

3220 bun pt cei care vb mult
 
la tel am doar incarcator si telefonul.merge si nu are probleme.
mai am parfumuri originale ,haine din spania si adidasi germania.
id mess:marcocarlos2002

marcocarlos2002 20-09-07 09:58

Re: 3220 bun pt cei care vb mult
 
[QUOTE=marcocarlos2002;1109667]la tel am doar incarcator si telefonul.merge si nu are probleme.
mai am parfumuri originale ,haine din spania si adidasi germania.
id mess:marcocarlos2002


All times are GMT +2. The time now is 20:46.

- Copyright 2026 4Tuning