![]() |
3220 bun pt cei care vb mult
la tel am doar incarcator si telefonul.merge si nu are probleme.
mai am parfumuri originale ,haine din spania si adidasi germania. id mess:marcocarlos2002 |
Re: 3220 bun pt cei care vb mult
[QUOTE=marcocarlos2002;1109667]la tel am doar incarcator si telefonul.merge si nu are probleme.
mai am parfumuri originale ,haine din spania si adidasi germania. id mess:marcocarlos2002 |
| All times are GMT +2. The time now is 20:46. |
- Copyright 2026 4Tuning