Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Honda - Acura tuning (https://forum.4tuning.ro/142-honda-acura-tuning.html)
-   -   Del Sol frumusel (https://forum.4tuning.ro/142-honda-acura-tuning/52101-del-sol-frumusel.html)

dj05dpx 20-09-07 01:25

Del Sol frumusel
 
5 Attachment(s)
1992
volan pe dreapta
b16a2
body kit
jante pe 17
suspensie sport
scaun sofer rosu Sparco
capota de fibra
ceasuri plasma
intretinuta f bine,nici un pic de rugina

Va place?

fanete 20-09-07 02:09

Re: Del Sol frumusel
 
e tare ca are b16a2 dar nu imi place body kit-ul... in rest e ok

Dragosh` 25-09-07 00:41

Re: Del Sol frumusel
 
http://www.jdmracingcars.ca/carInfo.php?link=13

yulasinio 26-09-07 03:13

Re: Del Sol frumusel
 
Masina asta e mai mult bodykit decat altceva... imi plac scaunele in schimb ;)

dj05dpx 26-09-07 04:34

Re: Del Sol frumusel
 
Ce anume ai fii vrut sa fie special? E urata masina stiu.

Nicknamed_13 26-09-07 05:46

Re: Del Sol frumusel
 
Pai si atunci dc ai titlul "Del Sol frumusel" daca recunosti ca este urata?

yulasinio 26-09-07 13:20

Re: Del Sol frumusel
 
:lol: :lol: :lol:
Si nu stiu ce rost au toate aceste threaduri, nu mai bine deschizi unul singur in care sa ne prezinti masinila care vin acolo la garaj?
P.S. Sper ca nu te-am suparat cu nimic :rolleyes2

dj05dpx 08-10-07 05:47

Re: Del Sol frumusel
 
deloc

lasa ca mai punem un scotch,niste beculete si facem avion din masinile noastre.

yulasinio 20-12-07 23:27

Re: Del Sol frumusel
 
Quote:

Originally Posted by dj05dpx (Post 1138438)
deloc

lasa ca mai punem un scotch,niste beculete si facem avion din masinile noastre.

Macar scoth-u' care l-am pus pe masina e de firma si nu cade cum va cadea bodykit-u de pe del-solu asta dupa ce dai in 2a gropi;)
P.S Si nu cred ca trebuie sa te oftici pt ca nu e masina ta personala si nu ar trebui sa te intereseze :-P

Bafta!

fasso 20-12-07 23:43

Re: Del Sol frumusel
 
Quote:

Originally Posted by dj05dpx (Post 1138438)
deloc

lasa ca mai punem un scotch,niste beculete si facem avion din masinile noastre.

stai tu linistit ca mie "scotch'ul " de pe capota nu-mi pica la gropi....asa ca agree with Yula!p.s. nu stiu, dar poate ai mai auzit la mai multi asa ca nu o sa ti se para ciudat,dar tuning-ul de look (bodykit,aripioare si alte acareturi de genu) sunt de prost gust la o honda...

dj05dpx 21-12-07 01:09

Re: Del Sol frumusel
 
Bai baieti ati scos rugina din masinile voastre?Spor la tunat avioanele dar atentie sa nu va curentati.

fasso 21-12-07 01:18

Re: Del Sol frumusel
 
hai ca aici chiar ai dat dovada de om inteligent!bravo!auzi dar la janghina ta nu te uiti, stii sa te uiti numai la OZN urile care trec pe la garaju' ala si apoi vii si te lauzi pe forum....vedeti masina asta....am atins-o va vine sa credetzi, si apoi stii sa te ataci si sa te oftici in prostie cand cineva comenteaza de masinile respective de ca si cum ar fi ale tale!OFTICA!scoate gheara din gat ca te ineci!

yulasinio 21-12-07 01:22

Re: Del Sol frumusel
 
Quote:

Originally Posted by dj05dpx (Post 1256114)
Bai baieti ati scos rugina din masinile voastre?Spor la tunat avioanele dar atentie sa nu va curentati.

:lol: nu credeam ca te ataci asa de tare pt masina lu' sefu...
Nu pot sa ma dumiresc ce legatura are masina aia cu tuningul de pe masinile noastre....
Ia uitate mai bine la poza cu motorul si spune-mi ce vezi si apoi mai vb de Sub-Solul asta

dj05dpx 21-12-07 01:32

Re: Del Sol frumusel
 
Quote:

Originally Posted by fasso (Post 1256116)
hai ca aici chiar ai dat dovada de om inteligent!bravo!auzi dar la janghina ta nu te uiti, stii sa te uiti numai la OZN urile care trec pe la garaju' ala si apoi vii si te lauzi pe forum....vedeti masina asta....am atins-o va vine sa credetzi, si apoi stii sa te ataci si sa te oftici in prostie cand cineva comenteaza de masinile respective de ca si cum ar fi ale tale!OFTICA!scoate gheara din gat ca te ineci!

Masina mea pe langa a ta e OZN,dar nu asta conteaza,nu mai mancati rahat pe forum ca nu e frumos,mancati pe la spate asa cum o tot faceti.Hai repede culcarea ca e tarziu si ai grije sa nu-ti fii ridicat tiganii cu caruta ruginitura din parcare.

Bai baieti vedeti-va de ale voastre,aveti grije sa nu va cada scotchul si suruburile de marca de la rugina. De mistouri si cacaturi sunteti primii,doar sunteti romani descurcareti.

fasso 21-12-07 01:42

Re: Del Sol frumusel
 
cu faza cu tiganii si cu ruginatura nu m-ai nimerit ca n-au cum sa mi-o ia din parcare ca stau la curte:))poate ca e masina mea o galeata de suruburi dar eu nu ma dau mare cu masina altuia macar;)intelegi tu!iar cat despre suruburile mugen ale lui yula...costa cam de 7 ori alocatia ta asa ca shhhhhhtttt!p.s. de ce scria intr-un timp pe capota ta DPX....cumva iti uiti numarul de inamtriculare...sau iti fura masina des si iti lasa numerele si ti-ai lasat semn ca sa o recunosti?:))hai ca deja m-am dat la mintea ta si dau dovada de prostie mai mare decat a ta asa ca asta a fost ultimul meu reply destinat tie!servus!


All times are GMT +2. The time now is 01:33.

- Copyright 2024 4Tuning