Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   2 x TRABUCCO+OKUMA (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/5210-2-trabucco-okuma.html)

ariel 09-05-05 06:46

2 x TRABUCCO+OKUMA
 
vind 2 lansete TRABUCCO ATTACK de 3,60m ,din 2 bucati si 2 mulinete OKUMA epix eb 40 cu 10 rulmenti.ECHIPAMENT PT CRAP-marfa originala si absolut noua.totul doar la 7,7 mil

zarathustra 09-05-05 12:29

daca-s luate din romania poti sa te bati tu cu pumnul in piept ca arrow aduce numai cacaturi de la trabucco sau ma rog... scrie trabucco pe ele...si okuma de la noi is false toate. da-mi voie sa sugerez produsele energoteam(garantzie 10 ani) daca nu te lasi de pescuit...

Hondarul 09-05-05 13:10

1 Attachment(s)
Alo, alo... Pescarii !!!!! :lol: :lol: :lol: Ce bine-mi pare ca mai suntem si dintr-astia... Trabucco e cunoscuta pt unditele de competitie, la lansete nu stiu ce-or face. Nu zic, sculele de crap sunt in general scumpe, inele SIC, grafit si altele... Fac banii astia. Mulinetele Okuma sunt originale mah daca sunt din magazine, de fapt si alea din Obor sunt, k nu se oboseste nimeni sa falsifice scule de pescuit. Mulinetele au bait-runner ??

ps: fir intins !!! :wink:

si recordul personal de pe Sarulesti prins cu Daiwa in 2000.

ariel 09-05-05 13:51

in primul rind au fost cumparate din state,un amic(coleg) a adus 6 bucati,si mi-a cedat si mie 2.nu stiu exact cit a dat pe ele(are o obligatie mare la mine),eu am zis un pret corect(dupa parerea mea),sub cele practicate pe piata romaneasca.da mulinetele au si BAIT-RUNNER,frina microscopica,si tambur de rezerva tot metalic,cu buza titanium.

ariel 11-05-05 16:03

1 Attachment(s)
profesional !!!!!!!!!

ariel 16-05-05 18:36

oferta limitata.am doar 2 bucati.

zarathustra 17-05-05 10:14

6 Attachment(s)
ce va dati voi mari... iulie 2004, crisan

Hondarul 17-05-05 11:00

1 Attachment(s)
Cu ce i-ai prins frate, cu priponul ??? Braconierule !!!! Eu le dau drumul la toti, catch and release frate... :lol:

zarathustra 17-05-05 19:17

la fir carbon 0.40, aia care-s legati de sfoara au fost pusi asa dupa ce i-am prins.... cam asa se leaga crapii in delta...

Hondarul 17-05-05 19:27

1 Attachment(s)
Saracii de ei... Nu pastrez pestele decat in apele in care platesc, acolo unde se ocupa careva de repopulare. In Delta, nu. Nu avem dreptul sa ucidem. Unde la Crisan ??? Eu am fost in Delta acum 2 ani ultima oara, cu Jeremy Wade, care are emisiune pe Discovery. Venise la pescuit de somn mare, dar nema... Am prins doar crap, pe Sf. Gheorghe. Alte locuri mai stiti ??

Sabau88 09-09-11 21:55

Re: 2 x TRABUCCO+OKUMA
 
mai este valabil anuntul ?

Slim29 11-09-11 20:46

Re: 2 x TRABUCCO+OKUMA
 
dupa 6 ani te-ai trezit :)))?

Sabau88 12-09-11 02:58

Re: 2 x TRABUCCO+OKUMA
 
am zis incercat ca nu gasesc la nimeni...:)


All times are GMT +2. The time now is 13:43.

- Copyright 2026 4Tuning