Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

Maryus_x90 26-08-10 10:37

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by valentyn12 (Post 3610845)
KrYpToN la DiabolikulaleX se vede mult mai bn ca al tine are rezolutia mai buna, tu o ai mica. Cand e sa faci poze in LFS pune tot la maxim ,rezolutie,etc...tot, si apasa Shift+F sa dispara mapa ceasul,fps-ul...

Pun si eu cateva poze:

prima poza ? :rolleyes2 skin by? :lol: 8)8)8)8)8)8)8)8)

valentyn12 26-08-10 13:48

Re: Live for Speed
 
Da da skin by Maryus_x90 All rights reserved. :D:D

Maryus_x90 26-08-10 17:41

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by valentyn12 (Post 3611500)
Da da skin by Maryus_x90 All rights reserved. :D:D

damn i feel proud :lol:

DiabolikulaleX 26-08-10 19:03

Re: Live for Speed
 
valentyn de unde ai rotile.....si daca mi le poti da si mie :d

Maryus_x90 26-08-10 19:09

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by DiabolikulaleX (Post 3612177)
valentyn de unde ai rotile.....si daca mi le poti da si mie :d

lfs mods.com xrg rims manager

DiabolikulaleX 26-08-10 22:55

Re: Live for Speed
 
merci

DiabolikulaleX 28-08-10 14:32

Re: Live for Speed
 
krypton imi dai si mie discurile de frana?

valentyn12 28-08-10 15:29

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by DiabolikulaleX (Post 3615922)
krypton imi dai si mie discurile de frana?

http://lfsdatabase.eu/index.php?acti...sa=item;in=280

Intra acolo pentru niste discuri frumoase.

DiabolikulaleX 28-08-10 16:39

Re: Live for Speed
 
MS VALENTYN

s0r1n 30-08-10 16:01

Re: Live for Speed
 
Salut ! Sunt nou pe acest topic si incepator in ale LFS'ului ..... cine poate sa imi spuna cum pot sa ma joc si eu pe servere diverse nu doar LAN ..... adik sa ma joc pe un server public . Help please ! Ms Anticipat !;)

valentyn12 30-08-10 20:22

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by s0r1n (Post 3620818)
Salut ! Sunt nou pe acest topic si incepator in ale LFS'ului ..... cine poate sa imi spuna cum pot sa ma joc si eu pe servere diverse nu doar LAN ..... adik sa ma joc pe un server public . Help please ! Ms Anticipat !;)

In primul rand SALUT.
Bine ai venit in lumea LFS-ului, pt a juca pe servere publice trebuie sa iti faci cont pe www.lfs.net , la inceput o sa ai cont Demo dar 3 masini, 2 trackuri si o Parcare (Car Parck). Daca iti place lfs-ul iti poti cumpara licenta S2 in care ai 20 de masini si multe track-uri,(Majoritatea din noi avem Licenta S2).
Salut.

s0r1n 30-08-10 20:54

Re: Live for Speed
 
asa ms pt raspuns .... dar un pret ceva se poate va rog ? .... apropo eu am toate masinile dar am licenta prin keyfilegen .....
:arrow:

69RUP 30-08-10 21:20

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by s0r1n (Post 3621634)
asa ms pt raspuns .... dar un pret ceva se poate va rog ? .... apropo eu am toate masinile dar am licenta prin keyfilegen .....
:arrow:

este aprox 1 mil
da Valy nu iti spune varianta free ca deh sa nu incurajam pirateria :lol::lol:

s0r1n 30-08-10 21:31

Re: Live for Speed
 
cum adica free ?

aqlvin 31-08-10 02:10

Re: Live for Speed
 
Sunt nou aici ! QUICK grad la LFS si am o rugaminte mare la voi va rog, nu stiu cum sa aplic un skin sa il vada si alti am incercat cu tutoriale cu fel de fel de convertoare dar nu imi iese nici cum ! va rog frumos dati add aqlvin94 (yahoo) care va pricepeti ! sau VB aici ! ! !

valentyn12 31-08-10 08:53

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by aqlvin (Post 3622386)
Sunt nou aici ! QUICK grad la LFS si am o rugaminte mare la voi va rog, nu stiu cum sa aplic un skin sa il vada si alti am incercat cu tutoriale cu fel de fel de convertoare dar nu imi iese nici cum ! va rog frumos dati add aqlvin94 (yahoo) care va pricepeti ! sau VB aici ! ! !

Salut.
Dupa ce ai facut SKIN-UL (JPEG) il bagi in folderul si folderul Skins, ca sa ti se vada in multiplayer trebuie sa il sui pe www.lfsworld.net (Dar iti trebuie licenta cumparata,cu Demo nu merege). Sper sa te ajute.
Salut.

aqlvin 31-08-10 15:11

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by valentyn12 (Post 3622587)
Salut.
Dupa ce ai facut SKIN-UL (JPEG) il bagi in folderul si folderul Skins, ca sa ti se vada in multiplayer trebuie sa il sui pe www.lfsworld.net (Dar iti trebuie licenta cumparata,cu Demo nu merege). Sper sa te ajute.
Salut.

aoo..pai eu am demo dar uni de acolo depe unele servere spuneau ca merge dar trebe sa il fac .dds file nush exact cum ...

valentyn12 31-08-10 20:49

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by aqlvin (Post 3623644)
aoo..pai eu am demo dar uni de acolo depe unele servere spuneau ca merge dar trebe sa il fac .dds file nush exact cum ...

Nu, DDS file se face singur dupa ce ai bagat Skin-ul JPEG in folderul " Skins ".

ady25 01-09-10 12:16

Re: Live for Speed
 
am lfs alpha 0.5 y si daca bag masini in joc mi le arata cu gauri.........stie cineva care ar putea fi problema
?

valentyn12 01-09-10 13:21

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by ady25 (Post 3625967)
am lfs alpha 0.5 y si daca bag masini in joc mi le arata cu gauri.........stie cineva care ar putea fi problema
?

Descarcati LFS Z28 dupa www.lfs.net

aqlvin 01-09-10 13:34

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by valentyn12 (Post 3624568)
Nu, DDS file se face singur dupa ce ai bagat Skin-ul JPEG in folderul " Skins ".

merge dar skinul trebuie bagat pe lfsworld.net

valentyn12 01-09-10 14:24

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by aqlvin (Post 3626173)
merge dar skinul trebuie bagat pe lfsworld.net

Da, cumparati S2 sau zi lu cineva care cunosti cu S1/S2 sa til suie.

Wilgax 02-09-10 10:35

Re: Live for Speed
 
oameni buni.ajutati-ma si pe mine cu o treaba.mi-am bagat de pe LFSmoda.com o versiune drift si mai nush cum, am patch-uit-o pe S2 si 0.5Z25, mi-am pus mod-uri cate am vrut.bun.Acuma dilema intervine in felul urmator:ziceti-mi si mie cum bag niste seturi de jante...........gasesc o multime dar doar pentru versiunea Z28 iar pt Z25 un program cu 2 seturi de jante si atat.Ce as putea face sa raman in continuare pe S2 Z25......daca as avea un patch pt Z28 da sa raman tot S2 ar fi si mai bine.O parere!Multumesc!

valentyn12 02-09-10 11:15

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3628471)
oameni buni.ajutati-ma si pe mine cu o treaba.mi-am bagat de pe LFSmoda.com o versiune drift si mai nush cum, am patch-uit-o pe S2 si 0.5Z25, mi-am pus mod-uri cate am vrut.bun.Acuma dilema intervine in felul urmator:ziceti-mi si mie cum bag niste seturi de jante...........gasesc o multime dar doar pentru versiunea Z28 iar pt Z25 un program cu 2 seturi de jante si atat.Ce as putea face sa raman in continuare pe S2 Z25......daca as avea un patch pt Z28 da sa raman tot S2 ar fi si mai bine.O parere!Multumesc!

Parerea mea este sati descarci LFS Z28, sa nu bagi moduri, ca strici jocul, si sati cumperi licenta S2 e cel mai bun.

cannonball 03-09-10 11:19

Re: Live for Speed
 
exista unlocker pentru z28 ?

whitE30 03-09-10 15:12

Re: Live for Speed
 
https://www.youtube.com/watch?v=orcucUW8xY8

Wilgax 03-09-10 15:17

Re: Live for Speed
 
ok.am inteles

Nemesh17 04-09-10 04:07

Re: Live for Speed
 
2 Attachment(s)
Un mod interesant, ma bucur ca l-am gasit.

valentyn12 04-09-10 14:01

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by cannonball (Post 3631192)
exista unlocker pentru z28 ?

Da, www.lfs.net la "Buy a License"

69RUP 04-09-10 17:01

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by valentyn12 (Post 3633711)
Da, www.lfs.net la "Buy a License"

Lasate ma cu licenta ta cu tot .. poate omului nui comvine sa cumpere o licenta din diferite motive . La toti pe care ai vezi : ia licenta ia licenta , daca vroia licenta avea

DAvidSM 04-09-10 19:20

Re: Live for Speed
 
DACA VREI CU ADEVARAT LFS ITI CUMPERI LICENTA!!!!

Opportunity 04-09-10 20:13

Re: Live for Speed
 
ne strangem la un drift in seara asta?

valentyn12 04-09-10 22:38

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by 69RUP (Post 3634081)
Lasate ma cu licenta ta cu tot .. poate omului nui comvine sa cumpere o licenta din diferite motive . La toti pe care ai vezi : ia licenta ia licenta , daca vroia licenta avea

Zic asa numai sa te enervez pe tine ;) Si o sa mai zic...


aa, si eu nu sunt pentru tine MA ca eu nuti zic tie BA , FA , etc...

69RUP 05-09-10 00:07

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by valentyn12 (Post 3634843)
Zic asa numai sa te enervez pe tine ;) Si o sa mai zic...


aa, si eu nu sunt pentru tine MA ca eu nuti zic tie BA , FA , etc...

Ca ai tu licenta nu inseamna ca trebuie sa aiba toti ... eu am vazut ca ai o problema fff mare cu astia care joaca jocul crakuit !! cum vroiai sa ma adresez unei personalitati asa de mareata ca ata !? Sincer acuma ... eu chiar nu vad problema ta ! am vazut ce apucaturi ai in LFS faza cu lapperu nu am dc sa ma mir :lol::lol: Din astea sa vinzi tu alora din s2 :lol::lol:

P.s Primu Moderator care vede postu il rog eu sa stearga tot offtopicu :lol::lol:

valentyn12 05-09-10 01:04

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by 69RUP (Post 3634970)
Ca ai tu licenta nu inseamna ca trebuie sa aiba toti ... eu am vazut ca ai o problema fff mare cu astia care joaca jocul crakuit !! cum vroiai sa ma adresez unei personalitati asa de mareata ca ata !? Sincer acuma ... eu chiar nu vad problema ta ! am vazut ce apucaturi ai in LFS faza cu lapperu nu am dc sa ma mir :lol::lol: Din astea sa vinzi tu alora din s2 :lol::lol:

P.s Primu Moderator care vede postu il rog eu sa stearga tot offtopicu :lol::lol:

Pai am o problema ca cea ce jucati voi este ILEGAL. Daca aduceti toti romanii in clubul vostru Hamachi (sau cum i zice) ei nu are ce sa invete finca voi nu sunteti la nivelul sa invatatii pe alti, si dasta le zic sa isi cumpere licenta la lume ca sa invete, cunosc lume care jucat acolo (1 sunt EU) cu voi si dupa ceva timp in S2 a schimbat mult in felul de mers etc...Dar bn nu vreau sa ma cert cu tine.

69RUP 05-09-10 01:15

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by valentyn12 (Post 3635036)
Pai am o problema ca cea ce jucati voi este ILEGAL. Daca aduceti toti romanii in clubul vostru Hamachi (sau cum i zice) ei nu are ce sa invete finca voi nu sunteti la nivelul sa invatatii pe alti, si dasta le zic sa isi cumpere licenta la lume ca sa invete, cunosc lume care jucat acolo (1 sunt EU) cu voi si dupa ceva timp in S2 a schimbat mult in felul de mers etc...Dar bn nu vreau sa ma cert cu tine.

Nuj ce trb e cu hamachi eu nu folosesc fac servere , intru fara nici un program ! Nu aducem noi romanii ei vin singuri ! Cum adica daca nu ai S2 sau s1 nu stii sa te dai daca ai s2 ai ce invata pe altii ca ai dat 1 mil ... asta se intelege din ce ai spus tu defapt intelg de cand ai aparut tu stiu sa fac Drift :lol::lol: (gresit) ! Si in garantez ca 99.9% din ei Stiu faza cu licenta dar nu vor sa dee banii si asta nu intelegi !

valentyn12 05-09-10 01:20

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by 69RUP (Post 3635044)
Nuj ce trb e cu hamachi eu nu folosesc fac servere , intru fara nici un program ! Nu aducem noi romanii ei vin singuri ! Cum adica daca nu ai S2 sau s1 nu stii sa te dai daca ai s2 ai ce invata pe altii ca ai dat 1 mil ... asta se intelege din ce ai spus tu defapt intelg de cand ai aparut tu stiu sa fac Drift :lol::lol: (gresit) ! Si in garantez ca 99.9% din ei Stiu faza cu licenta dar nu vor sa dee banii si asta nu intelegi !

Cred ca vorbesc cu un copil de 5 ani vad ca nu intelegi nimica din ce zic.
Mai bn inchidem cu asta.

Si sa fiu si nitel rau, voi nu stiti sa mergeti, scapati nitel masina de sub control si ala e driftul vostru, sunt sigur 100% voi nu sunteti in stare sa luati o curba in twin fara sa va loviti, si la Race nu mai zic in 5 lapuri 80% dintre voi nu termina cursa.

22VIN 05-09-10 10:19

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by valentyn12 (Post 3635049)
Si sa fiu si nitel rau, voi nu stiti sa mergeti, scapati nitel masina de sub control si ala e driftul vostru, sunt sigur 100% voi nu sunteti in stare sa luati o curba in twin fara sa va loviti, si la Race nu mai zic in 5 lapuri 80% dintre voi nu termina cursa.

E un joc:rolleyes2

TFK 05-09-10 10:20

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 3635323)
E un joc:rolleyes2

e un simulator:)

69RUP 05-09-10 11:34

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by valentyn12 (Post 3635049)
Cred ca vorbesc cu un copil de 5 ani vad ca nu intelegi nimica din ce zic.
Mai bn inchidem cu asta.

Si sa fiu si nitel rau, voi nu stiti sa mergeti, scapati nitel masina de sub control si ala e driftul vostru, sunt sigur 100% voi nu sunteti in stare sa luati o curba in twin fara sa va loviti, si la Race nu mai zic in 5 lapuri 80% dintre voi nu termina cursa.

A deci tu mai invatat sa ma dau :lol::lol: si iti zic eu daca ai lasi pe uni din noi juma' de zi pe lay sa se dee iti fac tot ce vrei tu! Eu nu joc 'race' pt ca nu de asta joc LFS ... Data viitoare gandestete ce spui in nici un caz nu am invatat nimica 'EU' de la tine :lol::lol: sunt curios cum iai ajutat:lol::lol: numai faceai pe adminu la event atata am vaz ca ai facut :lol::lol:

Moderator : Va rog eu stergeti tot offu ca nu se merita :lol:


All times are GMT +2. The time now is 08:15.

- Copyright 2024 4Tuning