Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

Yonut21 11-11-07 08:03

Re: Live for Speed
 
Server LFS > LFS ROMANIA
LFS Lapper si mod_drag instalate.

Most_Wanted 12-11-07 00:53

Re: Live for Speed
 
si mai am o inrebare .........daca eu imi fc sun sckins ..voi pe net mil vedeti ..sau tre sa il aveti so voi in calc ...din cate stiu eu tre sa il aveti so voi da nush sigur ...

Brian 12-11-07 08:36

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Most_Wanted (Post 1195353)
si mai am o inrebare .........daca eu imi fc sun sckins ..voi pe net mil vedeti ..sau tre sa il aveti so voi in calc ...din cate stiu eu tre sa il aveti so voi da nush sigur ...

da trebuie să īl avem şi noi .. altfel nu īl putem vedea..

poate să īmi spună şi mie cineva de unde pot comanda o licentă :?: din romānia..

Raz6633 12-11-07 09:06

Re: Live for Speed
 
Prin computergames.ro, ask andrei (opportunity)

Most_Wanted 12-11-07 13:17

Re: Live for Speed
 
2 Attachment(s)
cu astea de obicei apar .....

datimi si voi ca poate dau de voi pe vreun server....voi acum pe ce versiune jucati S2 -x eu ...

Opportunity 12-11-07 19:44

Re: Live for Speed
 
cine vrea licenta sa ma contacteze la keopsandrei

stefanb 12-11-07 20:33

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Opportunity (Post 1196471)
cine vrea licenta sa ma contacteze la keopsandrei

aloo ? domnu andrei? numaru acela este cu taxa inversa ?:shock: :?:
ah.. Yonut21.. e un lag pe serveru` tau.. am incercat sa intru.. eram singurul p`acolo > din 30 in 30 sec .. > Disconnect.

Spookie 13-11-07 03:12

Re: Live for Speed
 
Este vrun server care sa fie tot timpul on ? [demo] daca da , care :-P

69WRX 13-11-07 17:45

Re: Live for Speed
 
@spookie - prodrive' racing team demo e dat drumu mereu...

@most_wanted - toti jucam pe X :D

Raz6633 13-11-07 20:35

Re: Live for Speed
 
ANUNT!!!
Salut baieti, fac un anunt foarte important, pt mine si cred ca pt voi.

Tinand cont, ca in curand, (in 2 luni jumate) va fi celebra cursa de 24 de ore. Cursa pt care noi ne pregatim, cu antrenamente intense. Eu vreau sa fac ceva special pt aceasta cursa. As vrea sa folosim un skin special care sa reprezinte comunitate lfsromania, si romania, un skin 'special edition' al echipei noastre.

Acesta este un fel de concurs pt voi, ca sunt sigur ca printre voi se afla multi care au talent in photoshop, si in a face skinuri, mai mult talent decat am eu.

So daca vreti sa participati, regulile sunt simple, sa concepeti un skin "racing" nu ricer sau mai stiu eu ce bazaconie, urmand cateva din regulile de mai jos. Si acest skin sa mi-l trimiteti pe email la rnunanu@gmail.com (pe forum doar sa postati un screenshot din joc). Noi vom alege skinul cel mai potrivit, care ne place noua, si ill vom folosi in cursa de 24ore, cursa care va fi de altfel televizata pe stream de game.tv

Regulile sunt simple:

- Numarul de participare sa fie 26
- Trebuie sa contina cel putin un spatiu pt logo-ul MOE, pe care ill adaug eu mai tarziu(o sa-l urc pe forum)
- Sa fie un skin de curse, nu ceva cu multe decal-uri si atat...
- Ceva care sa foloseasca logo-ul prodrive racing, logo pe care ill voi trimite prin email, la cerinta voastra.
- Masina trebuie sa fie XRR (XR GTR)
- Data la care as vrea skinul este 15decembrie.
- Template pt XRR se poate gasi pe master skinnerz, sau ill voi dau eu in pachetul respectiv.

Astept cu nerabdare skinurile voastre. Va rog sa ne ajutati.

Trickz 13-11-07 20:37

Re: Live for Speed
 
cu mare drag. daca se poate, fa un pachet cu toate logourile obligatorii. si mentionari daca se doresc anumite culori sau pt ce masina exact etc..
count me in;)

Raz6633 13-11-07 20:38

Re: Live for Speed
 
post editat, si voi face un pachet cu logourile necesare, care va fi trimis la cerinta voastra.

Raz6633 13-11-07 20:58

Re: Live for Speed
 
1 Attachment(s)
ANUNT!!!
Salut baieti, fac un anunt foarte important, pt mine si cred ca pt voi.

Tinand cont, ca in curand, (in 2 luni jumate) va fi celebra cursa de 24 de ore. Cursa pt care noi ne pregatim, cu antrenamente intense. Eu vreau sa fac ceva special pt aceasta cursa. As vrea sa folosim un skin special care sa reprezinte comunitate lfsromania, si romania, un skin 'special edition' al echipei noastre.

Acesta este un fel de concurs pt voi, ca sunt sigur ca printre voi se afla multi care au talent in photoshop, si in a face skinuri, mai mult talent decat am eu.

So daca vreti sa participati, regulile sunt simple, sa concepeti un skin "racing" nu ricer sau mai stiu eu ce bazaconie, urmand cateva din regulile de mai jos. Si acest skin sa mi-l trimiteti pe email la rnunanu@gmail.com (pe forum doar sa postati un screenshot din joc). Noi vom alege skinul cel mai potrivit, care ne place noua, si ill vom folosi in cursa de 24ore, cursa care va fi de altfel televizata pe stream de game.tv

Regulile sunt simple:

- Numarul de participare sa fie 26
- Trebuie sa contina cel putin un spatiu pt logo-ul MOE, pe care ill adaug eu mai tarziu(o sa-l urc pe forum)
- Sa fie un skin de curse, nu ceva cu multe decal-uri si atat...
- Ceva care sa foloseasca logo-ul prodrive racing, logo pe care ill voi trimite prin email, la cerinta voastra.
- Masina trebuie sa fie XRR (XR GTR)
- Data la care as vrea skinul este 15decembrie.
- Template pt XRR se poate gasi pe master skinnerz, sau ill voi dau eu in pachetul respectiv.
- Culori, design aspect si tematica, este complet la alegerea voastra.
- Atasat aveti un pachet cu toate logo-urile necesare.

Astept cu nerabdare skinurile voastre. Va rog sa ne ajutati.

Logo MOE, Logo Prodrive, si template XRR

sTAILLL 14-11-07 21:07

Re: Live for Speed
 
Va salut se pricepe cineva la ISRM ala pt drag? pls prv id lica_gafton
merge tot ok doar ca te pui la linia de start si nu se intampla nimic stau becurile rosii aprinse

Raz6633 15-11-07 11:52

Re: Live for Speed
 
Am uitat sa precizez. Pentru competitia de skinuri, trebuie sa lasati un spatiu, unde sa se poata adauga numele celor 6 piloti participanti, (asa cum puteti vedea in skinul prezent al prodrive Racing).

Deci in conceptia dvs, in creatia dvs sa introduceti si acest aspect. Inca o data astept cu nerabdare, skinurile voastre.


All times are GMT +2. The time now is 03:58.

- Copyright 2024 4Tuning