Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

Opportunity 16-10-07 23:02

Re: Live for Speed
 
pai da.. normal ca individual:)

Trickz 16-10-07 23:33

Re: Live for Speed
 
tu vorbesti...care intrii intr'un team unde iti dau g25 moka:P dar ai reaq..or juca pe demo?:D

Razvan-CT 16-10-07 23:38

Re: Live for Speed
 
eu ma bag.. dar cum a mai zis cinava mai sus.. saptamana viitoare e cel mai bine.. nu de alta.. dar mi-am mutat meditatia de joi pe vineri.. si ma tine pana pe la ora 9 jumate deci nu am cum sa fiu prezent.. saptamana viitoare ar fi ok...

aa.. andrei daca ai nevoie de ajutor la organizare sa-mi spui;)

world_eye007 16-10-07 23:40

Re: Live for Speed
 
yup yup, next week căz ui ar tu bizi :D

P.S. Count me in! 8)

Raz6633 17-10-07 00:18

Re: Live for Speed
 
Echipa prodrive (s2) nu v-a putea participa la eveniment, deoarece weekendul acesta avem calificari pt MOE, iar weekendul viitor, avem cursa MOE pe south city. Wish us luck. However, avem echipa prodrive(demo) care ar putea participa, 221 da-ne mai multe detalii, ca sa stim cum sa ne pregatim...




Andrei poate stergi postu asta.... :|

wlady 17-10-07 15:50

Re: Live for Speed
 
Nu promit nimic legat de asta dar sper sa fiu prezent saptamana viitoare. Sunt f dezamagit ca nu am ajuns la eventul de drift, mai ales ca puteam ajunge sambata ( dar nu am stiut .... ).

cata_tm 18-10-07 14:37

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Opportunity (Post 1152727)
As vrea sa stiu cati dintre voi ar putea veni vineri la calificari si sambata la cursa .. ca sa stiu cand organizez eventu ..saptamana asta sau viitoare

:lol: sapt viitoare si vineri si sambata, sunt schimbu' 2 :lol: GOD is a women

Loop 18-10-07 16:25

Re: Live for Speed
 
cum va place ma jocu asta ... nici nu plec bine de pe loc ca masina pierde controlu

Dominic-V 18-10-07 17:42

Re: Live for Speed
 
I'm in... Offtopic@Loop eu sunt de parere ca tu ai pierdut controlu, nu masina si daca vei incerca combinatia LFS/Volan o sa vezi o mare diferenta. Sau pentru inceput incearca XFG/XRG. BTW good luck Prodrive;)

stefanb 18-10-07 17:43

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Loop (Post 1155416)
cum va place ma jocu asta ... nici nu plec bine de pe loc ca masina pierde controlu

nu masina pierde controlu ;)
la inceput e mai greu. mai ales cu tastatura..
edit: nu e nefese oameni buni, e Racing SIM :lol:

Raz6633 18-10-07 17:54

Re: Live for Speed
 
Loop, trebuie sa intelegi.... asa cum in viata reala o masina nu o conduci cu mouse-ul sau cu tastatura, asa si aici in joc, nu vei putea controla masina... foarte usor cu aceste 2 instrumente. However, daca te antrenezi, daca iti scoti din cap toate tampeniile pe care le-ai invatat in NFS, poate atunci vei putea sa conduci tu masina, si nu ea sa te conduca pe tine.

Este o diferenta mare in a merge tu cu masina, si a merge masina cu tine....

Daca nici nu ai jucat acest joc macar o luna sa zicem... si deja tragi concluzii ca este un joc prost, pai atunci, domnule.... inseamna ca trebuie sa astepti aparitia unui joc mai tare, cum ar fi NFS prost street (joke)

Raz6633 18-10-07 18:01

Re: Live for Speed
 
BTW: Andrei, avem nevoie de date, in legatura cu evenimentul..... ora calificarilor, data curselor, durata curselor, pista pe care se va participa.... (totusi zici ca evenimentul este intr-o sapt, dar noi nu stim nimic legat de aceste detalii importante) Cu ce masina se va alerga.... daca se impune vreo restrictie...

Cu alte cuvinte, VREM REGULAMENT.


Scuze de double post(mi-am adus aminte de ceva), adinx sau andrei, pls un merge daca se poate? TY

69WRX 18-10-07 18:03

Re: Live for Speed
 
nfs`ul este gandit ptr copii intr 10-14 ani..tocmai de-aia e f usor de jucat...eu lfs-ul cu un volan logitech formula l-am invatat...din mouse nici nu puteam sa tin masina dreapta...si acum ca nu mai am volan joc din mouse si e f usor dupa ce te inveti(mai ales la drift)...trebuie neaparat sa imi cumpar si eu o licenta si un volan...e singurul joc care il am in calc..loop mai straduiestete si ai sa vezi cum e cand o sa il inveti ;)

Dominic-V 18-10-07 18:21

Re: Live for Speed
 
Vad ca 221 nu e so...sambata 20.10.07 ora 20:00 calificari, 2h of BL1/XRT fara vreo limitare; set la alegere. (de ora nu sunt sigur dar ar trebui sa vina Andrei cu ceva oficial)

69WRX 18-10-07 19:13

Re: Live for Speed
 
cat tre sa scoatem ptr calificare ?:D


All times are GMT +2. The time now is 12:38.

- Copyright 2024 4Tuning