Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

Razvan-CT 15-10-07 22:30

Re: Live for Speed
 
cand mai facem si un campionat de grip??ca a trecut ceva timp de cand nu am mai facut niste curse..

world_eye007 15-10-07 22:42

Re: Live for Speed
 
RIGHT! Un campionat de grip... un endurance mai bine :D am vb cu razvan, dar mi-a spus ca nu mai are timpul de alta data... ar fii ok sa fie cineva serios care sa se implice in realizarea lui. :suspiciou

69WRX 16-10-07 00:11

Re: Live for Speed
 
de implicat m-as implica si eu..dar....nush ce mare organizare sa fac...oricum..un campionar de grip..ar fii ceva ;)

Raz6633 16-10-07 14:14

Re: Live for Speed
 
Intradevar asa este... eu unu chiar numai am acelasi timp... pe care ill aveam acum un an... deci de aceea nu prea pot (inca) sa ma implic in organizarea unui eveniment, de aceasta anvergura. Plus ca acele comentarii gen "numai particip la nici un eveniment semnat Razvan Radu" te cam demoralizeaza, si te face sa-ti bagi picioarele....

Oricum momentan, eu si echipa mea sunt ocupati cu MOE, deci timpul este foarte limitat. Dar daca cineva vrea sa se bage si sa organizeze un astfel de eveniment, poate sa ma contacteze, si sa ma intrebe ce si cum. Momentat doar atat pot sa fac.

Si as vrea sa fac o mica remarca, pt cei care se gandesc sa organizeze asa ceva, daca faceti un campionat, trebuie sa fie foarte serios, si trebuie sa va implicati 100%.... nu exista 50% implicare. Defapt veti vedea.

Opportunity 16-10-07 15:08

Re: Live for Speed
 
Deoarece Razvan nu mai dispune de timpul necesaar,o sa organizez eu eventul de grip. chiar acum ma gandesc la organizare...revin cu info ceva mai pe seara.

Raz6633 16-10-07 15:10

Re: Live for Speed
 
PERFECT!!! Se pare ca ai inteles ce trebuia din postul meu :P ....

Opportunity 16-10-07 15:24

Re: Live for Speed
 
gata...1 ideea care mi-a trecut prin cap a fost premiul...si voi incerca din rasputeri sa fac rost de o licenta s2 pentru castigator..saau daca nu o reducere pepntru licenta luata de pe un shop Din rom

Dominic-V 16-10-07 15:36

Re: Live for Speed
 
Nu e o idee rea..dar daca va castiga cineva care are deja licenta?..

world_eye007 16-10-07 15:49

Re: Live for Speed
 
Pai nu-i o idee rea andrei, dar cine castiga este format dintr-o ECHIPA (cel putin 3 oameni), in cazul asta care din ei ia licenta? Si daca cine castiga are deja una poate sa o doneze cuiva care nu are sau sa faca ce vrea cu ea :-)

Opportunity 16-10-07 15:52

Re: Live for Speed
 
daca are deja o da la urmatorrul...daca nici acela nu are nevoie tot asa...La urmatorul care nu are

cata_tm 16-10-07 17:26

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Opportunity (Post 1152227)
gata...1 ideea care mi-a trecut prin cap a fost premiul...si voi incerca din rasputeri sa fac rost de o licenta s2 pentru castigator..saau daca nu o reducere pepntru licenta luata de pe un shop Din rom

gata, io joc, sunt pe lista, oricand, la orice ora! :P

salut

Opportunity 16-10-07 20:07

Re: Live for Speed
 
As vrea sa stiu cati dintre voi ar putea veni vineri la calificari si sambata la cursa .. ca sa stiu cand organizez eventu ..saptamana asta sau viitoare

Yonut21 16-10-07 20:54

Re: Live for Speed
 
I`m in, dar mai bine pe saptamana viitoare, sa fie mai mediatizat un pic, asa e prea devreme, iar weekendul asta este si Raliul Iasului.
Toate cele bune.

Opportunity 16-10-07 20:55

Re: Live for Speed
 
Ok...

Vesti noi : nu tocmai bune :) dar este un inceput

Serverul va fi hostat de Computergames.ro iar licenta...nu e licenta din pacate :( nu ne pot ajuta cu o licenta DAR castigatorul are reducere de la 1milion 400 la 1 milion !! cine vrea licenta o ia la 1 milion..daca nu vrea nimeni.. :(

69WRX 16-10-07 21:57

Re: Live for Speed
 
i'm in..si daca vrei sa te ajut cu ceva...imi zici pe mess ;) si concursul ar trebui sa fie individual...fara echipe ;)


All times are GMT +2. The time now is 05:48.

- Copyright 2024 4Tuning