Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

Raz6633 13-10-07 22:37

Re: Live for Speed
 
1 Attachment(s)
Eventul s-a terminat, felicitari castigatorului prodrive'Shark... si tuturor participantilor.

Aici aveti atasat, clasamentul final... si rezultatele... sper ca v-a placut, daca aveti dispute, sau contestatii, va rog PM me.

Din pacate am avut multe DNSH-uri,

Bmwaldo 14-10-07 00:17

Re: Live for Speed
 
eu imi cer scuze pt neparticipare, oricum, cu shark nu prea ai sanse nici pe strada nici in jocuri, ce sa ii faci, asta e menirea lui, sa confirme ! Felicitari shark

WRT-SHARK 14-10-07 01:33

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Walderrama (Post 1148179)
eu imi cer scuze pt neparticipare, oricum, cu shark nu prea ai sanse nici pe strada nici in jocuri, ce sa ii faci, asta e menirea lui, sa confirme ! Felicitari shark

Au trisat arbitrii ca nu aveam cum altfel:D Este pt prima oara cind am facut batlle dasta sau cum au zis ei sa fac.
Mersi oricum eu venisem asa de umplutura ca nu prea erau concurenti inscrisi si sa fiu si eu la numar.

Razvan-CT 14-10-07 12:31

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by WRT-SHARK (Post 1148268)
Au trisat arbitrii ca nu aveam cum altfel:D Este pt prima oara cind am facut batlle dasta sau cum au zis ei sa fac.
Mersi oricum eu venisem asa de umplutura ca nu prea erau concurenti inscrisi si sa fiu si eu la numar.

modestia asta....

world_eye007 14-10-07 13:20

Re: Live for Speed
 
Bravo rechinu' :clap:

maD_angel 14-10-07 13:58

Re: Live for Speed
 
2 Attachment(s)
Nici nu ma mira ca a castigat Shark :)) . A facut baiatu un pestacol....

Opportunity 14-10-07 13:59

Re: Live for Speed
 
ROFL :)) si 10 caractere

world_eye007 14-10-07 14:01

Re: Live for Speed
 
tare de tot, da ceva filme/poze nu ne dati si noua? :rolleyes:

maD_angel 14-10-07 14:19

Re: Live for Speed
 
Poze am eu...da add la Ym: gabycs_2006. Bafta!!! Ne vedem la urmatorul event :))

Raz6633 14-10-07 14:58

Re: Live for Speed
 
Eee... incalzea si el gumele, ce vreti.... (era in warm up lap) :) oricum, a fost situatia in asa fel incat, el a iesit primu.... Daca nu s-ar fi retras skillz, s-ar fi dat cu LKS... si iesea ceva frumos... si posibil, ca Skillz se ducea in finala cu shark.... unde... fiti siguri, ca avea mai multe sanse decat shark... dar asta e...

Oricum, eu am replay-ul, o sa ma bag acum sa fac niste poze.. pe care o sa le urc aici... Am skinuri etc etc.

69WRX 14-10-07 18:08

Re: Live for Speed
 
ce rau imi plare ca nu am participat...am fost plecat din oras...era bine daca era anuntat cu o zii inainte...in cazu asta sambata...si ne pregateam si noi mai bine...oricum...ar trebui sa organizati cat de curand inca unu...sau un grip :D

Skillzu 14-10-07 20:51

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by 69WRX (Post 1148987)
ce rau imi plare ca nu am participat...am fost plecat din oras...era bine daca era anuntat cu o zii inainte...in cazu asta sambata...si ne pregateam si noi mai bine...oricum...ar trebui sa organizati cat de curand inca unu...sau un grip :D

frate cred k a fost anuntat de mai mult de o luna de zile!!!!

geez

Trickz 14-10-07 21:30

Re: Live for Speed
 
eu cel putin stiam doar ca s'a amanat. vineri dimineata am vazut postul lui razvan cum ca in acea seara sunt calificarile. nu am reusit sa ies din scoala incat sa ajung la event (ai reaq paznici). pe mess se zicea ca sambata mai sunt calificari iar...sambata la 6 aflu ca de fapt nu e asa...ci ca sambata e ''cursa'', ca sa zic asa...
oricum...asta e...ramanem cu zicala: "poate la urmatorul..."

Raz6633 15-10-07 12:06

Re: Live for Speed
 
Ai fost informat gresit tricks..... au fost si sambata calificari ;).... la 20:00 pt cei care nu au venit vineri, iar imediat dupa calificari a fost cursa propriuzisa la 20:30,

Toate aceste lucruri au fost anuntate fie pe 4tuning, fie pe lfsromania.... ba mai mult, am dat si mass-uri pe mess. Puteai foarte usor sa intrebi, ca nu te durea mana.

Imi pare rau ca ati ratat evenimentul... dar au fost anuntate aceste dati, ca sa le stie toata lumea.

Ceea ce ma deranjeaza pe mine, este aceasta nepasare, si aceasta 'nesimtire' din partea unora, care se inscriu, si confirma participarea, i-ar in timpul evenimentului, ciuciu... Baieti, daca n-aveti chef sa participati, nu va mai inscrieti, ca ceea ce faceti voi acum este pur si simplu bataie de joc. Sau poate sunteti prea buni pentru noi.......

wlady 15-10-07 15:26

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by WRT-SHARK (Post 1148268)
Au trisat arbitrii ca nu aveam cum altfel:D Este pt prima oara cind am facut batlle dasta sau cum au zis ei sa fac.
Mersi oricum eu venisem asa de umplutura ca nu prea erau concurenti inscrisi si sa fiu si eu la numar.

Sa traiti domn' shark ! Respectul meu :wink:


All times are GMT +2. The time now is 03:58.

- Copyright 2024 4Tuning