Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

Raz6633 22-06-07 15:46

Re: Live for Speed
 
Shark-ule tot treb sa te fac pe un CTRA m-ai depasit... la licenta :|..... dupa bac... si cand or baga si ei CTRA pe X.... abia astept sa te fugaresc pe WESTHILL ca pe vremurile bune :D:D

WRT-SHARK 22-06-07 15:58

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Raz6633 (Post 961559)
Shark-ule tot treb sa te fac pe un CTRA m-ai depasit... la licenta :|..... dupa bac... si cand or baga si ei CTRA pe X.... abia astept sa te fugaresc pe WESTHILL ca pe vremurile bune :D:D

Pai cum te-am depasit ca esti in Top 100 la puncte, parca pe locu 95?
In fine tu vezi ce faci la bac si mai departe spre sa te vad cu carnet de student ca poate obtinem ceva reduceri pe undeva :D.
Pacat ca nu exista deocamdata nici o facultate de simulatoare auto sa fii avut si noi un inginer de profil in echipa :P ,dar cine stie...poate cu timpu :D

Raz6633 23-06-07 17:27

Re: Live for Speed
 
Oopa... pai da eu am cam 28%... cva pe acolo, vad ca serverele sunt down momentan probabil ca baga patchu cine stie.... Anyway... Ca sa vezi diferenta..... noi... platinum... altii se chinuie cu bronze sau copper....


Dupa bac... ne vedem pe pista.. ca nu mai pot :P....

si pe final... Prodrive' Racing For the WIN.


Ahh si pt cei care zic ca e dificil pe S2..... va inselati amarnic... e chiar foarte usor si distractiv... va trebuie doar un pic de cultura generala... si cateva cunostinte referitoare la masini, dar tinand cont ca sunteti membri ai unui forum de profil auto.... nu cred ca e o problema :P :P

viperthevenom 27-06-07 09:20

Re: Live for Speed
 
Nu-i vroba ca-i dficil numai ca sunt prea multe masini, m-am jucat si eu pe S2 de cateva ori dar mi se par stresante atatea masini asa stiind ca ai numai una te poti obisnui bine cu ea:)

Trickz 27-06-07 11:16

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by viperthevenom (Post 969018)
Nu-i vroba ca-i dficil numai ca sunt prea multe masini, m-am jucat si eu pe S2 de cateva ori dar mi se par stresante atatea masini asa stiind ca ai numai una te poti obisnui bine cu ea:)

pai de asta se tin aceste server'uri ''enervante''...ctra si altele. iti da uf1 pt inceput si faci curse pana te obisnuiesti cu el pentru a debloca alta masina...cu care faci curse pana te obisnuiesti si deblochezi alta..bla bla bla.. asa te obisnuiesti. eu de exemplu eram bata cu uf1. dar m'am ambitionat si am vrut sa deblochez si alte masini asa ca am ajuns sa il tin bine pe drum. acum imi place mai mult uf1 decat xrt:D

Raz6633 12-07-07 19:55

Prodrive se pregateste pentru MOE
 
10 Attachment(s)
Asadar, am revenit, cu o noutate, de ultima ora. Se pare ca prodrive' Racing va fi invitata sa participe in sezonul cu numarul 3 al Masters of Endurance.

Pregatirile au inceput, masina fiind testata si reglata pentru campionatul dur care va urma. Momentan trebuie sa luam in calcul, handicap-ul care a fost impus masinii adica un lest de 100 de kilograme.

Deci mai jos voi posta cateva screenshoturi, cu pregatirile echipei.

AdiNX 12-07-07 21:14

Re: Live for Speed
 
fecilitari si mult succes ;)

o_kh3 13-07-07 13:08

Re: Live for Speed
 
care ma ajuta si pe mine va rog sa joc lfs pe net ..... ms

Raz6633 13-07-07 14:50

Re: Live for Speed
 
Pai e simplu... intri in joc, te duci la multiplayer, daca ai licenta selectezi S2, daca nu selectezi demo, dai click pe display list of games, si astepti sa iti downloadeze lista de servere, dai click pe un server, join.... si de aici... bafta in curse :)

o_kh3 13-07-07 15:39

Re: Live for Speed
 
pai asa am facut si canci nu imi downloadeza nici un server..... trebuie instalat vreun programel ceva de pe cd ceva cu insim sau pana mea....

Opportunity 13-07-07 18:38

Re: Live for Speed
 
cred ca tu te referi la update..selecteaza de acolo un mirror si dai download sau start..nu mai stiu cum e

o_kh3 13-07-07 19:37

Re: Live for Speed
 
nu.....

ma refer la faptu ca intru in joc dau pe multiplayer am de ales acolo demo s1 s2

aleg demo sau s2 si cand dau sa imi arate serverele ....apare conecting to master service si dupa imi zice ca nu se poate conecat ori ca am fire wall ori ca de la isp ori de la nu mai stiu eu ce...

stefanb 14-07-07 14:43

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by o_kh3 (Post 996214)
nu.....

ma refer la faptu ca intru in joc dau pe multiplayer am de ales acolo demo s1 s2

aleg demo sau s2 si cand dau sa imi arate serverele ....apare conecting to master service si dupa imi zice ca nu se poate conecat ori ca am fire wall ori ca de la isp ori de la nu mai stiu eu ce...

pai.. ce firewall folosesti ? incearca sa bagi lfs`u la exceptii.

o_kh3 14-07-07 17:27

Re: Live for Speed
 
ok din cate vad imi trebuie ...... patch X .... unde il gasesc il are cineva???

Raz6633 14-07-07 19:07

Re: Live for Speed
 
www.liveforspeed.net acolo il gasesti


All times are GMT +2. The time now is 07:25.

- Copyright 2024 4Tuning