Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

Opportunity 19-06-07 22:32

Re: Live for Speed
 
ok so..am discutat cu cineva de la lfsforum si am primit raspunsul asta:
It's S1, and messed around by redrum69.
He did a bus too.

2. dupa ce l-am intrebat de unde le putem lua am primit:
Nowhere.


They'll never be released to public.


imi pare rau :(

Trickz 19-06-07 23:16

Re: Live for Speed
 
1 Attachment(s)
am vb cu ''SCAviER'' si am aflat ca vor sa bage tuning. sunt inca socat:O imaginile zic tot. tuning dus in extrem:O banuiam ca ei sunt de fapt niste fani nfs dar nici chiar asa:( sunt socat:O si desigur, vor sa bage un meclaren cu 100000000cai putere:O:O sunt socat:O

Oxidu 20-06-07 00:40

Re: Live for Speed
 
moama trickz ce tuning profi :shock:...shi ce aerodinamic !!!!!!! :shock:
incredibili tunerii ajtia =))

ps: ajtept setu' de neoane , da ? =))
ps2: oxide's back in business xD

WRT-SHARK 20-06-07 01:52

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Trickz (Post 956649)
am vb cu ''SCAviER'' si am aflat ca vor sa bage tuning. sunt inca socat:O imaginile zic tot. tuning dus in extrem:O banuiam ca ei sunt de fapt niste fani nfs dar nici chiar asa:( sunt socat:O si desigur, vor sa bage un meclaren cu 100000000cai putere:O:O sunt socat:O

Lol ce caterinca, asta este o poza pusa pe forumu oficial lfs de un retardat cu ce "tuning" a reusit el sa faca :lol:

Trickz 20-06-07 01:59

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by WRT-SHARK (Post 956952)
Lol ce caterinca, asta este o poza pusa pe forumu oficial lfs de un retardat cu ce "tuning" a reusit el sa faca :lol:

miai stricat fericirea....ntz ntz:( dar totusi..ce ''minuni'' aerodinamice pot iesi din lfs:-? asta ma face sa sper ca vom avea....neoane *sclipire in ochi exact ca in desenele anime*. hai baieti, nu se baga unu la editat fisieru cu umbrele in alte culori? (ca la gta) o sa avem neoaneeeee:>:lol::twisted::pistoles::weee:

WRT-SHARK 20-06-07 02:00

Re: Live for Speed
 
Ah sorry :(:(
By the way: felicitari pt licenta si bine ai venit in lumea S2 :D

Trickz 20-06-07 02:02

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by WRT-SHARK (Post 956969)
Ah sorry :(:(
By the way: felicitari pt licenta si bine ai venit in lumea S2 :D

sarumana'. as dori sa le atrag atentia doritorilor ca lumea s2 este mult mult mai tare decat cea demo:P luati licente si omorativa nervii pe carribean cruise:>:lol:

stefanb 20-06-07 02:06

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Trickz (Post 956649)
am vb cu ''SCAviER'' si am aflat ca vor sa bage tuning. sunt inca socat:O imaginile zic tot. tuning dus in extrem:O banuiam ca ei sunt de fapt niste fani nfs dar nici chiar asa:( sunt socat:O si desigur, vor sa bage un meclaren cu 100000000cai putere:O:O sunt socat:O

Hai mah.. ai stricat toata surpriza.. ai linistit toti copiii:rolleyes2. Nu trebuia sa faci asta..
Xrt`u ala din imagine e mai mult fulgerat decat tunat.. :lol:

WRT-SHARK 20-06-07 02:07

Re: Live for Speed
 
Te astept pe noul CTRA pt patch X cind o sa fie gata, sunt sigur ca o sa-ti placa... eu am facut gold in 3 zile asa tare m-a enervat.
Actual am platinum cu 29% progres pina la Titanium.
Cu noile echilibrari intre masini si noile reguli o sa fie mult mai distractiv ca pina acum :P

Trickz 20-06-07 02:08

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by stefanb (Post 956979)
Hai mah.. ai stricat toata surpriza.. ai linistit toti copiii:rolleyes2. Nu trebuia sa faci asta..
Xrt`u ala din imagine e mai mult fulgerat decat tunat.. :lol:

nu nu nu....e tuning aerodinamic...gen aripioara de la bmw pt radio sau pt ce o fi...aia care e si pe dacii;) btw...mai e vreun server romanesc (in afara de prodrive) care isi desfasoara activitatea?

edit: de'abia astept sa fie gata CTRA:X (doar ca mam cam saturat de uf1:P) ala de w nu stiu ce avea...o singura data in viata am avut bulan si am ajuns pe 3 (din cauza accidentelor) si nu mia punctat:( damn:( mai incercam=))

Opportunity 20-06-07 11:01

Re: Live for Speed
 
CTRA nu este numai cu uf1... mai este cu xfg/xrg ( eu am bronze ) :D

P.s ma gasiti cu [KD]Andrei221

viperthevenom 20-06-07 12:47

Re: Live for Speed
 
Prea complicat S2 mai bine Demo, in S2 is prea multe masini pre amulte setari te doare capu, asa ai o masina si gata ( de fapt dar una conteaza) :D

Opportunity 20-06-07 13:05

Re: Live for Speed
 
nu e complicat:) iti iei setupuri de pe teaminferno si gata

Tahity 21-06-07 11:14

Re: Live for Speed
 
din cate vad eu aici sar zice ca jocul asta merita jucat ... tre sa ma apuc de treaba :)

DyZ 21-06-07 18:05

Re: Live for Speed
 
ce tuning p xrt :)) cred ca l-a lasat placa video p ala :))


All times are GMT +2. The time now is 13:15.

- Copyright 2024 4Tuning