Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

jipy_4u 11-06-07 00:41

Re: Live for Speed
 
am downloadat si eu lfs .....e criminal jocu :D....dar am nevoie de un crack sau ...nush...ceva ca sa am toate masinile :D..ma putetzi ajuta ???

Razvan-CT 11-06-07 11:03

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by jipy_4u (Post 942769)
am downloadat si eu lfs .....e criminal jocu :D....dar am nevoie de un crack sau ...nush...ceva ca sa am toate masinile :D..ma putetzi ajuta ???


daca vrei sa ai toate masinile.. il cumperi original..

iceatea 12-06-07 12:05

Re: Live for Speed
 
Ma bag shi eu pe un subiect de doi ani la care vad ca si azi se vb. Am LFS cu licenta.. Dak vreti sa facem o mica modificare, daca te si pricepi umpic bine inteles, sa bagam masini romaneshti in joc, dacia SuperNova si Dacia Logan. Sa le facem interioru real nush dak va dati seama da io zic ca ar fi mortal. Cine e cu mine sa bage idu Nesquik07 (yahoo)

Trickz 12-06-07 12:07

Re: Live for Speed
 
eu zic ca ar fi nasol. ne'ar trebui masinile in realitate ca sa stabilim handlingul..si ah, inca un detaliu: lfs nu e open source (parca asa se numea:-s) adica nu poti shimba masinile:lemon: oricum,de ce sa le modifici? sunt perfecte asa:Dsau vrei neaparat sa vezi daca se rastoarna loganu?:P

LKS 12-06-07 12:52

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Trickz (Post 944988)
eu zic ca ar fi nasol. ne'ar trebui masinile in realitate ca sa stabilim handlingul..si ah, inca un detaliu: lfs nu e open source (parca asa se numea:-s) adica nu poti shimba masinile:lemon: oricum,de ce sa le modifici? sunt perfecte asa:Dsau vrei neaparat sa vezi daca se rastoarna loganu?:P

Da ..loganul se rastoarna ! :D la fel ca si celelalte modele Dacia :D
Desi nu zic ca nu era super misto sa fie si o dacie 1300 ..un aro ..ims ..oltcit ..ceva romanesc ...dar NU ESTE POSIBIL ! ..pentru ca nu este open source (cum bine a zis tkz)
ar fi o optiune ..sa ai pile foarte bune cu scawen ..parca el era programatorul lfs`ului ...ii dai un logan pe mana .. si dupa aia te rogi de el ..si ii pupi talpile ..ca sa bage loganul in joc
dar nu este posibil nici asta ...asa ca mai bine o lasi balta ...
poti sa iei vice city ...san andreas ..si sa ii bagi dacii pana te saturi ..

salut !

iceatea 12-06-07 12:58

Re: Live for Speed
 
da ma rog.. era de gandit... Odata unu mi-o dat un joc, racer se numea. era cu mashini shi era fain avea mashini romanesti, de la 1300 pana la logan toate. .. imi pare rau de jocu ala k nu il mai am, da era fain.. singurul lucru nashpa e ca nu se vira de volan ca la lfs, ci ca la need for speed 2 :(( ... Va anunt dak mai gasesc vreodata jocu...

EDIT: DAAAAAA!! L-am gasit! Racer.nl .. acu sa il iau si sa vad dak gasesc daciile de download sau direct in joc :X

LKS 12-06-07 16:48

Re: Live for Speed
 
daaa ..m`a fascinat jocul ala ..il am si acum instalat in calculator ...de vreo 2 ani ...am o dacie 1300 ..tractiune spate :D


racer-xtreme.com - de aici iei mai tot ce vrei

Opportunity 13-06-07 10:09

Re: Live for Speed
 
nu numai ca nu este open source dar pur si simplu nu poti introduce alte masini. crezi ca daca puteai nu introduceau alti useri deja? (din strainatate)

wlady 14-06-07 21:52

Re: Live for Speed
 
In acest moment astept sa fac rost de colin mcrae dirt... sa vedem daca exista vreun simulator care sa ma tina lipit de ecran ( prin realism ) mai mult ca LFSul ....

LKS 14-06-07 22:35

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by wlady (Post 949218)
In acest moment astept sa fac rost de colin mcrae dirt... sa vedem daca exista vreun simulator care sa ma tina lipit de ecran ( prin realism ) mai mult ca LFSul ....

no chance !!


sa zicem ..iese cmr dirt ..te tine lipit de scaun ...daaaar.... lfs`u se tot imbunatateste ..si se face din ce in ce mai misto ..asa ca .. NO CHANCE !!!

viperthevenom 15-06-07 08:36

Re: Live for Speed
 
Joc mai real ca LFS slabe sanse sa apara, numai daca o sa fie facut de aceeiasi producatori altfel eu zic ca nu :(

Opportunity 15-06-07 10:56

Re: Live for Speed
 
+ ca colin : dirt e praf..deci control mai praf si cerinte mai mari decat asta NU am vazut..

wlady 18-06-07 18:27

Re: Live for Speed
 
Opportunity=>sunt ceva jocuri cu cerinte mai mari ! nu le stiu exact numele ... parca era crysis sau cam asa ... alea au cerinte si mai mari :wink:

Opportunity 19-06-07 20:34

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by wlady (Post 954411)
Opportunity=>sunt ceva jocuri cu cerinte mai mari ! nu le stiu exact numele ... parca era crysis sau cam asa ... alea au cerinte si mai mari :wink:

Crysis inca nu a aparut si nu are rost sa le bagam in aceeasi oala pentru ca DIRT este racing Crysis este FPS ;)

Si gata cu offtopicul. aici este vorba despre lfs :)


P.s mi-a dat oxide un link cu o masina noua in lfs..deci teoretic se poate daca filmul este bun.
Masina era pe un LFS din 2004 deci cred ca este S1.. o sa revin cu link

Opportunity 19-06-07 21:15

Re: Live for Speed
 
nu mai merge edit...

asta e masina : https://www.youtube.com/watch?v=I8sme...hp%3Fid%3D1161


All times are GMT +2. The time now is 03:20.

- Copyright 2024 4Tuning