Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

wlady 11-05-07 22:06

Re: Live for Speed
 
sau VPN ....

Trickz 11-05-07 22:17

Re: Live for Speed
 
sau iei o licenta;)

giubau_v8 13-05-07 03:14

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Trickz (Post 896663)
sau iei o licenta;)


scump dom'le scump.:D ..la cat ma joc eu raman la demo..multam pt informatii

Raz6633 13-05-07 12:51

Re: Live for Speed
 
Rezultatele Etapei cu numarul 4:


Pos: Echipa: Punctaj:

1. Overboost Racing 10
2. prodrive' Racing 8
3. REDSUNS Racing 6
4. wYk Racing 1(dnf)
5. Forza Motorsport 0(DNSH)
6. Virtual Racing Team 0(DNSH)

Raz6633 13-05-07 13:28

Re: Live for Speed
 
Nu uitati sa vitizati site-ul www.lfsromania.lx.ro pentru informatii legate de comunitatea romana a LFS-ului.

Datorita faptului ca am intarziat cu acest campionat foarte mult, si pentru ca saptamana viitoare este celebra cursa FIA GT, vom anula etapa cu numarul 5 si von trece direct la etapa cu numarul 6(finala) care se va desfasura pe 26mai.

Aceasta etapa va fi multi class, si se va desfasura pe Blackwood Reversed.

XRG/XRT(cu un anumit handicap, admisie restrictionata si balast)

3 ore, fiecare clasa are clasamentul ei, la finalul cursei se aduna punctajul si se va face clasamentul final.

Razvan-CT 13-05-07 14:10

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Raz6633 (Post 898666)
Nu uitati sa vitizati site-ul www.lfsromania.lx.ro pentru informatii legate de comunitatea romana a LFS-ului.

Datorita faptului ca am intarziat cu acest campionat foarte mult, si pentru ca saptamana viitoare este celebra cursa FIA GT, vom anula etapa cu numarul 5 si von trece direct la etapa cu numarul 6(finala) care se va desfasura pe 26mai.

Aceasta etapa va fi multi class, si se va desfasura pe Blackwood Reversed.

XRG/XRT(cu un anumit handicap, admisie restrictionata si balast)

3 ore, fiecare clasa are clasamentul ei, la finalul cursei se aduna punctajul si se va face clasamentul final.


parca era xfg nu xrg..

Raz6633 13-05-07 14:13

Re: Live for Speed
 
initial... era stabilit sa facem XFG/XRT pe VPN(ca nu aveam loc pe demo) dar pt ca avem sansa sa facem pe demo... si avem si sansa sa limitam XRT(astfel masinile pot fi mai egale) am decis sa facem XRG/XRT

SUPAPA_Jr 13-05-07 20:12

Re: Live for Speed
 
cum sa le limitati? Un campionat de DRAG nu face nimeni in Ro?

Raz6633 14-05-07 01:41

Re: Live for Speed
 
8 Attachment(s)
Uitati cateva poze.... cu masina safety din LFS, care v-a face turul de parada in etapa 5 al LFS RO Endu League.

Trickz 14-05-07 10:15

Re: Live for Speed
 
de unde pana unde logan??=)) nu aduce mai mult a un civic??=))e prea secsi masina ca sa fie dacie:(

Razvan-CT 14-05-07 10:32

Re: Live for Speed
 
in partea dreapta trebuia sa pui 1.6 16V :lol: acum serios vorbind.. cred ca aduce mai mult a civic..

Raz6633 14-05-07 11:26

Re: Live for Speed
 
Am vrut sa fiu mai autohton, ganditiva la Logan Hatchback... 1.3 110 de cai

Trickz 14-05-07 11:37

Re: Live for Speed
 
mah, daca ne chinuim, o scoatem si lastun, zic eu:P doar ca e putin ciudat...safecar asa ceva=))

Raz6633 25-05-07 17:23

Re: Live for Speed
 
In seara aceasta la ora 19:00 va avea loc, sesiunea de calificari a ultimei etape din Liga LFS Romania. Avem 5 echipe inscrise deci 10 masini pe pista, + un Logan Hatchback(XFG) safety car.

Va fi o lupta stransa.... sa vedem cum va fi.

Din parte organizarii ne pare rau, dar pentru ca folosim un test patch nu putem sa facem transmisie prin LFS Spectator, deci ce am promis acum 5-6 posturi, nu se va putea realiza, inca o data ne pare rau.

Raz6633 27-05-07 12:36

Re: Live for Speed
 
Eii, asa dar am ajuns la finalul campionatului, vreau pe aceasta cale sa multumesc si sa felicit toate echipele participante. Ati indraznit sa faceti ceva ce multi nu s-ar incumeta, ati participat intr-o liga(tanara) de anduranta, pentru asta felicitari inca o data. Chiar daca nu ati obtinut rezultatele pe care le doreati, luati ca exemplu, si sezonul urmator, veti stii cum se procedeaza. Au fost o serie de 5 etape destul de intense, si sper ca am eu alaturi de echipa prodrive, am reusit sa facem aceasta liga cat mai reala posibila. Evident ca in orice liga au fost dispute, si cred eu ca s-au rezolvat cu bine toate. Ultima etapa a fost o cursa plina de peripetii, incepand cu disconecturile abundente si terminand cu pana echipei 21 (XRT). Multe accidente, multe batalii stranse, multe depasiri, thats racing. Sper ca v-a placut, si sper sa ne vedem cu bine urmatorul sezon. Voi atasa mai jos, clasamentul final.....

https://img186.imageshack.us/img186/2...asamentfg3.jpg

Asadar, prodrive Racing, este campioana LFS Romania. Felicitari !!!


All times are GMT +2. The time now is 09:13.

- Copyright 2024 4Tuning