Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

WRT-SHARK 14-04-07 11:05

Re: Live for Speed
 
Nu stiu ce nu se leaga la tine, comportamentul si lipsa de bun simt de care aminteam era evident referitor la tine.
Data trecuta m-ai facut cretin si acum fraier... ai foarte mare curaj in spatele monitorului dar viata te loveste ca un tren fara frine si ai sa constati asta intr-o zi.
Ontopic invitatia ramine valabila .

Razvan-CT 14-04-07 13:49

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by WRT-SHARK (Post 850615)
Da si tin sa urez si pe aceasta cale mult succes echipei nou formate [COLOR=Lime]48 [COLOR=Black]atit in cursa urmatoare cit si pe viitor.
Deasemenea tot pe aceasta cale ii asteptam sa participe si la alte evenimente in cadrul S2 cu ocazia aparitiei pe piata Romaneasca a licentelor LFS :D

multumim!!:D

cata_tm 14-04-07 15:46

Re: Live for Speed
 
scot banu in 2 ore, cand vin acasa, si tie si lu vis.
sper sa nu mai aiba loc astfel de incidente.

domnu raz a votat pentru

salut

alex_ggk 14-04-07 19:45

Re: Live for Speed
 
Salut baieti am si eu o mica nelamurire la acest joc ...am luat dp net LFS 2....am facut la training.. vreo 25-30 curse....si am ajuns la test drive MR si imi zice sa deblochez S1 ...cum pot face acest lucru ? respect
P.S. ma gasiti pe mess la alex_ggk2004

Raz6633 14-04-07 22:38

Re: Live for Speed
 
Trebuie sa scoti card-ul si sa cumperi S1, sau S2, licenta, S2 care cuprinde si S1, costa 130 ron

Raz6633 15-04-07 03:13

Re: Live for Speed
 
Rezultatele oficiale ale etapei nr 3, LFS Romania Endurance League


1. Prodrive' Racing 10 pct
2. oVerboost Racing 8 pct
3. Forza Motorsport 6 pct(penalizare 3 pct)
4. Redsuns 4 pct
5. wYk Racing 1 pct(DNF)

catalanu 15-04-07 09:57

Re: Live for Speed
 
Felicitari Prodrive:drunk: :peace:

cata_tm 15-04-07 10:16

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Raz6633 (Post 851790)
Trebuie sa scoti card-ul si sa cumperi S1, sau S2, licenta, S2 care cuprinde si S1, costa 130 ron

el cred ca se referea la partea cu crackul :P..

aseara am mai tras si eu un ochi pe situ lor. cred ca imi iau si io licenta in curand, sa fiu in rand cu lumea. nu stiu de ce am impresia ca s-au ieftinit de cand stiam eu.

salut, si de asemenea: felicitari Prodrive

Trickz 15-04-07 14:21

Re: Live for Speed
 
i'm back:D am prins un *** de vreme asa ca am luat avionul la intoarcere>:P oricum, vreau sa intreb cunoscatorii, cel mai ieftin g25 (daca nu singurul) este la media galaxy, nu? ca iepurasul mia promis ca peste 2 saptamani, cand ii vine salariul imi ia ce volan vreau:D. o licenta vine si ea....:)
si, desigur, felicitari prodrive :D

Raz6633 15-04-07 15:00

Re: Live for Speed
 
Ai de capu meu, de ce nu vine si iepurashu la mine cu un G25. Anyway TKZ, mai bine cauti si pe net, pe site-uri, ca poti sa-l iei cu 950ron(ceva de genu), la media galaxy e 980 cred

Raz6633 15-04-07 15:26

Re: Live for Speed
 
Acum conferinta de presa. A fost o cursa minunata, plina de peripetii, echilibrul intre motor, masina, anvelope, ne-a adus victoria, ahh si inca un lucru, pana pe care a facut-o oVerboost la 2h 48min.

Pana atunci ei aveau avans cam 1/4 de tur, dar deoarece, P.Cosmin pilotul de la oVerboost, bloca anvelopa fata dreapta in aproape toate virajele de dreapta, anvelopa s-a uzat prematur, si in final a cedat. Acesta fiind nevoit sa faca un al 3lea pitstop(ne programat de altfel). Astfel, C.Maier, a reusit sa-l depaseasca. Ne pare rau pentru wYk Racing care au avut o cursa destul de grea, si dupa ce au reusit sa confrunte toate problemele/penalizarile, soarta lor a fost decisa atunci cand M. Florin a plecat cu 50% combustibil, si nu i-a fost destul pentru finalizarea cursei. Inca o data ne pare rau, si speram ca data viitoare sa nu se mai intample asa ceva. (Sa nu va apucati sa aruncati cu comentarii, de genu "ahahah au facut pana prostului" In aceste etape, incercam sa impingem masinile la limita, atat prin consum, cat si prin uzarea anvelopelor).

andrey_ctyn 15-04-07 15:49

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Raz6633 (Post 852560)
Acum conferinta de presa. A fost o cursa minunata, plina de peripetii, echilibrul intre motor, masina, anvelope, ne-a adus victoria, ahh si inca un lucru, pana pe care a facut-o oVerboost la 2h 48min.

Pana atunci ei aveau avans cam 1/4 de tur, dar deoarece, P.Cosmin pilotul de la oVerboost, bloca anvelopa fata dreapta in aproape toate virajele de dreapta, anvelopa s-a uzat prematur, si in final a cedat. Acesta fiind nevoit sa faca un al 3lea pitstop(ne programat de altfel). Astfel, C.Maier, a reusit sa-l depaseasca. Ne pare rau pentru wYk Racing care au avut o cursa destul de grea, si dupa ce au reusit sa confrunte toate problemele/penalizarile, soarta lor a fost decisa atunci cand M. Florin a plecat cu 50% combustibil, si nu i-a fost destul pentru finalizarea cursei. Inca o data ne pare rau, si speram ca data viitoare sa nu se mai intample asa ceva. (Sa nu va apucati sa aruncati cu comentarii, de genu "ahahah au facut pana prostului" In aceste etape, incercam sa impingem masinile la limita, atat prin consum, cat si prin uzarea anvelopelor).

A fost o cursa stransa si foarte interesanta. La inceput a fost bataia pentru locu 1 dintre Prodrive si Overboost dupa aceea bataia pentru locu 2 intre FM si Overboost.Pe mine ma tinut in suspans roata dreapta a lu' Overboost masina condusa de P.Cosmin in ultima ora iar la sfarsit ... poc. Tine sa felicit toti participantii si nu in ultimu rand echipa Overboost care a fost facut acum 3-4 zile iar la etapa a3a sa clasat pe locu 2. Inca odata felicitari si la cat mai multe gume sparte :lol: :-P

catalanu 15-04-07 16:44

Re: Live for Speed
 
Am jucat putin si eu pe volanul g25 la un prieten si sa stii ca e chiar meserie.Are pana si servo:shock: si la peste 120km/h se face mai dura coloana de directie.:shock: .Mai multe va zic diseara ca acuma plec la el.:-P
Si eu dupa capacitate sper sa mi-l iau.:oops:

cata_tm 15-04-07 18:00

Re: Live for Speed
 
asa catalanule.. baga mare...

NEWS. New Team In LFSROMANIA: SDR Automotive. (la mai mare, cum s-ar zice)

Raz6633 15-04-07 18:32

Re: Live for Speed
 
Bine ati venit... :D


All times are GMT +2. The time now is 02:52.

- Copyright 2024 4Tuning