Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

Raz6633 18-03-07 14:44

Re: Live for Speed
 
VRT au primit DNSH(Din Not Start Heat) deoarece nu s-au prezentat pentru cursa. DNF(Did Not Finish) se acorda in cazul in care, participa la cursa dar nu termina.

import_skillzzz 18-03-07 15:58

Re: Live for Speed
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Raz6633 (Post 804226)
Rezultatele finale, ETAPA 1:

Pos: Team: Fastest lap: Laps: Pts:
================================================== ======
1. prodrive' Racing 1.33.69 114 10

2. Forza Motorsport 1.34.19 114 8

3. Redsuns 1.36.89 107 6

4 wYk Racing 1.36.37 106 4

5. Virtual Racing Team(DNSH) n/a n/a 0

Ne vedem saptamana viitoare pe reverse.

daca anunt din timp ma mai pot inscrie pt restul campionatului (ma rog ... eu si presupusa echipa :-P)

(+ ceva poze)

LKS 18-03-07 16:03

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by import_skillzzz (Post 804406)
daca anunt din timp ma mai pot inscrie pt restul campionatului (ma rog ... eu si presupusa echipa :-P)

(+ ceva poze)

in poza a 3a e sigla rompetrol ?! :D :D

import_skillzzz 18-03-07 16:31

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by LKS (Post 804412)
in poza a 3a e sigla rompetrol ?! :D :D

e skinul bp ultimate - sper ca se intelege

mic off topic - are cineva idee de pogram cu care pot colora o nuanta intreaga cu un simplu click - nu numai paint style :?:

Sl1V3R 18-03-07 21:09

Re: Live for Speed
 
2 Attachment(s)
Felicitari echipelor care au participat la aceasta cursa !!! Good job LFS Romania !!!

In lipsa de preocupatii...

Raz6633 18-03-07 22:06

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by import_skillzzz (Post 804406)
daca anunt din timp ma mai pot inscrie pt restul campionatului (ma rog ... eu si presupusa echipa :-P)

(+ ceva poze)

Deci s-au deschis inscrierile pentru etapa de sapt viitoare, Daca vreti sa participati, va rog postati numele echipei + numele celor trei piloti care vor participa.

import_skillzzz 19-03-07 13:39

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Raz6633 (Post 804971)
Deci s-au deschis inscrierile pentru etapa de sapt viitoare, Daca vreti sa participati, va rog postati numele echipei + numele celor trei piloti care vor participa.

ms de info - daca ne hotaram o sa te anuntam - oricum - DON'T WAIT 4 ME

wlady 19-03-07 16:59

Re: Live for Speed
 
2 Attachment(s)
The revolution is coming ! ( 2nd Pic )
Dap merge si masina asta la drift. Am reusit sa termin driftul fara oversteer ! ( 1st pic )

import_skillzzz 19-03-07 19:16

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by wlady (Post 806268)
The revolution is coming ! ( 2nd Pic )
Dap merge si masina asta la drift. Am reusit sa termin driftul fara oversteer ! ( 1st pic )

crek shtiti la ce NE referim - if not - u'll see :D :twisted:

Skillzu 19-03-07 20:15

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by wlady (Post 806268)
The revolution is coming ! ( 2nd Pic )
Dap merge si masina asta la drift. Am reusit sa termin driftul fara oversteer ! ( 1st pic )

probabil nu stii ce inseamna oversteer si understeer.

tu in poza erai in oversteer... asta e in drift...

import_skillzzz 19-03-07 21:25

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Skillzu (Post 806588)
probabil nu stii ce inseamna oversteer si understeer.

tu in poza erai in oversteer... asta e in drift...

oversteer - supravirare - adek din cate shtiu atunci cand masina vireaza prea mult cu toate ca tu vrei ca ea sa nu vireze asa mult

iar din documentarul despre D1 de la discovery - se intelege de la unul din pilotii "orange team" - sau cel putin asa a declarat - driftul perfect este intre oversteer si understeer - pt ca in oversteer intri in parapetul interior si in understeer in parapetul ext

DA' ACUM LA CATE SHTIU EU DESPRE DRIFT COMPARATIV CU SKILLZU' E FOARTE PROBABIL SA FI GRESIT :rolleyes2

cata_tm 19-03-07 22:06

Re: Live for Speed
 
oversteer si understeer... aluneca fata mai mult decat spatele, sau spatele mai mult decat fata... e greu?

Skillzu 19-03-07 22:12

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by import_skillzzz (Post 806752)
oversteer - supravirare - adek din cate shtiu atunci cand masina vireaza prea mult cu toate ca tu vrei ca ea sa nu vireze asa mult

iar din documentarul despre D1 de la discovery - se intelege de la unul din pilotii "orange team" - sau cel putin asa a declarat - driftul perfect este intre oversteer si understeer - pt ca in oversteer intri in parapetul interior si in understeer in parapetul ext

DA' ACUM LA CATE SHTIU EU DESPRE DRIFT COMPARATIV CU SKILLZU' E FOARTE PROBABIL SA FI GRESIT :rolleyes2

deci teoretic stii ce inseamna,dar nu stii sa te exprimi.cand intri in drift e oversteer,iar tu incerci sa o tii totusi pe drum...si in acelasi timp sa nu o dai in understeer.deci tot timpul driftului tu esti intr-un oversteer.doar sa nu o pierzi.de aceea am zis ca nu ai cum sa faci un drift fara oversteer.tu defapt incercai sa zici k ai reusit sa faci un drift fara sa o pierzi de vre-un fel.

nush dak ai inteles ce am vrut sa zic...:rolleyes2 :-)

gata cu offtopic

Raz6633 20-03-07 00:03

Re: Live for Speed
 
2 Attachment(s)
Prodrive, vine cu 2 poze proaspat developate: Sper sa va placa.

In plus, aveti si un filmuletz de vreo 2 min, cu fazele importante, ale unei etape din liga OLFSL, la care a participat si prodrive. Luand locurile 3 si 8(in clasamente diferite).
In aceasta cursa am participat eu (pool 3) si sa fiti atenti, de la 0:38 in sus, veti vedea ce supriza placuta am avut in Lap 1 :).

http://rapidshare.com/files/21850109/InTheEnd.wmv Acesta este link-ul. Imi pare rau dar, am incercat sa-l urc pe 4t, dar pur si simplu, forumului nu-i place de mine :P

wlady 20-03-07 08:13

Re: Live for Speed
 
Atunci cum sa spun ... nu m-am dus de fund adica am teminat driftul cu bine ! Nu stiu cum sa zic :lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:57.

- Copyright 2024 4Tuning