Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

Toyo_9J RW Drift Master 09-03-07 22:45

Re: Live for Speed
 
Ei au terminat deja scoala de soferi ...crezi ca nu pot ei sa tine masina pe pista un lap intreg ???... sunt mai tari decat ne putem imagina...acuma zeii sau retras in garaj si fac tuning pentru ei,noi,etc...fiecare cu pasiunea lui , nu ???

Oxide 10-03-07 07:57

Re: Live for Speed
 
raz....nu are rost sa itzi batzi capu` ;)

acum totzi sunt zei...potzi sa realizezi k au prins 999?deci sunt cei mai tari....adevaratzi idoli...se lauda chiar shi daca le iese 1 drift...sunt super tari...nu ai ce comenta...

cand or sa participe si ei la un MOE (ca tine) atunci are tot acordu` sa se laude...sau cand demonstreaza ca jtiu 'dorifto style' klumea...

@mai analizatzi situatzia voastra in lfs ;)

peter 10-03-07 10:43

Re: Live for Speed
 
tare aia cu "zei" :lol::lol: cine a inventat-o ?

shantzu 10-03-07 10:48

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by peter (Post 790457)
tare aia cu "zei" :lol::lol: cine a inventat-o ?

suna mai bine daca zicea pseudozei.... :lol:
era intr-un timp vb asta :rolleyes2

Raz6633 10-03-07 11:14

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Oxide (Post 790333)
raz....nu are rost sa itzi batzi capu` ;)

acum totzi sunt zei...potzi sa realizezi k au prins 999?deci sunt cei mai tari....adevaratzi idoli...se lauda chiar shi daca le iese 1 drift...sunt super tari...nu ai ce comenta...

cand or sa participe si ei la un MOE (ca tine) atunci are tot acordu` sa se laude...sau cand demonstreaza ca jtiu 'dorifto style' klumea...

@mai analizatzi situatzia voastra in lfs ;)

Bine zis... ocside :P :D:D:D:D

import_skillzzz 10-03-07 15:28

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Toyo_9J RW Drift Master (Post 790084)
Ei au terminat deja scoala de soferi ...crezi ca nu pot ei sa tine masina pe pista un lap intreg ???... sunt mai tari decat ne putem imagina...acuma zeii sau retras in garaj si fac tuning pentru ei,noi,etc...fiecare cu pasiunea lui , nu ???

faorte probabil deschid gura knd nu trebe - da' dak Randrey fac poze sa faca poze - lasati-i sa faca poze - va inteleg si pe voi ca nu aveau ce cauta la drift event da' se cam umple de off toapice

si inca ceva - pe pozele lui oxide se observa jante schimbate

(si sper sa nu o luati in nume de rau)

peter 10-03-07 18:16

Re: Live for Speed
 
zeule :lol::lol:

Oxide 10-03-07 18:47

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by import_skillzzz (Post 790791)
faorte probabil deschid gura knd nu trebe - da' dak Randrey fac poze sa faca poze - lasati-i sa faca poze - va inteleg si pe voi ca nu aveau ce cauta la drift event da' se cam umple de off toapice

si inca ceva - pe pozele lui oxide se observa jante schimbate

(si sper sa nu o luati in nume de rau)

aoleo...mai prins...gata....t rog nu ma pedepsi zeule....

@gata cu caterinca...c.o.a.e.i.e....ai demonstrat ca ai vedere buna...super...c comentezi?

eu pe langa ca mi-am schimbat jantele am facut shi un drift dance shi un cruise in cele 2 poze....mare b.a.l.e.g.a....eu pana acum am demonstrat ceva....nu ca totzi 'pseudozeii' de pe aici...care au demonstrat ca au doar gura mare

aja ca ar fi super bine daca nu te-ai mai baga la fiecare prostie pe care ochiu tau de zeul al LFS-ului o sesizeaza...ca te faci de ras...devii din zeu =>> sclav pe plantatzie...

@hai pa shi....ciocu` mic

LKS 10-03-07 19:43

Re: Live for Speed
 
deci ..observ ca toti v`ati shmekerit ..probabil de foame ...alt cuvant nu mai stiti in afara de "zeu" "pseudozeu" "superzeu" s.a.m.d.
in ultimul timp toti sunt mari drifteri ..toti sunt mari raceri ..nu poti sa stai in fata lor ca nu te vad de nas si dau peste tine ...

ma rog ..o sa propun sa se inchida topicul asta ..o sa inchid si forumul lfsromania ..ca sa nu mai apara locuri de scandal ...puteti sa va certati unde vreti ..la telefon ..pe mess ..pe alte servere ...

succes !

Oxide 10-03-07 19:51

Re: Live for Speed
 
frate...da...totzi s-au jmecherit...da c comentariu e asta frate ca...."moama...da shi oxide shi-a schimbat jantele"...extraordinar frate...ce mentalitatea p.u.l.i.i. e asta?!?

vbeam de cu totul altceva...in legatura cu lfs ro...pacat ca il inchizi da sincer faci ce trebuie...e MORT tot forumul...multe echipe sunt fantoma....URT a intrat in putrefactzie...cred ca membrii team-ului au shi uitat ca au 'team'...dunno what to say........

Trickz 10-03-07 20:29

Re: Live for Speed
 
@lks:eu zic ca sa nu inchizi de tot...pana pe la 4tuningday sau asa ceva...poate se linistesc si incepatorii, dar si astia mai mari
@ oxide @no caterinca , bro, really, nu te mai ambala atat. si cu echipele fantoma, se mai intamlpa, si noi am avut problemutele noastre, mai mult eu. poate au si ei. sa fim intelegatori:D p.s. eu unu teas bate pt ca ai jantele schimbate=))
nrk guyz:P

peter 10-03-07 20:30

Re: Live for Speed
 
in loc sa ne certam ca chiorii pe aicia...nu ar fi mai bine sa facem ceva constructiv ? curse/skinuri/noutati....etc..

Raz6633 10-03-07 20:43

Re: Live for Speed
 
Pai vreti ceva constructiv? LFS Romania Endurance League este activa, iar aceasta liga cauta echipe dornice de grip racing. Pana acu doar 3 echipe s-au inscris? RESTU???.
Si nu uitati cuvintele intelepte a celor 3 developeri: "LFS is not a screenshot generator, it is a racing simulator."

Va astept cu inscrieri, cum v-am zis, curse de 3 ore, din 2 in 2 sapt.
Acu gata cu cearta, suntem aici sa ne distram, nu sa ne certam.

Trickz 10-03-07 21:19

Re: Live for Speed
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by SCAVIER
"LFS is not a screenshot generator, it is a racing simulator."

nu ma pot abtine:P niste poze mici:D

peter 10-03-07 22:16

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Raz6633 (Post 791194)
Pai vreti ceva constructiv? LFS Romania Endurance League este activa, iar aceasta liga cauta echipe dornice de grip racing. Pana acu doar 3 echipe s-au inscris? RESTU???.
Si nu uitati cuvintele intelepte a celor 3 developeri: "LFS is not a screenshot generator, it is a racing simulator."

Va astept cu inscrieri, cum v-am zis, curse de 3 ore, din 2 in 2 sapt.
Acu gata cu cearta, suntem aici sa ne distram, nu sa ne certam.

si cei independenti se pot inscrie ?


All times are GMT +2. The time now is 04:54.

- Copyright 2024 4Tuning