Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

TheTiger 09-03-07 13:49

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by NiceWeather (Post 789126)
nu am inteles o chestie... 3 ore numai cu XRG??

stai linistit k nu numa unu alearga 3 ore. vor fi echipe si se va face cu schimbu. oricum nu-i f mult mai ales k xrg-u e sloooow ... poti sa bei o cafea in timp ce iei curba :D deci nu vad de ce va stresati atata :)

Raz6633 09-03-07 14:30

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by TheTiger (Post 789313)
stai linistit k nu numa unu alearga 3 ore. vor fi echipe si se va face cu schimbu. oricum nu-i f mult mai ales k xrg-u e sloooow ... poti sa bei o cafea in timp ce iei curba :D deci nu vad de ce va stresati atata :)

Zise omu... kre le are cu RWD :P

Eugen_TL 09-03-07 15:31

Re: Live for Speed
 
o adresa de unde sa iau varianta cu toate masinile? am avut-o demult dar am fost nevoit sa o sterg :(

Raz6633 09-03-07 16:58

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 789470)
o adresa de unde sa iau varianta cu toate masinile? am avut-o demult dar am fost nevoit sa o sterg :(

Erm, te referi la 'crack', habar nu am :P

Gimi 09-03-07 17:50

Re: Live for Speed
 
2 Attachment(s)
2 poze ma prosteam j yo :rolleyes2

Oxide 09-03-07 18:05

Re: Live for Speed
 
loooooool....mafia?=))
caterinca rau....data viitoare....shift+f cand mai faci poze ;) (ma refer la prima)

i`m out @ pa

Oxide 09-03-07 18:15

Re: Live for Speed
 

Gimi 09-03-07 19:39

Re: Live for Speed
 
ms oxide pt shift+f chiar ma gandeam cum sa scot aia sa fac poza 8-| da ce are mafia:D;))

Eugen_TL 09-03-07 19:53

Re: Live for Speed
 
si chiar asa nimeni nu stie de unde pot sa iau crackul?

vio[s] 09-03-07 19:53

Re: Live for Speed
 
Am si eu o intrebare :rolleyes2 ........ merge sa joci online S2 cu crack??? adica fara sa am licienta cumparata :rolleyes2 ????

LKS 09-03-07 19:58

Re: Live for Speed
 
nu...nu merge ...si nu mai pronuntati cuvantul asta magic pe aici in public ... mergeti un pic blat ...

Trickz 09-03-07 20:34

Re: Live for Speed
 
hmm...desi basescu a zis la conferinta de lansare windows vista ca pirateria ia ajutat pe romani....nu e asa....ca prea neam invatat cu asta:D....ii respect pe programatori ca au facut asa incat sa nu poti juca si crackuit online (desi cred ca aici mai mult a fost mana celor care au facut crackul....au jucat, lea placut si il respecta cat de cat:D) sa zicem, un joc single s2 mai merge....ca te face sa cumperi licenta pana la urma....te face dependent, deci cumperi:D pentru asta respect programatorii, si cei care au facut jocul, dar si pe cei care au facut crackul, deoarece nu ofera posibilitatea sa joci online decat cu licenta (eu cred ca cei care au facut crackul nu au vrut sa faca asta, din respect sau ceva, nu ca e imposibil sa crackuisti online modul...:D:D-dar asta e doar parerea mea nedocumentata-)
oricum....morala...be legal, support the developers (ceea ce o sa fac si eu cam intr'o luna, la salariul urmator al mamei:P)
p.s. lks....plz fa si u ce team rugat in pm de pe lfsromania plz:P

RSK 09-03-07 21:31

Re: Live for Speed
 
salut.mi-am luat lfs si nu inteleg cum puteti sa mergeti cu 999km/h sa tunati asa masina, sa aveti pistele alea...prin oras...masini diferite....

import_skillzzz 09-03-07 21:48

Re: Live for Speed
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by RSK (Post 789993)
salut.mi-am luat lfs si nu inteleg cum puteti sa mergeti cu 999km/h sa tunati asa masina, sa aveti pistele alea...prin oras...masini diferite....

sa shti ca nu e important tuningul, mersul cu 999 de km pe ora si pistele prin oras. fara sa se supere lks dar trebuie sa zic - pt alte piste respectiv masini iti trebuie crack (n-a c-am scris mic :-P) sau licenta - crack la mine pe mess daca vrei (import_skillzzz) si tuning iti trebuie un programel pt jante si la stopuri nu mai shtiu

si gimi tipu kre vb cu multi de "j" - skin de nota 20 - ai scris mafia pe capota si mi-ai copiat farurile de pe skinul meu vechi :lol: - sa concurezi la master skinnerz ca sigur cashtigi - uite ceva faruri ca sa fi si u mai inspirat :twisted:

Raz6633 09-03-07 22:19

Re: Live for Speed
 
In loc sa invatati, sa tineti masina pe pista, adica intre linile albe care despart asfaltu de iarba, voi va preocupati cu tunning, 999km/h etc etc. Vai vai vai, cum a ajuns lumea de azi.


All times are GMT +2. The time now is 11:17.

- Copyright 2024 4Tuning