Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

EvLSant0S 04-03-07 14:08

Re: Live for Speed
 
a fost un ca.cat , o porcarie, da numai de discutii nu-mi ardea atunci ,deci ..

de unde pana unde andrey2003 in juriu ?
si stefanel sau cine dreaq era ?
cine mama dreaq-s astia ma ?
de cand joaca lfs?
stie vreunu drift ?
pai cum il pui pe unu care nu stie sa tzina masina pe-o curba sa arbitreze ?
cine ia pus in juriu ?
mai nene ..
ce-i asta ?

Raz6633 04-03-07 14:15

Re: Live for Speed
 
Mai copii, deja forumu LFS RO e floodat de discutii peste discutii, injuraturi peste injuraturi, chiar trebuie sa injuram si sa floodam si forumu asta? Da ce a fost a fost, n-am ce zice, dar asta se intampla cand avem copii de 14 kre cred k stiu totu. Mai multe discutii/detalii/injuraturi pe LFS RO :P

peter 05-03-07 10:43

Re: Live for Speed
 
cum a fost eventu?? ca nu am apucat sa ma inscriu...:(

Razvan-CT 05-03-07 11:28

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by peter (Post 782066)
cum a fost eventu?? ca nu am apucat sa ma inscriu...:(

citeste si tu pe www.lfsromania.lx.ro/forum

Raz6633 05-03-07 12:25

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by peter (Post 782066)
cum a fost eventu?? ca nu am apucat sa ma inscriu...:(

In linii mari a iesit nasol de tot, au fost probleme de organizare, probleme de arbitrare, probleme de fair play, au fost probleme peste tot, k o dacie amarata, are probleme la toate. Sa speram k vom rectifica greselile facute in event #4, si in event #5 va fi 'blat' free. :) Dar va rog, pe toti, Walde, Santos, Skillz, Oxide, AndreyCtyn. NU va mai certati/injurati k nu rezolvati nmk.

bogdan_3.25ix 05-03-07 22:25

Re: Live for Speed
 
Salut sunt nou pe aici de unde pot lua si eu setarile de drag ,drift??? va rog eu sa imi spuneti ca mam apucat si eu sa joc:)

Raz6633 05-03-07 23:28

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_3.25ix (Post 783101)
Salut sunt nou pe aici de unde pot lua si eu setarile de drag ,drift??? va rog eu sa imi spuneti ca mam apucat si eu sa joc:)

Bine ai venit pe lumea LFS, in primu rand. setari bune poti gasi pe http://setupfield.teaminferno.hu/ dar, aici gasesti setari de grip, si/sau cateva setari de drift. Apoi ai site-ul www.lfsforum.net, aici poti gasi tot felu de inbunatatiri pt LFS inclusiv, setari. Si nu in ultimul rand www.lfsromania.lx.ro/forum Gasesti setari specifice. Noi te asteptam pe serverele noastre, LFS Romania DR!FT Server, si prodrive' Racing Team Demo

bogdan_3.25ix 06-03-07 00:11

Re: Live for Speed
 
Multumesc pt informatii raman dator da o sa intru doar pe LFS Romania DR!FT Server, ca pe celalalt mia dat ban aseara ca am facut un singur drag si nu stiam ca nu ai voie :(:(:(

Raz6633 06-03-07 00:13

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_3.25ix (Post 783357)
Multumesc pt informatii raman dator da o sa intru doar pe LFS Romania DR!FT Server, ca pe celalalt mia dat ban aseara ca am facut un singur drag si nu stiam ca nu ai voie :(:(:(

Hmm iti scot eu ban-u, dar nu mai face drag, este sever strict de Grip (zi-mi exact numele tau din LFS)

bogdan_3.25ix 06-03-07 01:02

Re: Live for Speed
 
Ms mult am intrat acuma si nu mai am ban creed ca a fost de 24 ore a fost inatare de mine ma apuc serios de LFS:);)

Raz6633 06-03-07 06:25

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_3.25ix (Post 783421)
Ms mult am intrat acuma si nu mai am ban creed ca a fost de 24 ore a fost inatare de mine ma apuc serios de LFS:);)

Dak ai vreodata nevoie, de sfaturi, seturi de grip, sau orice, dar in legatura cu grip, poti intrebare orice membru prodrive' Si te va ajuta. Inca o data bine ai venit

wlady 06-03-07 08:19

Re: Live for Speed
 
Bai fratilor, au fost ceva probleme ! De exemplu cum sa castige b0b0 cand santos a facut perfect ? Ma rog, sa trecem mai departe... am fost unpic inactiv dar sunt back :lol:... eu am abandonat pentru ca deja obosisem dupa o zi intreaga de LFS. Am zis stop si poate la anul ! Eu as fi zis sa fie in juriu niste oameni care sunt IMPARTIALI :wink:. La mine nu s-a facut o defavorizare pentru ca am abandonat ...

Raz6633 06-03-07 08:51

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by wlady (Post 783579)
Bai fratilor, au fost ceva probleme ! De exemplu cum sa castige b0b0 cand santos a facut perfect ? Ma rog, sa trecem mai departe... am fost unpic inactiv dar sunt back :lol:... eu am abandonat pentru ca deja obosisem dupa o zi intreaga de LFS. Am zis stop si poate la anul ! Eu as fi zis sa fie in juriu niste oameni care sunt IMPARTIALI :wink:. La mine nu s-a facut o defavorizare pentru ca am abandonat ...

Mai copii, pt a mia oara, a fost, e istorie, si oricum nu a castigat BOBO, a castigat Adisor(battle-u final). Dak ai fi citit posturile pe forumul LFS RO, ai fi inteles k noi deja avem de gand sa aducem arbitri din D1(LFS S2) k sa nu mai apara astfel de probleme.

import_skillzzz 06-03-07 14:43

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Raz6633 (Post 783635)
Mai copii, pt a mia oara, a fost, e istorie, si oricum nu a castigat BOBO, a castigat Adisor(battle-u final). Dak ai fi citit posturile pe forumul LFS RO, ai fi inteles k noi deja avem de gand sa aducem arbitri din D1(LFS S2) k sa nu mai apara astfel de probleme.

felicitari pt event - nu am timp sa trec pe forumul lfs romasnia asa ca felicit la modul general - deci felictari e*s drift team si restul participantilor (imi pare rau ca nu a fost shi wlady :-P)

wlady 06-03-07 15:42

Re: Live for Speed
 
Am fost, dar am abandonat ! Nu facusem mare lucru si nu mai avea rost ! Faceam lag degeaba. Nu ma simteam in apele mele in seara aia, poate la anul. Felicitari castigatorilor !


All times are GMT +2. The time now is 19:01.

- Copyright 2024 4Tuning