Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

c i k y 04-02-07 02:14

Re: Live for Speed
 
Mi-am instalat si eu LFS-u' si sunt praf din toate punctele :(
As avea si eu nevoie de cineva care sa ma ajute sa fac setarile si sa ma invete tainele acestui joc Fac cinste :)

Toyo_9J RW Drift Master 04-02-07 05:21

Re: Live for Speed
 
Un lucru iti spun c i k y...Grip-ul dauneaza grav sanatati...acest lucru am descoperit acum 6 ore :headache:

EvLSant0S 04-02-07 05:36

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by LKS (Post 729512)
loool...cand erai pe server tot dadeai bice sa facem mai rpd ...da acum ..dupa ..ai avut timp sa postezi peste tot ca esti invingator + status de la mess ... mare om ..mare caracter

felicitari tuturor participantilor ...felicitari Sant0s !!!!!

pfff si tu nebun ..
am intarziat 15 minute adevarat, mi-a facut pishata aia gura :D i-am inchis-o repede :D a meritat :D

oricum,dupa aceasta neasteptata victorie impotriva multor piloti buni si mai mult decat buni la capitolul drift @ lfs .. as vrea sa le multumesc parintiilor mei ptr suport.. si profesorului meu .. de lfs.. si anume Skillzu .. care.. asta seara.. n-a prestat cam pe unde ii e gradu .. dar.. e loc ...
p.s: skillzule azi dorm pana la 6 dupaamiaza, poveste lunga, finalu e clar fii atent, azi .. am fost cu Jabba / Achim / SXC / MOXU / ZGB FMM ZGAIBA =)) si-am baut .. =)) iti dai seama cam ce-a iesit ,am ajuns la 6 30 acasa, btw .. visu ... remember ? old vs new porsche autostrada apus ? :) o sa se intample .. am vbit cu 22`u .... :D si cu xrb nu-i pb sper :D so . . it`s ok .. e stop .. oricum , vorbim duminica noaptea :)) atunci ma scolo din tbetzie ,pup@pa/romania

Corse 04-02-07 11:55

Re: Live for Speed
 
vad ca am de recuperat. sa se termine sesiunea asta de ***, si ma pot ocupa si de lfs. congratz

Opportunity 06-02-07 21:22

Re: Live for Speed
 
1 Attachment(s)
si un film cu mine (portocaliu) la event : e micut..o sa urmeze un film "maaare" cu faze din tot eventu :

andrey2003 07-02-07 20:39

Re: Live for Speed
 
1 Attachment(s)
+1 cu TNG si c i k y

shantzu 07-02-07 23:21

Re: Live for Speed
 
ufff..... cand incerc sa intru pe server imi da :host not found on master server !
ce trebuie sa fac? :mrhappy:

c i k y 08-02-07 00:07

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by andrey2003 (Post 736980)
+1 cu TNG si c i k y

frumos sefu' :)

Razvan-CT 08-02-07 00:12

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 737340)
ufff..... cand incerc sa intru pe server imi da :host not found on master server !
ce trebuie sa fac? :mrhappy:

incearca alt server... LFS Romania Racing server.. asta e deschis aproape toata ziua

EvLSant0S 08-02-07 00:58

Re: Live for Speed
 
ce fel s-a rupt asta seara asfaltu pe blackwood....

bravo corse/oxidu/toyo9j .... :D
am driftuit frumos in 4 :D

andrey2003 08-02-07 09:24

Re: Live for Speed
 
2 Attachment(s)
!!! Serverul www.lfsromania.lx.ro#1 si'a schimbat numele in LFS ROMANIA DR!FT SERVER !!!


Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 737340)
ufff..... cand incerc sa intru pe server imi da :host not found on master server !
ce trebuie sa fac? :mrhappy:

s'ar putea sa ai vers. veche... daca vrei sa te ajut cauta'ma p mess... ;)

---


+2

andrey2003 08-02-07 11:53

Re: Live for Speed
 
2 Attachment(s)
sry de dublu post

Aveti aici o arhiva cu skinurile teamurilor + ale altor cativa jucatori... ;)


***
+1photo :-)

Andrei Suzuki 08-02-07 11:55

Re: Live for Speed
 
Fratilor ajutati-ma si pe mine pls. Nu ma descurc...de unde iau jocul?Si..toate patch-urile..sau ce mai trebuie?
De pe liveforspeed.net nu am reusit...
Pliz.

sKija 08-02-07 12:09

Re: Live for Speed
 
1 Attachment(s)
lool nici mie nu mai imi merge !
sa skimbat cumva situ ?

Toyo_9J RW Drift Master 08-02-07 12:30

Re: Live for Speed
 
Tu nu vezi posturile moderatorilor ???
pagina #1 , post #3 de cioli17 : http://www.liveforspeed.net/?page=s2demo
link catre S2 si un patch V


All times are GMT +2. The time now is 16:06.

- Copyright 2024 4Tuning