Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

B-72-RZD 13-05-09 20:17

Re: Live for Speed
 
Ce ai spus tu VaLy_ALX, e partial gresit!
Poti juca online pe versiunea Z, cu toate masinile cu crack.
Cum? Simplu.
Merge jucat numai la local server, a.i informatiile sa nu mai ajunga la master server, unde verifica daca intradevar aveti licenta cumparata, deci daca jucati pe local, e ca si cum ati juca cu PC-uri legate prin serial, fara o conexiune la internet.
Nu merge garantat, intervin anumite erori, la inceput nici mie nu-mi mergea, dar acum cu unele persoana joc S2 online, versiunea Z pe local server.
Incearca!

world_eye007 13-05-09 20:21

Re: Live for Speed
 
merita sa te chinui atata, sa intorci pe toate partile si toate astea ptr 99ron cat costa licenta?

HD-90-MTZ 13-05-09 21:25

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by world_eye007 (Post 2316075)
merita sa te chinui atata, sa intorci pe toate partile si toate astea ptr 99ron cat costa licenta?

Nu se merita....astept sa scap de BAC si o sa-mi cumpar licenta(poate apare si Scirocco)....vroiam ceva pana atunci...am crack pentru versiunea Z dar poate nu stiu eu cum trebuie facuta reteaua :cry:

oliver 13-05-09 22:23

Re: Live for Speed
 
Imi pare rau daca pun o intrebare ce a mai fost pusa sau sunt niste pagini unde se gaseste deaja , dar in urma cu jumatate de an se vorbea despre Scirocco in LFS , am vazut pe youtube un filmuletz dar undeva unde era mai oficial cred ca la lansare sau mnah nu stiu , ala se juca cu Scirocco , dar pe forumul/site lor nu am gasit unde pot downloada , a reusit cineva ?

B-72-RZD 14-05-09 07:31

Re: Live for Speed
 
Scirrocco nu e inca realizat complet. In prima faza a fost aproape terminat, dar au descoperit o gramada de bug-uri, asa ca lucreaza din nou la el. Asta am inteles eu.
Oricum, nu cred ca-i vor mai da drumul pe S2, ci o sa il puna direct in versiunea S3, care eu personal, abea astept sa apara.

VaLy_ALX 14-05-09 08:50

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by B-72-RZD (Post 2317113)
Scirrocco nu e inca realizat complet. In prima faza a fost aproape terminat, dar au descoperit o gramada de bug-uri, asa ca lucreaza din nou la el. Asta am inteles eu.
Oricum, nu cred ca-i vor mai da drumul pe S2, ci o sa il puna direct in versiunea S3, care eu personal, abea astept sa apara.

Prima oara se gandeau sa nil faca cadou de craciun si sal bage in s2 dar a fost amanat din cauza la mai multe buguri si-l vor pune in s3 care va avea mai multe masini noi si circuite ... dar o sa faca si cu s3 cum au facut si cu vw o sa-l tot amane pana ni se urca sangele in cap ..

B-72-RZD 14-05-09 09:44

Re: Live for Speed
 
S3 oricum va intarzia sa apara, sau mai bine zis va aparea mai tarziu.
Exista un topic pe forumul lor, unde spunea lumea ce doreste sa vada in S3.
Pe langa masini si circuite noi, au cerut baietii ploaie, ninsoare, ceata, etc. Poate se va lua in calcul si temperatura aerului, care sigur influenteaza pista si alte chestii din astea. Abea astept sa vad daca intradevar vor baga ceva gen camioane sau autobuze, ori sedan-uri.
Pe mine nu ma deranjeaza asteptarea, atata timp cat stiu ca rezultatul va fi pe masura.
Apropo, stiati ca Formula BMW (FBM) exista si fac teste cu ea in realitate?
https://www.youtube.com/watch?v=b26HuguLwFI

VaLy_ALX 14-05-09 17:08

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by B-72-RZD (Post 2317419)
Apropo, stiati ca Formula BMW (FBM) exista si fac teste cu ea in realitate?
https://www.youtube.com/watch?v=b26HuguLwFI

Asa si trebuie sa faca orice simulator care se respecta .. bravo lor LFS este intr-adevar un nume mare ;)

Mikidude 14-05-09 19:52

Re: Live for Speed
 
un setup pentru drift XR GT car??? please !!!

Opportunity 14-05-09 20:13

Re: Live for Speed
 
Testul ala e de ohoohoo.. de cand a aparut FBM.


Iar despre Scirocco, este total gresit ceea ce ai zis RZD.

Nu se doreste sa il puna in S3 si nici nu au luat-o de la capat cu el. Faza e ca trebuie sa faca ESP,etc la fel ca pe masina originala. Suspensie multilink si toate cele. Asta e cel mai greu,dar nu au fost o multime de buguri. Dupa cum stiti o sa apara 0.6A si Beta mai tarziu, deci trebuie sa fie totul aproape de perfect.

Alpha - Stadiul in care adauga chestii noi
Beta - Stadiul in care nu mai adauga nimic, dar fixeaza toate bugurile.

Abia dupa beta putem vorbi despre S3.

m a c 24-05-09 00:59

Re: Live for Speed
 
un host romanesc pentru drifturi pe s2 varianta z cunoaste cineva?

Iulian_ice 29-05-09 15:15

Re: Live for Speed
 
Sal. Nu am citit tot forum-ul asa ca sa nu ma injurati... Am si eu o intrebare pt.cei cu S2: Zicea cineva intr-un post ca dupa ce ai luat licenta S2 primesti niste coduri la 2 saptamani (sau cam asa ceva).Intrebare: se pot folosi acele coduri pt a deschide alt cont? Daca da va rog sa imi trimite-ti si mie unu (cine vrea) la iulian_ice@yahoo.com ca sunt in criza de bani si imi place mult jocul. Appo. sunt drifter si as aprecia mult gestul...poate ma mai invata si cate ceva. :help:

Omul Chilotel 01-06-09 20:23

Re: Live for Speed
 
Care stie cum se baga coaie in lfs ?
Coii din aia frumosi cum are Tengu pe bara spate :love:

B-72-RZD 01-06-09 20:33

Re: Live for Speed
 
Scuze, dar la ce naiba te referi?

Omul Chilotel 01-06-09 20:58

Re: Live for Speed
 
1 Attachment(s)
Vezi acolo ? o pereche de coi frumosi, asa vreau si eu in lfs pe xrt


All times are GMT +2. The time now is 15:21.

- Copyright 2024 4Tuning