Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

Tweety_rzw 16-04-09 19:30

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by VaLy_ALX (Post 2243510)
:arrow::arrow::arrow:

Valy spune şi mie ce versiune de lfs ai,şi dacă vrei dă-mi şi mie add tweety_rzv te rog eu frumos ;) !

VaLy_ALX 16-04-09 19:33

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2244428)
Valy spune şi mie ce versiune de lfs ai,şi dacă vrei dă-mi şi mie add tweety_rzv te rog eu frumos ;) !

Am lfs Z licenta s2 si cred ca te am deja in lista doar ca cu "w" la final .. o sa te bag acum

catalanu 16-04-09 20:05

Re: Live for Speed
 
Foarte frumoase pozele puse de valy.

Cand facem si noi o liniuta de`a latu?????:D

Bryan 18-04-09 18:46

Re: Live for Speed
 
cum fac server de drag? cine ma ajuta? :)
imi trebuie licenta ? :-s

am reusit, nu mai e nevoie

trebuie luat programul de aici
http://www.lfsforum.net/showthread.php?t=28815

Tweety_rzw 20-04-09 13:43

Re: Live for Speed
 
1 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol:

sTAILLL 20-04-09 17:11

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2251623)
:lol: :lol: :lol:

kitt`ul exterior al masini e facut in poza? sau ai moduri pt joc? daca da pls urcale si tu

Tweety_rzw 20-04-09 22:51

Re: Live for Speed
 
4 Attachment(s)
Nu ,nu este făcut ;) !

Oxide 25-04-09 20:36

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by grnrares (Post 2265812)
Mai am incercat si yo LFS Romania si ii superb mai ales sunetu unui motor turat pe pista de drag bravo pt reusita ta la LFS alinutzu05 BRAVO.

Nu cred ca s-ar supara nimeni daca ai folosi din cand in cand niste semne de punctuatie.

VaLy_ALX 27-04-09 10:18

Re: Live for Speed
 
2 Attachment(s)
2 poze facute asa repede ;)
In prima poza sunt eu si cu inca 2 , cel din mijloc e si el roman ..cat m-am bucurat sa vad compatrioti drifteri pe serverul Falken :D

BAD-GUY 30-04-09 14:17

Re: Live for Speed
 
Vreau sa cumpar si eu o licenta de S2,am inteles ca itzi dau 2 in fiecare saptamana,cu alte cuvinte cred ca ar merge 2 persoane per licenta?Zic bine?Daca da si e cineva interesat sa cumparam una impreuna...

NONE 01-05-09 02:17

Re: Live for Speed
 
Pai explicati-mi si mie mai ca la mosi :D
Licenta !
1. De unde o i-au ?
2. Cat costä ?
3. Mai traieste cineva pe aici ? :lol:
4. Cati suntem care jucam ? :D

Multumesc frumos :hug:

~NONE

VaLy_ALX 01-05-09 09:33

Re: Live for Speed
 
3 Attachment(s)
Eu unul joc mai mereu .. sunt drifter deci daca te bagi pe drift si vrei meditatii ai la cine sa apelezi :P ;) Eu iti recomand sa iti iei licenta s2 ... e super tare fata de demo in s2 ai o gramada de optiuni , competiitii calumea , e misto !!

BAD-GUY 01-05-09 09:57

Re: Live for Speed
 
Valy lamureste-ma si pe mine care e treaba cu licenta? am inteles bine ca itzi dau 3 chei ? cu alte cuvine se pot folosi pentru a debloca 3 conturi LFS S2?

Am vazut ca se poate cumpara licenta si de pe computergames.ro si e ceva mai ieftina,sti cumva daca e pentru S2 sau S1?

VaLy_ALX 01-05-09 10:06

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by BAD-GUY (Post 2280752)
Valy lamureste-ma si pe mine care e treaba cu licenta? am inteles bine ca itzi dau 3 chei ? cu alte cuvine se pot folosi pentru a debloca 3 conturi LFS S2?

Am vazut ca se poate cumpara licenta si de pe computergames.ro si e ceva mai ieftina,sti cumva daca e pentru S2 sau S1?

Eu am cumparat-o mai de mult de pe un site care nu-l mai stiu minte era 99 Ron dadeam comanda pe net cu codul produsului si detaliile mele iar ei imi trimiteau nr la cont in care sa depun suma respectiva , m-am dus la banca am depus banii in contul respectiv , mi-au dat o chitanta si eu le-am trimis mail cu nr chitantei ca sa vada ca am platit si ei mi-au trimis atunci codul ( voucher code ) sau nush cum plm ii zice ca tre sa-l bagi cand iti faci cont pe lfs.net si restul la optiuni ti le faci tu .. Mai sunt cateva cai de a plati licenta dar eu am folosit-o pe asta pt. ca nu puteam sa platesc cu card ... Cine si-a cumparat de curand sa ne spuna si noua cum a procedat ;) Si da pt. s2 e aia de pe computergames .. iti spun ca n-are rost sa iti iei s1 i-ati s2

world_eye007 01-05-09 10:37

Re: Live for Speed
 
NU poti debloca 3 conturi cu codul ala, nici 2. doar contul tau il poti debloca de 3 ori initial, iar apoi primesti cate 2 pe saptamana. unlock-urile acelea sunt facute doar in caz ca iti formatezi calcul sau reinstalezi jocul, deci in cea mai mare parte a timpului nu o sa le folosesti. toate chestiile astea sunt scrise si pe lfs.net daca citeai ai fi stiut :-)


All times are GMT +2. The time now is 17:31.

- Copyright 2024 4Tuning