Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

AdiNX 24-01-07 22:17

Re: Live for Speed
 
:| catalin are dreptate... nu poti compara NFS cu LFS, atata timp cat NFS este arcade iar LFS simulator... eu zic sa mai astepti putin, pana apare noul NFS, si vom vedea atunci posibile comparatii ;)

LKS 24-01-07 22:21

Re: Live for Speed
 
chiar daca apare un nou NFS ..nu vor putea scoate dintr`o singura versiune ...adik il lanseaza 1data si bine ...pe cand LFS`u se imbunatateste constant ...se testeaza noi versiuni ... oricum ...n`o sa ajung niciodata sa compar LFS`u cu NFS`u ..chiar daca ar incerca NFS`u sa o dea pe simulator

cata_tm 24-01-07 22:54

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by LKS (Post 714011)
chiar daca apare un nou NFS ..nu vor putea scoate dintr`o singura versiune ...adik il lanseaza 1data si bine ...pe cand LFS`u se imbunatateste constant ...se testeaza noi versiuni ... oricum ...n`o sa ajung niciodata sa compar LFS`u cu NFS`u ..chiar daca ar incerca NFS`u sa o dea pe simulator

nu le compari, da nici nu faci pe unu cu noroi, si alalalt ridicat in slavi. si fac pariu pe ce vrei tu ca tipul in cauza e din seria aia de anu trecut: "lfs ii ca p**a, lfs ii greu" mai si faceau misto de noi: "ce ba, asa merge o masina in realitate?"

acuma, e plin de voi. nu mai stiti care sa va umflati in pene, ati vazut si voi 2-3 comentarii.... adevaratele valori sunt cei care au jucat si cand erau singuri, si cei care joaca acum, gen corse, lks, serham, nightdevil....


da oricum, fiecare cu perspectiva lui... tot soseaua ramane adevarul pur...

LKS 24-01-07 23:07

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by cata_tm (Post 714083)
adevaratele valori sunt cei care au jucat si cand erau singuri, si cei care joaca acum, gen corse, lks, serham, nightdevil....

..ady_romania ., vis-a-vis .. madskillz , geo ..si multi altii care nu`mi vin in minte acum

import_skillzzz 25-01-07 14:31

Re: Live for Speed
 
apropo - nici odata nu am zis k nfs e dumnezeul jocurilor comparat cu lfs - eu am zis k sunt pt lfs dator. faptului k e foarte aproape de realitate - anyway, am dat-o in offtopik si e grav

SUPAPA_Jr 25-01-07 18:05

Re: Live for Speed
 
=)) ce imi place cand se ataca nfs-isti....eu unul pana la porsche am jucat mult NFS dar dupa aceea in afara de u2 nu mi-a mai placut nici unul...pe cand cei ce joaca LFS de pe timpuri(a se citi s1beta) nu cred ca au ce sa reproseze versiunilor noi...

LKS 25-01-07 18:32

Re: Live for Speed
 
asta pentru ca se imbunatateste continuu ..cum ziceam mai sus ...mi`au placut si unele nfs`uri ...de ex porsche`ul a fost primul joc jucat cu volan ....era superb ...de atunci am ramas marcat de porsche`uri :D

Oxide 25-01-07 19:50

Re: Live for Speed
 
LFS...realitate....adevaratul shofat/pilotat....pur extaz...superb!;)
NFS...extravagantza...styling...cu totul alta mankre d peshte :)

aproape toata lumea poate sa joace nfs...control ushor...(imi place la MW knd intrii cu 300km/h in baraj d politzie shi mashina e k shi noua :lol:)....nush....LFS-u` are stilu` lui pur d a demonstra k rupe orice nfs la orice ora...:)

EvLSant0S 25-01-07 21:52

Re: Live for Speed
 
io tot incerc sa-i montez p`astia de chiar participa la ... stim noi ce .. noaptea.. masini .. alea alea .. in realitate...
sa se apuce de lfs .. am reusit pana acum .. i-am corupt pe cativa :D doar ca .. acum usor usor .. incep sa prinda gustu .. mai incolo intra si ei pe serv.

Opportunity 26-01-07 17:02

Re: Live for Speed
 
eu as compara lfs cu richard burns rally:)

andrey2003 28-01-07 20:53

Re: Live for Speed
 
1 Attachment(s)
ONEphoto...

mai vreti? :D

EvLSant0S 28-01-07 21:56

Re: Live for Speed
 
bine astea, mai asteptam :D

Alkatraz 28-01-07 22:45

Re: Live for Speed
 
Misto skin-ul masinii... Ma refer la cel cu Angel Eyes:D
Hmmm... Vad o reflexie a soarelui pe masini si doar sunteti intr-un tunel ... eroare de grafica sau ai schimbat tu decorul si ai omis acest lucru:D?

topser 29-01-07 12:09

Re: Live for Speed
 
hai baga-le pe toate acuma..sau le bag eu ??? :P:P:P

andrey2003 29-01-07 17:56

Re: Live for Speed
 
1 Attachment(s)
pai... soarele venea de afara... :)




+1


All times are GMT +2. The time now is 20:36.

- Copyright 2024 4Tuning