Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

LKS 16-01-07 20:42

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 701121)
... altceva vroiam sa zic, whatever ...

zi ce vroiai sa zici ..nu`i cu suparare ..io am zis vorbele de mai sus pt ca sunt multi care cred ca stiu sa o dea sidewayz ...si intr`un twin te rupe in 2 ...

jucatori de lfs ...am obs ca sunt multi romani ...si doar o mica parte din ei sunt pe forum ..sau joaca pe serverele noastre ..chiar vazusem pe lfsforum ...un post mai vechi de`al lui razvan-r .. in care intreba cati jucatori romani joaca lfs ..si am intrat pe un link ...ca sa vad ..ca pe lfsworld sunt 917 jucatori romani inregistrati (si probabil mai sunt ...da` nu sunt inreg)

usor usor ...o sa apara destula lume si pe srv/forumu` nostru ..

Oxide 17-01-07 14:28

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 701023)
un drift event se shushu pe un grip/rally other shit rau ... rau de tot .. n-au legatura una cu alta..

hai s-o facem cum trebuie .. la modu ca unu sa salveze replayurile .. apoi sa se faca un montaj ,nu e greu ... daca vretzi sa facem treaba,macar s-o facem cum trebuie .. nu ?
data trecuta eram pe picior de plecare, no wonder k m-a batut corse :)) :P kidding , dar trebuie sa-mi iau revansa :)
astept cu nerabdare concursul :) incepetzi si voi cu afise si alte ***uri de genu , mediatizatzi un pic evenimentul :P suntem prea putini astia care jucam si pana una alta asta e un joc care se pisha pe nfs chiar daca n-ai cum sa le compari ..

so.. hai sa incepem ..

vreau sa ne dam si pe echipe ...

eu ma inscriu ,skillzu il inscriu eu chiar daca vrea sau nu :D lks la fel :d facem treaba , sa vedem care cum si cand se da la evlsklz drft team :D
eu unu astept cu nerabdare orice provocare :D mai putin de la sklz si lks , de astia mi-e frica un pic :D

ok tata....am inteles...tre sa facem shi altcva...nu totzi sunt cu driftu` whateva`...da...facem event mishto...super....da mai impliktziva shi voi la dreq k pan acum numai skillzu sa bagat sa ma ajute la un event...eu sg nu le pot face intotdeauna...tot vretzi event tare...va dau un sfat....IMPLICATZIVA!!!!!!!!!hai....shi eu vreau un event tare d la voi...noah...sa va vad :D...chiar ajtept :D

EvLSant0S 17-01-07 15:01

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Oxide (Post 702191)
ok tata....am inteles...tre sa facem shi altcva...nu totzi sunt cu driftu` whateva`...da...facem event mishto...super....da mai impliktziva shi voi la dreq k pan acum numai skillzu sa bagat sa ma ajute la un event...eu sg nu le pot face intotdeauna...tot vretzi event tare...va dau un sfat....IMPLICATZIVA!!!!!!!!!hai....shi eu vreau un event tare d la voi...noah...sa va vad :D...chiar ajtept :D

sa-ti explic un mic aspect, cand tu jucai nfs... altii .. nu dau nume ,driftuiau in lfs... si chiar bine , daca nu erau ei , nu prea ajungeai sa faci chestia asta, asa ca, fa-o cu drag, si fa-o cum poti , ca te descurci ,demonstreaza-ti tie ca poti ,apoi ia-te de altii ca nu te-au ajutat, nu le mai cele altora sa faca, poate au alte chestii mai importante de facut ... te-ai gandit vreodata ?

Oxide 17-01-07 16:20

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 702230)
sa-ti explic un mic aspect, cand tu jucai nfs... altii .. nu dau nume ,driftuiau in lfs... si chiar bine , daca nu erau ei , nu prea ajungeai sa faci chestia asta, asa ca, fa-o cu drag, si fa-o cum poti , ca te descurci ,demonstreaza-ti tie ca poti ,apoi ia-te de altii ca nu te-au ajutat, nu le mai cele altora sa faca, poate au alte chestii mai importante de facut ... te-ai gandit vreodata ?

da...park u vbeai d organizare d drift event...eu nu am c face numa organiza eventuri?cu ultimu` cik "am dat-o in bara"...ata ete...vezi?implikte shi u dak tot vrei sa facem un event klumea...ne vbim...sa iasa klumea...nu k "demonstreza k potzi" shi chestii d genu`...facem impreuna sa iasa mishto...nu e greu...plm...nu e mare lucru sa organizezi dar trebuie sa shtii toate aspectele shi preferintzele tuturor...altzii nu au vrut stilu` kre lam propus shi lam executat in ultimele shi primele eventuri (twin drift battle)....eu zic k aja e mai spectaculos...dea...in privintza juriului...nuj c sa zic...tkz zicea de faza cu skillzu` k a arbitrat at shi caca maca...da frate...a comentat pt k a lipsit comentatorul shi dekt sa se duca tot concursu in c.a.c.a.t mai bine am facut aja...nu ma iau d altzii sant0s k nu ma ajuta...dar ma refer k ar fi mult mai cu succes dak sar mai implik shi altzii in organizare...;)...p knd eu jukm nfs....da` frate nu pot sa zic k sunt mai vechi k voi in lfs...niciodata nam zis...shi sa jtii k da...ma bucur f mult shi mie drag k pot driftui in lfs k pot sa zic cu mana p inima k o da la c.a.c.a. la orice orice ora oriknd shi oricum unui simulator auto...sa se anuntze p forum cine vrea sa participe la organizare etc shi va voi invita la o conferintza p Y!M...NUMAI CEI PE CARE II CUNOSC INDEAJUNS CA SA AM INCREDERE IN EI!!!!!!!;)

EvLSant0S 17-01-07 16:33

Re: Live for Speed
 
mane,sincer, nu am timp sa stau sa org. asa ceva, vreau doar sa particip , daca pot sa te ajut cu ceva , imi zici ,asta-i alta mancare de peste,nu zic ca nu ajut or so ,eu doar particip ,imi ceri ajutorul , cu cea mai mare placere ti-l ofer , bla bla bla , ok ? hai , la treaba

cata_tm 17-01-07 16:42

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Oxide (Post 702191)
ok tata....am inteles...tre sa facem shi altcva...nu totzi sunt cu driftu` whateva`...da...facem event mishto...super....da mai impliktziva shi voi la dreq k pan acum numai skillzu sa bagat sa ma ajute la un event...eu sg nu le pot face intotdeauna...tot vretzi event tare...va dau un sfat....IMPLICATZIVA!!!!!!!!!hai....shi eu vreau un event tare d la voi...noah...sa va vad :D...chiar ajtept :D

lasa ba, ca si io am muncit de mi-au iesit ochii din cap, si am organizat, si nu a venit nimeni, pe vremea cand NIMENI nu auzise de lfs. si dupa aia o aparut luci, care are un spirit de orientare deosebit, si are toate meritele pentru faptul ca ati avut si voi onoarea sa aflati de jocu asta.

salve

Alkatraz 17-01-07 22:15

Re: Live for Speed
 
@LKS eu te-am bulit odata intr-un drift de'al tau ... :D Sorry
@EvLSantOS eu inteleg ca vrei un drift eveniment ... deoarece te pricepi foarte bine la drift ... dar un concurs nu e spectaculos daca nu ai si alti concurenti (ma refer la cei care inca nu se pricep asa bine la drift si inca invata sau cu cei care nu ai mai concurat pana akum) Devine plictisitor sa concurezi de fiecare data cu acelasi persoane doar sa vezi cat au/ai mai evoluat.
In plus jokul LFS nu a fost creat doar pentru Drift ...:D

LKS 17-01-07 23:04

Re: Live for Speed
 
de fapt LFS`u nu a fost creat pt drift ...sau pt drag ...da omu` e inventiv :D ...nu`i nimik ca m`ai bulit 1data ... nu vbeam neaparat de tine ...

si la drft event`uri ..nu e de fiecare data la fel ..cu aceeasi concurenti ... oricand poate sa apara unu mai rookie ..si sa se afirme ..si chiar sa faca ravagii printre ashtia mai mari

Oxide 18-01-07 15:56

Re: Live for Speed
 
dap...super adevarat lks...d ex cum a venit corse...nu credeam k o sa rupa primele 2 eventuri...:)...mai ales al 2lea :D...acum...sper sa facem sa iasa frumos shi sa fiu shi eu in forma dak ma bag :p

SUPAPA_Jr 18-01-07 16:05

Re: Live for Speed
 
ma...ce sa zic...vad ca va certati aiurea pe aici pe eventuri & stuff...atat va zic...sunt altii care joaca jocul asta de multi ani...de la s1 beta...dar nu incep cu harfe ca tu cand jucai nfs & stuff...sunt multi pe forumul asta care stau 3 nopti la rand sa invete drift se pot compara cu cei mai tari...am intrat si eu cu cativa pe lfs romania....in afara de cativa baieti din redsuns numai noobi romani...cand a intrat lume din strainatate gata....ban...pe sv din afara daca ceri ajutor te ia frumos de manuta si te invata pas cu pas...aici zici ca joaca lumea de la sala si zice hai ma lasa-ma sa ma joc....astept injuraturi dar asta e opinia mea

EvLSant0S 21-01-07 14:17

Re: Live for Speed
 
Il provoc si eu aici pe LKS`u .. doar noi 2 .. vrem judecatori si spectatori , or a 3 : 45 ... ;) pe lfs romania
n vdm acolo

LKS 21-01-07 15:05

Re: Live for Speed
 
de ce nu mi`ai lasat pe mess ora ma ? hai cand ne dam ?

import_skillzzz 24-01-07 19:53

Re: Live for Speed
 
a gandeam sa deshchid un topic lfs vs nfs - k sa dovedim tuturor celor kre au ramas la stadiul de obs de nfs k defapt lfs e realitatea

ps POZELE DIN WEEKEND DE PE SV KND APAR ??? -:p

cata_tm 24-01-07 19:59

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by import_skillzzz (Post 713691)
a gandeam sa deshchid un topic lfs vs nfs - k sa dovedim tuturor celor kre au ramas la stadiul de obs de nfs k defapt lfs e realitatea

ps POZELE DIN WEEKEND DE PE SV KND APAR ??? -:p

cati ani ai? ca nu vad bine

si de unde ideea ca nfs e joc aiurea? se concentreaza doar pe alt "public" tinta

LKS 24-01-07 22:16

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by cata_tm (Post 713700)
cati ani ai? ca nu vad bine

si de unde ideea ca nfs e joc aiurea? se concentreaza doar pe alt "public" tinta

zise initiatorul LFS Romania ...apropo patroane ...deja se implineste 1 an de la deschiderea LFS ROmania ..primul forum zic ..


All times are GMT +2. The time now is 02:10.

- Copyright 2024 4Tuning