Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

LKS 15-01-07 21:49

Re: Live for Speed
 
pai daca pastram traditia ...pe 28 ar trebui sa fie urmatoru drift challenge...vedem noi care cum

topser 15-01-07 22:05

Re: Live for Speed
 
da nu v-ati plictisit fratilor de atata drift??? mai incercati si altceva..

Toyo_9J RW Drift Master 15-01-07 23:22

Re: Live for Speed
 
Cine se ocupa de inscrierile alea de D-Day de pe 28(sau cand o fi )...il rog mult sa ma inscrie de acum ...sau un loc de rezerva / ma rog :neutral:

Razvan-CT 15-01-07 23:23

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by topser (Post 699962)
da nu v-ati plictisit fratilor de atata drift??? mai incercati si altceva..

gen grip...:) apropo cand mai facem o cursa de vreo 2 ore de grip??

Corse 15-01-07 23:35

Re: Live for Speed
 
dupa drift event :D
sa vad cum e cu sesiunea la faculta, dar in caz de event...sign me up

wlady 16-01-07 08:45

Re: Live for Speed
 
Ma bag si eu in D-Day !! Unde ma inscriu ?

Trickz 16-01-07 09:17

Re: Live for Speed
 
bai bai bai...deja va inscrieti?? ce naiba...asa fac si eu....inscrietii plz pe toti din redsuns pt toate concursurile de acum incolo=))

Oxide 16-01-07 16:38

Re: Live for Speed
 
fara suparare...la DRFT EVENT nu se poate baga toata lumea...u know what i mean...nu k zici:GATA!MA BAG!...tre sa meritzi sa intri...:)...se pune un criteriu (eu il pun knd organizez) d nijte pcte....shi pctele tot cresc....nivelul creshte...dak imi amintesc bine am pus la 12.000+ pts...:)....acum cred k il pun la 15.000 sau vdm...iar dak vor fi doritori...LFS DRFT EVENT #3 se va tzine cu sigurantza...btw...mai este un pic pan p 28 :lol:...bft all ;)

PS:dak nu reushesc cumva sa ajung sambata la raliu topser intra in locul meu...;)

Oxide 16-01-07 16:41

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by topser (Post 699962)
da nu v-ati plictisit fratilor de atata drift??? mai incercati si altceva..

sincer....mai mult imi place sa vad o mashina kre o da lateral tot traseu cu vit mare...fum,sunet etc dekt o plictisitoare cursa d grip/drag...la grip tot aja mergi tot traseu d fiekre data iar la drag....linie dreapta shi mai schimbi vitezele din knd in knd :lol:...la drift e altcva...:)...inferioara,vit,fum,tehnici....dak e sa fie shi twin....at no comment...membrii EvL*Skillz Drift Team shtiu asta...:lol:....e doar parerea mea ;)

Opran 16-01-07 18:57

Re: Live for Speed
 
Lfs rulz da exista craker ca sa nu mai avezi demo

EvLSant0S 16-01-07 19:00

Re: Live for Speed
 
un drift event se shushu pe un grip/rally other shit rau ... rau de tot .. n-au legatura una cu alta..

hai s-o facem cum trebuie .. la modu ca unu sa salveze replayurile .. apoi sa se faca un montaj ,nu e greu ... daca vretzi sa facem treaba,macar s-o facem cum trebuie .. nu ?
data trecuta eram pe picior de plecare, no wonder k m-a batut corse :)) :P kidding , dar trebuie sa-mi iau revansa :)
astept cu nerabdare concursul :) incepetzi si voi cu afise si alte ***uri de genu , mediatizatzi un pic evenimentul :P suntem prea putini astia care jucam si pana una alta asta e un joc care se pisha pe nfs chiar daca n-ai cum sa le compari ..

so.. hai sa incepem ..

vreau sa ne dam si pe echipe ...

eu ma inscriu ,skillzu il inscriu eu chiar daca vrea sau nu :D lks la fel :d facem treaba , sa vedem care cum si cand se da la evlsklz drft team :D
eu unu astept cu nerabdare orice provocare :D mai putin de la sklz si lks , de astia mi-e frica un pic :D

EvLSant0S 16-01-07 19:00

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Opran (Post 701019)
Lfs rulz da exista craker ca sa nu mai avezi demo

ce bine ar fi daca n-ai posta doar de dragul de a face chestia asta...

LKS 16-01-07 19:13

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 701023)
.... suntem prea putini astia care jucam
....

vrei lume multa ? se face ...da o sa te trezesti cand esti cu curba in fapt ..ca vine unu din spate si iti rupe pisda`n 2 ...si atunci ce`ai facut ...tocmai de`asta incercam sa mentinem inscrierile dupa un anumit criteriu ...

EvLSant0S 16-01-07 20:10

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by LKS (Post 701047)
vrei lume multa ? se face ...da o sa te trezesti cand esti cu curba in fapt ..ca vine unu din spate si iti rupe pisda`n 2 ...si atunci ce`ai facut ...tocmai de`asta incercam sa mentinem inscrierile dupa un anumit criteriu ...

n-am zis sa intre toti nfsistii .... dar ar fi o idee ca mai multa lume sa stie de lfs.. nu inseamna sa intram 2415545 de jucatori pe pista in acelasi timp ...
altceva vroiam sa zic, whatever

Trickz 16-01-07 20:23

Re: Live for Speed
 
ma rog....oricum...recunosc ca si eu la inceput am fost deala care vroia nos in lfs...si spinnere.....dar miam dat seama care e un joc (nfs) si care e un mod de viata (lfs)......oricum....acum mam gandit...sa ii multumesc lui lks ca ma indurat cand il ''provocam'' la twin....si il buseam in ''derrierre'' de fiecare data.....fiecare incepe de undeva....de aceea cred ca ar fi frumos sa facem si ceva pt ''amatori''...un fel de mini event....si as dori daca se poate...legat de juriu...sa fie cineva impartial....din nici o echipa.....sa nu fie ca la ultimul event....nu o sa zic acum exact ca sa nu fiu facut suparacios....oxide stie si sper ca ma inteles.....oricum......sper sa se rezolve si problemele legate de cine tine serverul......stiu ca suntem putini dar macar sa fim uniti si sa facem ceva frumos...nu o -scuze expresia- panarama de concurs....cam asta ar fi parerea mea....
so @ opran...macar daca ai stii sa folosesti masinile alea....:roll:


All times are GMT +2. The time now is 22:53.

- Copyright 2024 4Tuning