Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

andrey2003 27-12-06 20:23

Re: Live for Speed
 
LKS: eeeh... costa mult fabricarea...

Toyo: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LKS: idem Toyo

topser 27-12-06 21:09

Re: Live for Speed
 
lasati-l mah pe toyo k e incepator :))=))

Oxide 27-12-06 22:30

Re: Live for Speed
 
1 Attachment(s)
ink o poza... :evil:...Oxide shi b0b0 in actziune!!!!! :evil:

Trickz 27-12-06 22:42

Re: Live for Speed
 
hmm...sa mai raspund si io:)
1.andrey....coperta smekera....sa cred ca ai ceva cu crewul nostru de nu zici nimic de noi??:D:D
2.toyo....las ca te faci tu mare.....
3.oxide (sau Arikutuki)...smekera poza.....
si pt restu.....voi ce parere aveti despre chestia aia cu contestu de skinuri?? sau sa postez neaparat pe forumul lfsromania??:D
p.s. look here:P https://www.youtube.com/watch?v=WPznO2k67b8 hope u like it....in curand un update mic la pagina redsuns de pe forum:P:P:P:P
p.p.s.....lks cand mai jucam un s2:D:D??:D:D

LKS 28-12-06 02:15

Re: Live for Speed
 
acum ca am bagat versiunea V si nu mai merge crack`u ...e cam nasol ...cred ca o sa instalez si U ..separat ...sa putem juca :D

andrey2003 28-12-06 10:37

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by Trickz (Post 677083)
hmm...sa mai raspund si io:)
1.andrey....coperta smekera....sa cred ca ai ceva cu crewul nostru de nu zici nimic de noi??:D:D

Nu am absolut nimic cu voi :flower: , dar... nu am stiut ce sa zic de voi... :);) :-P

Oxide 28-12-06 12:41

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by LKS (Post 677280)
acum ca am bagat versiunea V si nu mai merge crack`u ...e cam nasol ...cred ca o sa instalez si U ..separat ...sa putem juca :D

mie imi merge crack-u` p vers V :p...chiar am dat ieri nijte ture cu tkz p south city reversed...:p..e prea mishto ;)

Oxide 28-12-06 15:04

Re: Live for Speed
 
1 Attachment(s)
hopa...new playground :p

EvLSant0S 28-12-06 16:55

Re: Live for Speed
 
eu sunt pe server , astept si eu adversari ...

stefaneL 28-12-06 20:29

Re: Live for Speed
 
am incercat sa intru, pe serv #1 si imi zice....."did not recived race info" de ce oare?

Lambrini 28-12-06 20:38

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by stefaneL (Post 677992)
am incercat sa intru, pe serv #1 si imi zice....."did not recived race info" de ce oare?


Sal. vreau si eu sa joc , da-mi si mie adresa exacta dc aflii ca vreau si eu , ms . sal

Trickz 28-12-06 22:52

Re: Live for Speed
 
lks....copy-paste la lfs.exe de la version u si o sa mearga;))
andrey...pai puteai sa zici ca....avem un nou membru (9005)......:P:P
ocsaid....cum tiam zis si pe mess....SaTe***....nu miai pus skinu....>:)...dar lasa...io la filmuletz no sa te uit:))...coming soon tkz vs ocsaid city drift:P

Oxide 03-01-07 14:41

Re: Live for Speed
 
1 Attachment(s)
Side to Side...the way we like :lol:

andrey2003 04-01-07 13:09

Re: Live for Speed
 
6 Attachment(s)
..................

EvLSant0S 05-01-07 09:16

Re: Live for Speed
 
1 Attachment(s)
De cateva zile am probleme cu somnul ,gen .. adorm la 10 seara ma trezesc la 3 dimineata .. si cum nu prea e lume pe atunci si e plictiseala mare.. aseara la 3 mi-am instalat LFS FULL ... si am cautat cateva trasee si am gasit unu care sa-mi placa.. pe care sa pot da ... how should i call it ... speed drift sa zicem ... cum ma plictisisem de blackwood ... .. am ales FernBay-BlackTrack-Standard ... mi-am luat XRGTT`u cu setup`ul de drift.. deci masina cu care driftuiesc pe blackwood in demo .. si de la 3 jumate dimineata pana acum .. si e aproape 9 30 ... dimineata :) n-am facut decat sa driftuiesc pe circuitul asta.. e genial si paragenial ... iti permite mult mai multe .. la modu ca.. intri in drift ... stergand parapetzi si alte chestii de genu ,e marfa rau de tot .. de-ar avea toata lumea versiunea full .. ce ne-am mai distra pe astfel de circuite... pff.... anyway ... a pic ...

p.s: in poza sterg parapetul si totusi totul e ok si intru in drift fara probleme si asta la o viteza mica, dar mai e o curba .. pe circuit .. care-ti permite s-o iei pe undeva pe la 120 .. la fel .. stergand un zid.. e tare rau de tot.. u should try it ...
remember : FernBay-BlackTrack-Standard


All times are GMT +2. The time now is 16:28.

- Copyright 2024 4Tuning