Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Live for Speed (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/5200-live-for-speed.html)

Trickz 11-12-07 19:07

Re: Live for Speed
 
done:) ms scoop.

69WRX 12-12-07 16:05

Re: Live for Speed
 
tare rau, imi place bmw`u din X30...am pastrat si X10...si am si versiunea aia V..ptr tweak

cata_tm 12-12-07 23:57

Re: Live for Speed
 
tie iti mai merge licenta de la ala?

69WRX 13-12-07 16:15

Re: Live for Speed
 
nu imi mai merge licenta deloc...normal ar trebui sa va mearga licentele si pe x30

Raz6633 13-12-07 16:17

Re: Live for Speed
 
El se referea la licentele ilegal cumparate;)

world_eye007 14-12-07 22:51

Re: Live for Speed
 
Pareri despre FBM?:D
Haideti ca incep eu :-P Deci mie ca pilot neprofesionist, etc mi se pare super tare masina, sincer imi da o satisfactie pe care xrt-ul nu mi-o dadea. Sta super pe curbe si cu un set calumea poti scoate un timp bun. Da, recunosc, ma face sa innebunesc knd mi se duce fundu dupa ce ies din curba, dar se rezolva cu antrenament. :-) Din partea mea are un mare - pentru ca nu vad kilometraju :weirdface: In pitlane ma iau dupa sunetul motorului :mrgreen:
In rest e oki ca e usurica.

PB: 1:16.09 :2gun:

Hai acuma cineva din prodrive, pareri. :lemon:

Trickz 14-12-07 22:59

Re: Live for Speed
 
eu il vad:| dar pe exterior:P incepe sa imi placa si mei masinuta:) am dat pana acum (doar, din pacate) 45 de ture de bl1:)
ce nu imi place e ca pe server demo nu mai poti pune hartile reversed:(

stefanb 14-12-07 23:50

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by world_eye007 (Post 1246868)
Pareri despre FBM?:D
Haideti ca incep eu :-P Deci mie ca pilot neprofesionist, etc mi se pare super tare masina, sincer imi da o satisfactie pe care xrt-ul nu mi-o dadea. Sta super pe curbe si cu un set calumea poti scoate un timp bun. Da, recunosc, ma face sa innebunesc knd mi se duce fundu dupa ce ies din curba, dar se rezolva cu antrenament. :-) Din partea mea are un mare - pentru ca nu vad kilometraju :weirdface: In pitlane ma iau dupa sunetul motorului :mrgreen:
In rest e oki ca e usurica.

PB: 1:16.09 :2gun:

Hai acuma cineva din prodrive, pareri. :lemon:

pana intra prodraivu iti zic eu ca razvan scotea 14 mai la inceput.. :lol: nu stiu daca a scazut sub 14 dar.. pe acolo. :D

69WRX 15-12-07 00:50

Re: Live for Speed
 
poti sa vezi kilometraju mare...umbla la setari ca nu mai stiu unde..eu asa il am..si vad si pe ala pe bord si in fata volanului mare...iti spun pe mess cand o sa intru in joc sa ma uit la mn la setari...una peste alta e bun setu de la mn ? l-am mai modificat putin acum numai fuge de cur :D

Bryan 15-12-07 01:09

Re: Live for Speed
 
setup BUN de drift pentru xr gt imi da cineva pana la urma? ca nu gasesc nimic bun pe net,am avut setup SUPERB dar mi s-a stricat calculatorul si mi-am luat altul..si nu mai pot recupera

Raz6633 15-12-07 03:06

Re: Live for Speed
 
Quote:

Originally Posted by stefanb (Post 1246960)
pana intra prodraivu iti zic eu ca razvan scotea 14 mai la inceput.. :lol: nu stiu daca a scazut sub 14 dar.. pe acolo. :D

Prodraiv-u a intrat pe frecventa? Receptie? Alo.....? M-aude cineva? Alo....?

Anyway. Intradevar eu am reusit dupa cu una alta.. sa scot un pb de 1:14:17 acum cateva zile, dar n-am mai alergat de atunci. 1:13:50 este ff posibil.. dar mai trebuie putin lucrat la set, si la linia mea.

Ce pot sa zic masina este superba, alearga frumos, e lipita de sol, ireprosabil. Eu inca mai trebuie sa ma obisnuiesc cu cutia de viteze... se mai intampla cateodata sa nu ma sincronizez, picior/schimbator.. si duc masina in limitare pt cateva mili secunde. In rest ce sa zic, trebuie sa fac skin pt aceasta masina, in culorile prodrive, si sa scot emblema de BMW de pe masina... prodrive si bmw nu se pupa :P.
Anyway azi este 15 decembrie, deci cei care pana la urma au facut ceva, sa isi prezinte munca (in legatura cu skinul prodrive)

Raz6633 15-12-07 15:16

Re: Live for Speed
 
mi-a suflat cineva in culise, sa fac urmatoarea precizare: prodrive(Subaru) nu se pupa cu BMW.

Thank you that will be all

Scoop 15-12-07 15:28

Re: Live for Speed
 
Noua masina e destul de placuta, derapajele sunt mai previzibile decat la fox, in sine cursele sunt foarte stranse, e un echilibru foarte bun, destul de rapida cat sa nu te plict, dar destul de lenta ca cursele sa fie foarte stranse.

Trickz 16-12-07 00:43

Re: Live for Speed
 
5 Attachment(s)
skin pt prodrive. am adaugat inca o nuanta la gradient. nu este perfect dar mie imi place:) sper sa ajute macar putin razvane;)
si mersi lks pentru logo:)

world_eye007 16-12-07 00:46

Re: Live for Speed
 
Ce imi place ca imi apare numele pe masina prodrive (C. Cristian) :rolleyes:


All times are GMT +2. The time now is 09:26.

- Copyright 2024 4Tuning