![]() |
ai voie sa iesi cu dacia din tara?
as dori sa stiu daca se poate iesi cu dacia 1310 din tara,ma refer la faptul ca are 3 prezoane,non euro.....Mi-a spus cineva cu nu s-ar putea din cauza ca are 3 prezoane.As dori sa stiu daca este careva dintre voi care a iesit cu dacia in E.U. As vrea sa merg cu ea in austria.multumesc
|
Re: ai voie sa iesi cu dacia din tara?
poti sa iesi si cu tractorul, daca ai actele in regula.
da, normal ca poti sa iesi... |
Re: ai voie sa iesi cu dacia din tara?
mai nou cand iti faci asigurare se face si carte verde..deci da..poti sa iesi..da te tine?
|
Re: ai voie sa iesi cu dacia din tara?
este vreunul care a iesit cu masina din tara in ultimul an?
|
Re: ai voie sa iesi cu dacia din tara?
cu dacia nu alte masini.... :lol:
|
Re: ai voie sa iesi cu dacia din tara?
bineinteles k poti sa iesi cu dacia din tara. rahiticul ala de smart cum are 3 prezoane? chestia asta cu 3 prezoane este o prostie inventata de cine stie ce mosh betiv!
da cu trabantu poti sa iesi??? |
Re: ai voie sa iesi cu dacia din tara?
se poate, am fost la bulgari anu asta si se iese fara nici o problema
|
Re: ai voie sa iesi cu dacia din tara?
yo am fost cu dacia in afara si la unguri si la bulgari fara probleme.. nimeni nu a zis nimic sa ai asigurareala zi si buletin valabil... si bineinteles o punga de droguri car si o cutie cu ceva arme fara acte si vei trece fara probleme.
|
Re: ai voie sa iesi cu dacia din tara?
eu stiu ca se poate iesii cu dacia 1310 din tara am fost la unguri luna trecuta , dar nu poti intra cu ea pe autopista , din cauza ca are 3 prezoane si care se da zmardoi ca se poate sa intri pe auto pista cu dacia 1310 sa demonstreze , hay bft
|
Re: ai voie sa iesi cu dacia din tara?
ce este autopista? :oops: poate imi puteti spune si mie pt ca chiar nu stiu ce este.dar a fost vreunul cu dacia mai departe de unguri si bulgari pt ca ma gandesc :rolleyes2 ca in aceste doua tari se poate cirula cu dacia deoarece au si ei dacii....
|
Re: ai voie sa iesi cu dacia din tara?
Quote:
daca asa a iesit din fabrica ce sa faci sa dai in judecata producatorul ca nu facut masina cu 4 prezoane stiu o gramada de oameni care au iesit cu dacia si au circulat si pe autostrada cu dacia.......asa ca benzina si actele ok ....si drum bun;) ;) |
Re: ai voie sa iesi cu dacia din tara?
bai fratilor, dacia s-a vandut pana si in germania, gasisem si pe mobile.de dacii din germania de vanzare...aia nu merg cu ele? poti sa mergi linistit unde vrei;)
|
Re: ai voie sa iesi cu dacia din tara?
pardon alea nu erau dacii ;) erau mamele daciilor ;) e o diferenta
|
Re: ai voie sa iesi cu dacia din tara?
Tot dacia scria pe ele:lol: Oricum, nu conteaza, ideea e ca poti;)
|
Re: ai voie sa iesi cu dacia din tara?
am un prieten care a iesit cu dacia papuc in 3 prezoane Italia tur retur si asta chiar de acum 2 ani deci nu s probleme
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:38. |
- Copyright 2026 4Tuning