Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Oradea (https://forum.4tuning.ro/86-oradea.html)
-   -   Sa ne cunoastem (https://forum.4tuning.ro/86-oradea/5177-cunoastem.html)

daflyer_oradea 07-05-05 16:46

Sa ne cunoastem
 
Cred ca ar fi bine sa existe si un astfel de topic, unde sa ne cunoastem fiecare. Poate ajuta...in orice caz, sa strice nu are cum.
Hai ca incep cu mine....aproape 21 de ani, student, maniac dupa tuning, inca nu am masina, am permis, cat de cat ma pricep la calculatoare, la masini (pacat ca nu o am pe a mea, inca :bunch: )...
Daca vreti sa aflati mai multe...say it.
In functei de dorintele voastre, ale fiecaruia, ne prezentam.
Si acum...sa va aud :) (de fapt, sa vad ce scrieti) :peace:
Astept... :paper: :crazy:

Tracid 07-05-05 17:11

Hello.

Am 18 ani, sunt din Marghita... etc :P

Dodger_ 07-05-05 19:19

sal

am 17 ani is clasa a 11-a in oradea,
ink nu am permis da stiu sa conduc...
hobburi:AiKiDo,Muzica,Masini,BreakDance( mai demult da mai stiu ceva)
vreau masina lu maicamea :D

AleXXL 07-05-05 21:56

2 Attachment(s)
eu sunt unu` mik si pitik,ma vedetzi la aproape toate show`urile/raliurile de prin zona asta a tarii....noah makar atata sa fac pana implinesk 16 ca sa fac A1 :lol: 8) ..conduk cam tot timpul cand am timp liber(hm..la Chisirid dak atzi auzit :lol: ) sper sa nu vad maine politzia acolo :twisted: :)) just kidding.......salutari :wink:

cateva pics with me :wink:

Ariana 08-05-05 18:34

Hai sa ne cunoastem!
 
Hello baietzii! Mi se pare o fff buna idee sa vb fiecare cate putzin despre noi.Sau putzin mai mult- daca avetzi curiozitatzi go on,ask me...
So....Am 19 ani, studenta, de cand ma stiu imi plac masinile, da de un an sau doi si mai si...Imi(mi-ar) place viteza, am permis, da n-am ce conduce (din cand in cand masina parintzilor, da mult prea putzin). Si ce daca is fata? Sa n-aud kestii de genu \" tipa la volan \" :)) Mi-am luat permisu' din prima :-P ...
Atat for now...Daca mai vretzi sa stiti cate ceva, nu fitzi timizi, intrebati-ma (is de gasca - vaaai si ce modesta :)) ).

luca 08-05-05 19:03

Fa si tu ca AleXXL si pune niste poze, sa vad si eu cum arata o fata de gasca. :wink:

P.S. Eu sunt LUCA si o sa ma mut in Oradea pt. 3 zile 21, 22, 23 mai. Nu stiu de ce oare ma atrage pe mine perioada asta? :twisted:
Sper sa vin si cu o mare parte din \"familia\" mea.

Ariana 08-05-05 19:14

It shall happen...
 
Ok Luca, o sa pun niste poze, da mai intai tre sa-mi fac...si n-am cu ce...adica tre sa developez un film, sa scanez poezele...bla,bla.Daca as fi avut un digital camera puneam deja si eu o poza, doua.
Da it shall happen... :))

daflyer_oradea 08-05-05 23:11

Luca, stai linistit ca te adoptam... :D
Cine are nevoie de informatii de orice fel, astept intrebari pe prv.
Poza cu mine (nereusita) este la topicul cu pozele de la miss tuning.
O sa mai pun si aici, da nu stiu unde is pozele recente de la Arad si de la Crazy 4.Tre sa fac curatenie pe hdd. :))=)) :oops:

AleXXL 09-05-05 13:48

Re: It shall happen...
 
Quote:

Originally Posted by \"Ariana\"
Daca as fi avut un digital camera puneam deja si eu o poza, doua.

vrei sa ti`l imprumut ? :lol: :lol: :P :oops:

AleXXL 09-05-05 14:18

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"luca\"
Fa si tu ca AleXXL si pune niste poze, sa vad si eu cum arata o fata de gasca. :wink:

P.S. Eu sunt LUCA si o sa ma mut in Oradea pt. 3 zile 21, 22, 23 mai. Nu stiu de ce oare ma atrage pe mine perioada asta? :twisted:
Sper sa vin si cu o mare parte din \"familia\" mea.

yeah,you`re welcome !! :D vine si dadi park nuh ?

oq 09-05-05 14:55

sal ;) MA BUCUR PT ORADEA CA ARE UN FRAGMENT DIN ACEST FORUM;) a..... mai este un loc pt un clujean oradenizat la maxim?..... :P aleXXl de ce tzi-ai schimbat nickul ? ;)

daflyer_oradea 09-05-05 16:04

Ca i l-au blocat pe celalat. :D Si acum , va rog la subiect :twisted: . Ca altfel ma vad nevoit sa sterg offtopicurile. :evil: ;)

daflyer_oradea 09-05-05 16:06

Bine ai venit OQ :D sigur ca esti binevenit. Mai intrebi?

Ariana 10-05-05 07:36

:))
 
AleXXl, da potzi :-P. Pai daca vretzi sa ma vedetzi ... Pana una alta (pana la o poza, doua), mai vorbitzi fratilor despre voi...

no_excess 10-05-05 10:22

salut sunt un baia de 18 ani am carnet am si masina da din pacate nu ceva cum miar place dar sper sami pot si eu permite peste cateva luni si ma bucur ca in sfarsit este si un forum pt oradea :D :D :D

luca 10-05-05 11:13

Baieti aveti hoteluri prin Oradea? Sa-mi spuneti si mie niste scoruri.

AleXXL 10-05-05 20:51

luca chiar azi m`am interesat pt.cineva :
camera single-30 de euro
camera dubla-35 de euro
camera tripla-50 de euro
hmm....cam ridicate nuh ?
dak vrei ma mai interesez :wink:

daflyer_oradea 10-05-05 23:51

cam piperat mai don hacker...
Mai caut si eu zile astea.
poate vin cu ceva oferte mai tentatnte :D
2 stele e bine, nu?
sau vreti mai multe?:P

no_excess 11-05-05 09:12

mai daflyer_oradea care esti din pozele alae de pe topicu cu concursu din fata de la problem,cred ca esti ala cu bluza aia replay ca ala apare in toate pozele :lol: :lol: :lol: :lol:

Ariana 11-05-05 09:32

no_excess ai un funny avatar :)) ;)

daflyer_oradea 11-05-05 10:02

Esti sigur?Cezi ca daca eram ala ma baga cineva in seama p'acolo? :)))))))))))))))))))))))) :2gun: :evil:

AleXXL 11-05-05 12:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"daflyer_oradea\"
cam piperat mai don hacker...
Mai caut si eu zile astea.
poate vin cu ceva oferte mai tentatnte :D
2 stele e bine, nu?
sau vreti mai multe?:P

preturile de mai sus sunt de la un hotel de 3 stele (corola) -> www.hotelcorola.ro

no_excess 11-05-05 13:13

nu am vrut sa te jignesc daflyer_oradea da am crezut ca esti tu ca in toate pozele o aparut si miam dat si eu cu parerea cum nu ai specificat care esti asa am presupus :peace: :peace: :D :D

no_excess 11-05-05 13:17

frumos nu adriana :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

irina 11-05-05 15:16

:) nice topic daflyer
irina, 19 ani, oradea, miniaddict, innebunita dupa masini, pfu....si nu mai stiu....intrebati ce vreti sa stiti, nu numai despre mine ci si legat de ITS2005

cioli17 11-05-05 17:43

ce-i ITS2005 ? :?

daflyer_oradea 11-05-05 18:56

ITS e probabil International tuning & Sound...hehe.
:lol:

luca 11-05-05 19:15

Nu mai e nevoie de cazare, mersi baieti pt. informatii.

Ariana 11-05-05 20:17

Noah cu avarau asta mai vii ce acasa No_excess. :yes: :yes: :yes:

Ariana 11-05-05 20:19

P.S.
 
aRiana nu aDriana ;)

Ariana 11-05-05 20:22

Hopa... inca o fata!!! Welcome Irina!!

(Nu ca nu mi-ar place singura intre atatia baieti) :pistoles:

no_excess 11-05-05 21:06

ariana te rog sa ma scuzi ca te-am botezat :D :D :D
si stiu ca nu era bun avataru ala asa ca ma-m gandit ca tre sa pun ceva adecvat pt 4tuning ce alceva decat o masina si am ales dacia pt ca raman fidel daciei :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:

AleXXL 11-05-05 21:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Ariana\"
Hopa... inca o fata!!! Welcome Irina!!

(Nu ca nu mi-ar place singura intre atatia baieti) :pistoles:

:lol: :lol:
Quote:

irina, 19 ani, oradea, miniaddict, innebunita dupa masini, pfu....si nu mai stiu....intrebati ce vreti sa stiti, nu numai despre mine ci si legat de ITS2005
of..dayflyer fete de 15-16 ani nu aduci ? :lol: vad ca numai 18+ ai adus :lol: :lol:
welcome irina :bunch: :wink: :D :oops:

Ariana 12-05-05 09:43

;)
 
No_excess, daca mi-ar tuninga si mie cineva Loganu (defapt al parintilor), poate as ramanbe si eu fidela batranei Dacii :)). Da pana atunci...ma chiorasc la alte cele...

daflyer_oradea 12-05-05 10:40

Da ce mai, voi aveti impresia ce eu le-am adus? 8)
Au venit singure....ca doar au buletin :)) cred. :P

flaviutza 12-05-05 12:25

da
 
Hopa si eu....Buna ziua tuturor!
Da, am intrat si eu printre voi ,de ieri cu ajutorul lui Daflayer si caruia ii multumesc.
Eu sunt Flavia sunt pasionata de masini am fost desigur si la Crazy 4 si de abia astept ITS 2005 .
Urmeaza sa-mi achizitionez si eu o masina de aceea astept sugestii si recomandari...
Cum e cum aia 6euro,per masina sau per persoana?

AleXXL 12-05-05 13:01

Re: ;)
 
Quote:

Originally Posted by \"Ariana\"
No_excess, daca mi-ar tuninga si mie cineva Loganu (defapt al parintilor), poate as ramanbe si eu fidela batranei Dacii :)). Da pana atunci...ma chiorasc la alte cele...

*tuna
Quote:

Hopa si eu....Buna ziua tuturor!
Da, am intrat si eu printre voi ,de ieri cu ajutorul lui Daflayer si caruia ii multumesc.
Eu sunt Flavia sunt pasionata de masini am fost desigur si la Crazy 4 si de abia astept ITS 2005 .
Urmeaza sa-mi achizitionez si eu o masina de aceea astept sugestii si recomandari...
Cum e cum aia 6euro,per masina sau per persoana?
-amandoua
Quote:

Da ce mai, voi aveti impresia ce eu le-am adus?
Au venit singure....ca doar au buletin ) cred.
*mey,mey dayflyer :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

flaviutza 12-05-05 13:24

nu
 
Defapt el m-a ajutat sa imi fac user ca nu reuseam nicicum dar eu de mai mult de o luna bazai pe 4tuning.ro si ma pasioneaza masinile.... 8)

flaviutza 12-05-05 13:29

apropos
 
Apropos Alexxl stii bancul cu cele doua blonde care merg la scoala de.......lasa mai bine ti-l spun cand ne intalnim(presupun la ITS 2005) ,e legat de Kawasaki si o Honda....
E fainutza Kawasaki a ta.

oq 12-05-05 14:20

Chiar ar fi o chestie nice sa ne intalnim totzi la ITS 2005 de pe forum sau macar o parte... astia care suntem pe oradea macar....\"SA NE CUNOASTEM.....\" :P


All times are GMT +2. The time now is 03:35.

- Copyright 2024 4Tuning