Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Automobile transformate in 4x4 (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/51461-automobile-transformate-4x4.html)

Hondarul 13-09-07 10:53

Automobile transformate in 4x4
 
http://www.jtruck.net/misc/4x4cars/

Ce lume nebuna...

djtzache 16-10-07 09:38

Re: Automobile transformate in 4x4
 
pentru ce sa transformi un camaro din 76 in ....chestia aia..? cand camaro e superb asa cum e el?mare prostie..

DoDo NSL 03-11-07 19:12

Re: Automobile transformate in 4x4
 
Belea Rau "EL CAMINO" Ala Din `72 :-)) Ar Fi Nebunie Sa Mergi Cu El Prin Oras... Plus Ca Ar Fi Numa Bun Pentru Gropile Din Unele Orase :rolleyes2

FIGHET 03-11-07 23:20

Re: Automobile transformate in 4x4
 
lume care nu are ce face cu banii!!!!


All times are GMT +2. The time now is 00:02.

- Copyright 2026 4Tuning