Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Masini din Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia/51195-masini-baia.html)

zed13 28-05-08 11:25

Re: Masini din Baia Mare
 
pai nu va tin in suspans ca nu am cu ce. masina a fost coborata din trailer ca sa bage una in fata lui. bentleyul nu a ramas in baia mare nu va speriati:D

adisoruc 28-05-08 12:29

Re: Masini din Baia Mare
 
gamballa cumva? sau tvr-ul?

M I V E C 28-05-08 12:31

Re: Masini din Baia Mare
 
sau ceva mai ciudat si Japonez si de culoare alba, si 4wd. etc

andreizr1 28-05-08 13:31

Re: Masini din Baia Mare
 
va spun eu .... e o masina britanica .... asa ar trebui .... ptr ca merge unde merge si bentley .... cred ca pleaca tvr-ul ..... am dreptate ?

zed13 28-05-08 13:42

Re: Masini din Baia Mare
 
tvr e plecat...mai precis e in bucuresti...lambo a plecat la service:-)bentleyul nu stiu al cui era dar am facut poza pt ca mia placut

andreizr1 28-05-08 16:37

Re: Masini din Baia Mare
 
si acuma ... daca tot a venit vorba .... spune-ne si noua cum merg bestiile

toate ... banuiesc ca le-ai condus .... :D

Keisuke 28-05-08 20:34

Re: Masini din Baia Mare
 
Am ramas si eu in urma putin, CE TARE E TRAILER-ul :shock:

My likey that :lol::lol:

bogdan350cid 29-05-08 01:19

Re: Masini din Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by Keisuke (Post 1559028)
Am ramas si eu in urma putin, CE TARE E TRAILER-ul :shock:

My likey that :lol::lol:

mi ar prinde bine si mie un trailer din asta :lol:

zed13 29-05-08 10:16

Re: Masini din Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by andreizr1 (Post 1558607)
si acuma ... daca tot a venit vorba .... spune-ne si noua cum merg bestiile

toate ... banuiesc ca le-ai condus .... :D

nu, nu le-am condus inca...dupa cum vad gemballa trage cel mai bine,iar tvr-ul este cel mai slab, masina nu sta pe drum( i se plimba fatza de la 150 in sus,vb de autostrada baia mare-seini:lol:).iar mertzanul e o bestie, are pedala acceleratzie ft moale deci trebuie avut grija,deocamdata sl-ul m-a impresionat cel mai tare(silent killer):D

IonutzMFF 29-05-08 10:18

Re: Masini din Baia Mare
 
SL 65 AMG e una din cele mai rapide masini de serie ...inclusiv cei de la top gear au spus asta

VENOX 31-05-08 07:38

Re: Masini din Baia Mare
 
4 Attachment(s)
Salutare la comunitatea baimareana. Si eu sunt din Baia Mare dar locuiesc si in Bucuresti. Am si eu un Logan modificat cat de cat (dar sunt pe cale sa il vand ca sa iau ceva cu motor mai mare). M-am gandit sa postez cateva poze si pe aici. Poate ati vazut-o prin oras sau nu, e un Logan alb care zbiara foarte tare de la toba super loud. :lol: Tot ce am facut pe masina am facut singur la atelierul meu. Sper sa va placa cat de cat. ;)

Modificari:
Chip Tuning TCM Turbo; filtru de aer sport FK Automotive; breather JSV Racing; evacuare sport; jante aliaj BBS RA Classic cu cauciucuri de vara; volan sport JSV Racing; maciulie schimbator viteze sport; pedale sport; arcuri sport Racing Nick - masina mai joasa cu 4 cm; MP3 Player Kenwood 4X50 Watt RMS si statie Magnat; 4 Boxe Sony XPLOD pe 2 cai; becuri ultra bright; suport PDA/GSM/GPS; bara fata stil MCV, cotiera.

M I V E C 31-05-08 10:13

Re: Masini din Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by VENOX (Post 1563206)
Salutare la comunitatea baimareana. Si eu sunt din Baia Mare dar locuiesc si in Bucuresti. Am si eu un Logan modificat cat de cat (dar sunt pe cale sa il vand ca sa iau ceva cu motor mai mare). M-am gandit sa postez cateva poze si pe aici. Poate ati vazut-o prin oras sau nu, e un Logan alb care zbiara foarte tare de la toba super loud. :lol: Tot ce am facut pe masina am facut singur la atelierul meu. Sper sa va placa cat de cat. ;)

Modificari:
Chip Tuning TCM Turbo; filtru de aer sport FK Automotive; breather JSV Racing; evacuare sport; jante aliaj BBS RA Classic cu cauciucuri de vara; volan sport JSV Racing; maciulie schimbator viteze sport; pedale sport; arcuri sport Racing Nick - masina mai joasa cu 4 cm; MP3 Player Kenwood 4X50 Watt RMS si statie Magnat; 4 Boxe Sony XPLOD pe 2 cai; becuri ultra bright; suport PDA/GSM/GPS; bara fata stil MCV, cotiera.

beton, super adevaraciune, sa o stapanesti sanatos.

IonutzMFF 31-05-08 11:22

Re: Masini din Baia Mare
 
am vazut si eu masina ...nice piece of work :)

VENOX 31-05-08 13:37

Re: Masini din Baia Mare
 
Multumesc frumos de aprecieri! :D

Keisuke 31-05-08 16:04

Re: Masini din Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by VENOX (Post 1563509)
Multumesc frumos de aprecieri! :D

Pe mine ma intereseaza cum merge, fiecare cu pasarica lui ;), cum stai cu fratioru tau mai mare ?

P.S. E motorul de 1.6 nu ?


All times are GMT +2. The time now is 21:13.

- Copyright 2024 4Tuning