Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   O problema cu un service ... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/51166-problema-service.html)

adrianTNT 10-09-07 14:30

O problema cu un service ...
 
Salut, am o problema ...
Am masina la reparat la un service si sta acolo de o luna si ceva deja ca cica nu au venit a doua gramada de piese (piese de motor) din Germania.

Ca sa fiu sigur ca au bagat piese noi si nu de la shrot (sau ca nu sunt aceleasi piese vechi), trebuie sa imi dea chitanta pe fiecare piesa cumparata de la VW? Sau doar o chitanta si garantie pe lucrarea intreaga?

Merci.

adrianTNT 11-09-07 14:56

Re: O problema cu un service ...
 
Nu stie nimeni ? Toata lumea isi repara masina acasa ?! :D

59AFA 11-09-07 15:36

Re: O problema cu un service ...
 
nu iti dau chitanta pt fiecare piesa...or sa'ti dea o factura pe care sunt trecute toate piesele...

adrianTNT 11-09-07 15:54

Re: O problema cu un service ...
 
Quote:

Originally Posted by 59AFA (Post 1094046)
nu iti dau chitanta pt fiecare piesa...or sa'ti dea o factura pe care sunt trecute toate piesele...

Ok, merci, acuma ca mi-ai zis asa mi se pare si normal.


All times are GMT +2. The time now is 20:35.

- Copyright 2026 4Tuning