Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   pasionat d golf (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/51005-pasionat-golf.html)

robertinho 08-09-07 13:35

pasionat d golf
 
...imi doresc sa cumpar un golf 2,3 4,sau un corrado,deorece vreau sa scot tot cei mai bun din el si sal aranjez bn d tot...totusi vreau sa cumpar o masina bn intretinuta nu orice rabla care zace in fata vreunui bloc...poate cineva sa ma ajute cu niste preturi pt aceste modele enumerate???...multumesc anticipat:D

robertinho 10-09-07 15:07

Re: pasionat d golf
 
...chiar nu are nimeni d vanzare???sau nu cunoaste p cineva care vinde vreun model???si niste preturi?...daca aduc d afara???

bzsa 18-09-07 21:25

Re: pasionat d golf
 
Quote:

Originally Posted by robertinho (Post 1092142)
...chiar nu are nimeni d vanzare???sau nu cunoaste p cineva care vinde vreun model???si niste preturi?...daca aduc d afara???

daca vrei sa aduci de afara ti-as recomanda un g4 pt ca la restul am inteles ca nu e prea ieftina inmatricularea

CJ-01-WOB 26-10-07 03:03

Re: pasionat d golf
 
Vad ca lenea e doamna mare.
Ai netul la indemana daca chiar te intereseaza o marca / un model .. sigur gasesti preturi / specificatii .

cat despre alegerea din lista enumerata .. totul depinde de preferintele personale , de banii pe care esti dispui sa ii investesti in masina .

masinile de mai sus desi aparent apartini aceleiasi marci au o personalitate diferita. gaseste-o pe cea potrivita tie !

bafta!


All times are GMT +2. The time now is 15:35.

- Copyright 2026 4Tuning