Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

MARI_NSL 08-05-08 15:20

Re: Evl*Skillz
 
frumos frumos /// bv :D

lascarica 09-05-08 00:54

Re: Evl*Skillz
 
p2,p10,p9,p7,A venit vara poza, le-am sters si te rog daca vrei sa mai existe locul ala si pe viitor sa nu le mai pui decat pe forumul privat ...si poate nici acolo,la cat de usor se da acceptul in cluburi:(!...nu numai ca s-ar uita cine stie cine,insa sunt si copii care nu stiu sa se abtina a povesti...diverse nuvele bazate pe ceea ce vad aici in poze!

PS: Apreciez ca te-ai chinuit sa le faci cu expunere lunga si poate cu bracketing,doua au iesit chiar foarte interesant;), insa din pacate nu cred ca-i bine sa le pui aici,asa:(

PS2: stiu ca le strici mare parte din farmec,insa ai putea incerca,daca tot suntem pe sectiunea de editare foto,sa aranjezi un pic de tot decorul,doar cat sa nu fie atat de evidenta locatia pentru oricine a trecut de trei ori p-acolo...si eu cred ca sunt putini bucuresteni care sa nu fi fost de 3 ori p-acolo...eu in copilarie am fost de vreo 80...:lol:...

EvLSant0S 09-05-08 02:45

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by lascarica (Post 1523296)
p2,p10,p9,p7,A venit vara poza, le-am sters si te rog daca vrei sa mai existe locul ala si pe viitor sa nu le mai pui decat pe forumul privat ...si poate nici acolo,la cat de usor se da acceptul in cluburi:(!...nu numai ca s-ar uita cine stie cine,insa sunt si copii care nu stiu sa se abtina a povesti...diverse nuvele bazate pe ceea ce vad aici in poze!

PS: Apreciez ca te-ai chinuit sa le faci cu expunere lunga si poate cu bracketing,doua au iesit chiar foarte interesant;), insa din pacate nu cred ca-i bine sa le pui aici,asa:(

PS2: stiu ca le strici mare parte din farmec,insa ai putea incerca,daca tot suntem pe sectiunea de editare foto,sa aranjezi un pic de tot decorul,doar cat sa nu fie atat de evidenta locatia pentru oricine a trecut de trei ori p-acolo...si eu cred ca sunt putini bucuresteni care sa nu fi fost de 3 ori p-acolo...eu in copilarie am fost de vreo 80...:lol:...

man ? dar pozele sunt editate...
n-a fost nimeni acolo ....
ce naiba ..

Strainger 11-05-08 00:08

Re: Evl*Skillz
 
marfa super pozele!

EvLSant0S 11-05-08 17:10

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
nadir si vaca :))
s3 + cow = sex

Strainger 11-05-08 22:01

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1527151)
Multumim ! :-)
Inca doua:arrow:

Tablou la mine in camera, in marine mare nu le ai ce a mai mare, ? marime ca vreau unu din ele tablou cat un perete! astept raspuns Ms!

EaGle 11-05-08 22:58

Re: Evl*Skillz
 
Nu am :(
Oricum, 1632x1224 e destul de mare :)...daca o faci tablou sa ne faci si noua o poza :lol:
PS:Multumesc de apreciere ;)

EvLSant0S 13-05-08 02:30

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1528299)
Nu am :(
Oricum, 1632x1224 e destul de mare :)...daca o faci tablou sa ne faci si noua o poza :lol:
PS:Multumesc de apreciere ;)

da ,chiar te rog si eu , sa faci o poza la tablou
:D
ne apucam ma de vandut tablouri ? :lol:

EvLSant0S 13-05-08 04:53

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
hopaaaaaaa :D
scz ca am fost si la poze ..
m-am incurcat ..
cred ca aici ii e locu , ca e editata :D bine :D

TOBA^ 13-05-08 18:12

Re: Evl*Skillz
 
cine nu a trecut pe la EVL*skillz inseamna ca nu are deloc poze...
copii astia chiar isi fac super bine meseria asta ...pacat ca nu este apreciata de toti cei din brasa...

Gabi 13-05-08 18:26

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1531830)
Beep beep...inca cu una..cu mici detalii si pe fundal:-)..ceva fulgere...un elicopter...de ce nu un gard?...si de ce nu ..o capra sa sara gardul ?:lol::lol:

Ce combinatie tampita :lol: :lol: da' misto !

Trickz 13-05-08 19:48

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1531830)
Beep beep...inca cu una..cu mici detalii si pe fundal:-)..ceva fulgere...un elicopter...de ce nu un gard?...si de ce nu ..o capra sa sara gardul ?:lol::lol:

Ai uitat de banel jucand fotbal in apa, o baba care sa vanda mere stricate si un tractor rasturnat in fundal. Ia te rog da un update la poza:lol:.
Acum serios vorbind..cam prea mult photoshop..dar asta e stilul vostru si va caracterizeaza. Poza e draguta, ideea e traznita dar la parbriz reflexia parca este prea dreapta (parbrizul este mai rotunjit, nu drept ca banca, nu?) si ar fi mers curatata umbra de sub farul drept (cum privesti poza). Doar parerea mea, sper sa nu va jigneasca sau ceva..

xender_bass 14-05-08 18:34

Re: Evl*Skillz
 
Sunt absolut superbe pozele vreau si eu asfel de poze contra cost nu e problema daca se poate !

EaGle 14-05-08 18:41

Re: Evl*Skillz
 
Da add la: > evlsant0s_rl < in caz ca vrei poze si vorbeste cu el;)

xender_bass 14-05-08 18:57

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1533927)
Da add la: > evlsant0s_rl < in caz ca vrei poze si vorbeste cu el;)

Merci mult !!!


All times are GMT +2. The time now is 08:51.

- Copyright 2024 4Tuning