Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

lascarica 05-05-08 04:07

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by SodAbubble (Post 1514178)
update-ul ..

O compozitie ce ...daca ar fi fost facuta de un fotograf,era interesanta...altfel este doar un alt potential panou publicitar..:(...parca era vb ca aici se pun poze proprii...partea cu casa a CUI este ?!...oricum...de fapt prea putin important...la cate fundaluri .."imprumutate" am vazut p-aici...:(
Cred ca ar trebui disociata CLAR sectiunea de creatie in programe de PC de sectiunea FOTOGRAFIE !!!...Este ABERANT ce vad pe multe din topicurile astea:(..
PS: poate luati si a treia pereche de roti ramase in fata masinii...daca tot va place sa va jucati pe calculator,imaginandu-va ca faceti poze...;)

EvLSant0S 06-05-08 18:12

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by lascarica (Post 1515174)
O compozitie ce ...daca ar fi fost facuta de un fotograf,era interesanta...altfel este doar un alt potential panou publicitar..:(...parca era vb ca aici se pun poze proprii...partea cu casa a CUI este ?!...oricum...de fapt prea putin important...la cate fundaluri .."imprumutate" am vazut p-aici...:(
Cred ca ar trebui disociata CLAR sectiunea de creatie in programe de PC de sectiunea FOTOGRAFIE !!!...Este ABERANT ce vad pe multe din topicurile astea:(..
PS: poate luati si a treia pereche de roti ramase in fata masinii...daca tot va place sa va jucati pe calculator,imaginandu-va ca faceti poze...;)

ne urasti rau de tot eh ? :D

lascarica 06-05-08 19:24

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1518136)
ne urasti rau de tot eh ? :D

Ai inteles f gresit atitudinea mea daca tu crezi asta...daca as fi urat pe cineva,stergeam direct fara explicatii ,ceea ce mi s-ar fi parut in neregula,nu faceam demersuri pentru crearea unei sectiuni dedicate si nici nu va explicam parerea mea. Daca am facut asta ,inseamna ca ma bazez pe puterea voastra de a intelege anumite aspecte si pe faptul ca veti incerca NU sa va schimbati "stilul",ci sa aveti o perceptie corecta asupra fenomenului:).
Seara buna,

GolfuletzS 06-05-08 20:44

Re: Evl*Skillz
 
se aude ceva tare :D din ce am inteles eu . .acu sa vdm :D

EvLSant0S 06-05-08 20:47

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by lascarica (Post 1518303)
Ai inteles f gresit atitudinea mea daca tu crezi asta...daca as fi urat pe cineva,stergeam direct fara explicatii ,ceea ce mi s-ar fi parut in neregula,nu faceam demersuri pentru crearea unei sectiuni dedicate si nici nu va explicam parerea mea. Daca am facut asta ,inseamna ca ma bazez pe puterea voastra de a intelege anumite aspecte si pe faptul ca veti incerca NU sa va schimbati "stilul",ci sa aveti o perceptie corecta asupra fenomenului:).
Seara buna,

Glumeam man :D am inteles perfect ce vrei sa spui :)
si ai dreptate.. insa trebuie sa intelegi,ca nu avem ani tai :) nu e tocmai usor sa investim cate 3000 de euro in aparatura.. :) si atunci ne folosim si noi de .. mokApHotoShop :X

lascarica 07-05-08 02:11

Re: Evl*Skillz
 
Anii ii am din pacate:(..si mi-am batut joc de vreme in fel si chip...,insa bani nu,sunt sarac lipit(in mod special raportat la varsta mea), nu mi-e rusine sa recunosc realitatea,si in egoismul meu,am dat putinii bani ce i-am avut si cand i-am avut,drept hrana pentru pasiunile ce ma controleaza...:( ...
In concluzie...NU faceti ca mine in cazul in care sunteti inca relativ saraci, dar nici nu trebuie sa va fie imaginea asupra unui fenomen ,tulburata de lipsa materialului....fotografia ca arta sau ca unealta,este doar fotografie...una din artele vizuale,insa nu trebuie amestecata cu celelalte,fiecare cu cheita ei,unele mai legate de latura tehnica a creatiei si altele mai aproape de latura ce tine de simtiri,ce lasa intr-o masura mai mare muza sa lucreze avandu-ne pe noi ca simple instrumente ajutatoare in exprimarea sublimului in modul oarecum primitiv in care il pot percepe fiintele umane....:)
Succes !

EvLSant0S 07-05-08 18:14

Re: Evl*Skillz
 
4 Attachment(s)
:arrow::arrow::arrow::arrow::arrow::arrow::arrow:: arrow::arrow:

GolfuletzS 07-05-08 18:16

Re: Evl*Skillz
 
era si timpu :D
folosesti denoise ?

alexGTI 07-05-08 18:36

Re: Evl*Skillz
 
santos ... ai vreo poza cu leonul ala cu leduri mai detaliata ? ca sutn curios ce fel de leduri sunt.

mersi.

EvLSant0S 07-05-08 20:00

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 1520380)
era si timpu :D
folosesti denoise ?

dap..



alex,ii fac diseara poze la leon .. la leduri

EvLSant0S 08-05-08 05:09

Re: Evl*Skillz
 
8 Attachment(s)
:arrow::arrow::arrow::arrow::arrow::arrow::arrow:: arrow:

Cosmin* 08-05-08 09:44

Re: Evl*Skillz
 
santos aveai dreptate cu faza aia de la status...:D super tari pozele,masinile...asa mai vii de acasa...

ra2 08-05-08 10:43

Re: Evl*Skillz
 
nino nino actele la control cursantilor:lol:

imi place matza aia :X

leonard 08-05-08 11:51

Re: Evl*Skillz
 
super shmekere ...si strada si masinile si pozele:)

alexGTI 08-05-08 13:14

Re: Evl*Skillz
 
la padure :)
daca stiam veneam si eu :D


All times are GMT +2. The time now is 17:40.

- Copyright 2024 4Tuning