![]() |
Cumpar Cauciucuri
Cumpar cauciucuri
175/50/13 185/50/13 preferabil sa fie pereche cel putin 2 cu 2 si daca se poate sa fie noi este genial, dar la o adica merg si niste second`uri |
Re: Cumpar Cauciucuri
cat oferi per bucata?
second ma refer |
Re: Cumpar Cauciucuri
marfa ta pretul tau
zi tu un pret apoi negociem |
Re: Cumpar Cauciucuri
up up up dar sunt disperat sa gasesc urgent
|
Re: Cumpar Cauciucuri
careva ceva?
|
Re: Cumpar Cauciucuri
vreo veste noua pentru mine, careva ceva?
|
Re: Cumpar Cauciucuri
nu are nimeni de vanzare asa ceva?
|
Re: Cumpar Cauciucuri
Ma inscriu si eu, DACIA-Wrc ai prioritate :).
|
Re: Cumpar Cauciucuri
fie si cu bara de 55 sunt bune :d
teoretic am gasit la 85 ron bucata second dar atat erau de sterse de abia se mai vedeau urmele unde au fost crestele apoi la banii aia si asa ceva am zis ca nu iau ma gandesc ca o avea careva de pe forum noi second cat de cat bune ca sa fac o daca ce vreau :( |
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning