Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Cheie contact BMW 525d si functia ridicare geamuri (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/50524-cheie-contact-bmw-525d-functia-ridicare-geamuri.html)

puiu bmw 04-09-07 11:56

Cheie contact BMW 525d si functia ridicare geamuri
 
Am un BMW 525d si vreau sa stiu daca se pot inchide geamurile de la telecomanda din cheie,stiti cumva ce fel de baterie are cheia:?: am inteles ca se incarca automat de la contact...e posibil:?: :rolleyes2 ar trebui sa ridice si geamurile la inchidere:?:

Ciupanezu_1987 02-10-07 08:47

Re: Cheie contact BMW 525d si functia ridicare geamuri
 
Daca tii apasat butonul de deschidere de pe cheie ar tb sa se deschida geamurile si daca tii apasat butonul de inchidere trebuie sa se inchida.
Ca sa se inchida geamurile automat la inchidere trebuie sa se seteze functia asta la reprezentanta sau la cineva care are tester.
Daca s-a descarcat se poate intr-adevar incarca prin contact dar cel mai bine dute la reprezentanta.

puiu bmw 02-10-07 22:22

Re: Cheie contact BMW 525d si functia ridicare geamuri
 
multumesc pt informatii,asa am banuit si eu ca ar trebui sa functioneze dar nu merge,cat despre reprezentanta BMW nu am o parere prea buna,am fost la un tester si nu am fost multumit cum am fost tratat si expediat f repede...

Ciupanezu_1987 02-10-07 22:24

Re: Cheie contact BMW 525d si functia ridicare geamuri
 
Din pacate esti din Iasi deci nu pot sa-ti recomand vreun mecanic. In Bucuresti te puteam ajuta..


All times are GMT +2. The time now is 22:21.

- Copyright 2026 4Tuning