Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   ford mondeo cu NOS in iasi??? (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/5040-ford-mondeo-nos-iasi.html)

burn_rubber_boy 30-04-05 19:44

ford mondeo cu NOS in iasi???
 
ford mondeo cu NOS in iasi??? eram ieri pe spai bahlui ma duceam spre mall si am vazut un ford mondeo care sa luat la intrecere cu o duba.erau in linie si deodata ala cu fordul sa dus ca din pusca si sa auzit exact cum se aude NOS-ul(am auzit si vazut in 2fast 2furios) si a scos ceva pe teava de esapament. LAMURITI-MA

IS 18 BOG 30-04-05 20:13

aha a scos beshini ..ce culoare avea fordul si ce nr eventual ? cred ca stiu de care spui ...

TheSinner2 01-05-05 00:08

daca avea nos... nu'l arunca pe un play cu o duba :))) cred ca ai vazut un diesel care a dat brusc de cuplu

IS 18 BOG 01-05-05 09:26

nu mai .. ca si dubitza avea nos

burn_rubber_boy 01-05-05 11:09

mai cunoscatorilor, eu am intrebat.deoarece deodata a plecat ca din teava si a scos un zgomot f ciudat. era gri.nr nu-l mai stiu

XSW 01-05-05 13:51

pretene, zgomotu care l-ai auzit era probabil de TURBINA (a facut .. fsssssss nu ? :P) si oamenii rad putin din cauza ca tre sa fii tembel bine sa dai nos la plecarea de pe loc daca ai asa ceva pe masina, mai ales la un \"play\" cu o duba, hai sa fim seriosi. Documenteaza-te putin in ce regimuri de turatie se foloseste nos si in ce viteza e recomandata utilizarea lui. Scuze daca am fost mai taios dar si pe mine m-a pufnit rasu, si am preferat sa zic asta decat sa hahhaha :P

IS 18 BOG 01-05-05 21:41

ce am mai ras azi cu sinnerul de nenea cu nosu' =))

HolySoul 02-05-05 11:21

ce vreti ma ? atata stie el la 15 ani ... si mai sunt de-al de el pe forum :)

oricum a fost tare cu NOS-ul ..

Cartman 02-05-05 13:49

lol !

topic closed


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

- Copyright 2026 4Tuning