![]() |
Vw Golf4
Vand Vw Golf 4,an fabr. 2000, 1.9 tdi, 90 cp, trapa electrica, jante, mp3 panasonic, distributie schimbata, adus de 1 an in Ro, ABS, Servo directie, 6 airbag, 142.000km, carte service, poze peste cateva zile, pret 8700 euro neg. Cine e interesat add valcea_racing sau P.M.
|
Re: Vw Golf4
Jesus !!!! si mai ziceti ca cer io mult pe a mea :P
Bafta la vanzare man :oops: |
Re: Vw Golf4
multzumeanu:))
|
Re: Vw Golf4
3 Attachment(s)
si uite si cateva poze cu ea
|
Re: Vw Golf4
nimeni interesat? pretu e negociabil!!!
|
Re: Vw Golf4
mai are si 2 cotiere fata/spate mai gasii si o telecomanda la casetofon :)
|
Re: Vw Golf4
nu e alergata...chiar nimeni interesat?
|
Re: Vw Golf4
Am vazut niste jante langa Golf IV, sunt de vanzare? Daca da, anunta-ma si pe mine 0768.551.977
|
Re: Vw Golf4
le dau numai daca mi se ofera un pret bun pe ele altfel nu le dau cu totu`
|
Re: Vw Golf4
pai si ce inseamna pret bun... da-mi un exemplu...
|
Re: Vw Golf4
pai eu am dat 225€/buc acum u cat poti sa`mi oferi ? gandeste`te si cat imi scade din valoarea masini ...
|
Re: Vw Golf4
OK, am inteles! Bafta la vanzare...
|
Re: Vw Golf4
ceri mult mai scade ca in stilul asta nu o vinzi ... iti ofer 7900 pe ea cu tot cu jante
|
Re: Vw Golf4
ai adus vreodata o masina din germania? te intreb si eu ca multi vorbiti da habar n`aveti cum sunt maisinile acolo vedeti pe mobile un golf din '04 la 4000€ si credeti ca exista nu ? mergi in germania cauta o masina buna si daca u mi`o scoti sun 8000€ ti`o cumpar eu. eu am dat 600€ numai pe distributie daca stii ce e aia insemna ca stii ca totusi 600 e acceptabil in fn poate o sa intelegi si u ;) mult noroc
|
Re: Vw Golf4
bai liviu u la toata lumea ceri sa lasa la pretz..ce naiba! ala e pretu..care e neg vb cu el acolo 2-400euro ... caer nu nu o sa scada ;) ... dar nu intra pe fiecare topic sa spui LASA LA PRET ca nu e frumos !
frate sub 8200 sa n-o lasi ;) mai bine o pastrezi face banii ! |
| All times are GMT +2. The time now is 10:00. |
- Copyright 2026 4Tuning