Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Calibra (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/50002-vand-calibra.html)

Dumy 29-08-07 12:18

Vand Calibra
 
6 Attachment(s)
Am oun Opel Calibra in stare buna si as vrea sa o vand sau sa o schimb cu ceva deoarece m-am plictisit de ea .
Masina a fost Calibra 16 valve 4x4
Acum are motor simplu care este trecut in carte si a fost scos cardanul toate din cauza consumului .
Masina are toba sport Borla
Jante pe 16"
Cauciucuri noi
Bari sport
Si in poze nu apare iam mai pus Pleoapa mode Rieger
etc.
Pretzul ar fi undeva pe la 4000 de euro Sau variante
Telefon 0726590649
__________________

Dumy 02-09-07 14:18

Re: Vand Calibra
 
Hai ma nu mai vrea nimeni9 calibra hai ca masina este superrr ...

catzilla 02-09-07 16:09

Re: Vand Calibra
 
sa inteleg ca nu esti proprietar ....masina de BR tu Pitesti ...sau sunt pozele vechi ..pana sa o treci pe numele tau

Dumy 03-09-07 02:40

Re: Vand Calibra
 
Deci eu nu sunt proprietar dar masina se poate radia la orice ora adik nu exista nicio problema cu actele motorul este trecut in carte...., Proprietarul este prieten bun cu mine masina se radiaz ala cerere . Pretzul este negociabil daca primesc o oferta tentanta poate o dau .

Dumy 08-09-07 19:42

Re: Vand Calibra
 
Hai sus cu ea .........Inca valabil

Dumy 11-09-07 08:19

Re: Vand Calibra
 
Hai sus ca am mai lasat la pretz accept si variante 3700 euro .........

Dumy 13-09-07 13:18

Re: Vand Calibra
 
Hai upppppppp

Rebel_Boy 13-09-07 13:52

Re: Vand Calibra
 
Sa inteleg ca motorul actual e 2000 8V ? .. c20ne ? ... un Escort RS 2000 din 96 te-ar interesa ? ...

Dumy 14-09-07 03:25

Re: Vand Calibra
 
Da
deci toate actele sunt in regula bag masina in Rar nui problema. sa vad escortul

Dumy 15-09-07 00:45

Re: Vand Calibra
 
Uppppppppppppp ca masina este crima in pitesti :D

mony 15-09-07 20:38

Re: Vand Calibra
 
1. Se poate pune cardanul la loc (il mai ai) ?
2. Care este diferenta de consum de a meritat sa dai jos cardanul ?
3. Cati proprietari sunt in cartea masinii ?

tintome 18-09-07 02:38

Re: Vand Calibra
 
din ce an e si cati km sunt ..

trafy-vr6 18-09-07 08:04

Re: Vand Calibra
 
ce an ? cati km? ce consum are? accepti schimb cu opel astra din 92? motor 1.6i 75cp, are multe piese noi, trapa, mp3, subwoofer, statie, geamuri ionizate, faruri reglabile, servo directie, jante aliaj,masina are 206.000km REALI, e intrata in 2001 in tara si inmatriculata

Dumy 18-09-07 17:56

Re: Vand Calibra
 
Deci masina est din 1992,Km am sa ma uit mai tarziu oricum vreo 200 si ceva demii parca da nu sunt sigur ,motoruol este impecabil ,si combinatziile vreau sa vad poze .0765119765sau0726590649 ma gasiti la unul din ele daca suntetzi inrteresatzi de masina sau de variante.

Dumy 20-09-07 23:24

Re: Vand Calibra
 
Upppppppppppppp!!!!!!!!!!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning