Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunicate cluburi (https://forum.4tuning.ro/54-comunicate-cluburi.html)
-   -   Vrooom Racing Romania devine Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/54-comunicate-cluburi/49765-vrooom-racing-romania-devine-inferno-motorsport.html)

Lucian_GXZ 27-08-07 13:00

Vrooom Racing Romania devine Inferno MotorSport
 
Inca de-acum cateva saptamani incepusem sa spunem ca ne pregatim pentru un pas mare pentru noi. A sosit si momentul anuntzului, iar mie, ca fondator, imi revine deosebita placere sa va anunt ca de astazi nu mai suntem Vrooom Racing Romania, acel club mic, care promite de 3 ani incoace. Punem piciorul in prag si trecem la urmatorul pas. Noul nume, Inferno MotorSport, nu este doar o noua infatisare a noastra ci si numele unui intreg proiect de viitor, care daca va iesi cum ne-am propus, va fi treaba. Voi reveni cu noi detalii in sectiunea special destinata clublui nostru in foarte scurt timp. Tot pe aceasta cale, rog un admin sa ne editeze numele la Cluburi si Usergroups-ul. Si desigur, daca aveti intrebari, va rog sa ni le adresati. Noua noastra adresa oficiala de e-mail este: [email protected]

peter 27-08-07 19:22

Re: Vrooom Racing Romania devine Inferno MotorSport
 
pai de ce ati schimbat numele ? nu puteati sa treceti la urmatorul nivel si cu numele de Vroom ? :)

Lucian_GXZ 28-08-07 09:46

Re: Vrooom Racing Romania devine Inferno MotorSport
 
Puteam, dar noi asa am considerat ca este mai bine pentru viitorul clubului. Multumit de raspuns? :)

MARI_NSL 04-09-07 02:41

Re: Vrooom Racing Romania devine Inferno MotorSport
 
salut . pai ce sa zik . sa auzim numa de bine de clubul vostru . si impreuna cu nsl la cat mai multe show-uri

Bobby boss 04-09-07 03:42

Re: Vrooom Racing Romania devine Inferno MotorSport
 
Sa inceapa sowul si sa fie super super bine.

Lucian_GXZ 04-09-07 09:21

Re: Vrooom Racing Romania devine Inferno MotorSport
 
Multumim frumos

Xel'Naga 08-09-07 04:10

Re: Vrooom Racing Romania devine Inferno MotorSport
 
:arrow: bafta cu noua denumire si sa vi se implineasca ceea ce doriti :rolleyes2 :idea: :arrow:

Rebel_Boy 09-09-07 16:17

Re: Vrooom Racing Romania devine Inferno MotorSport
 
Quote:

Originally Posted by Xel'Naga (Post 1088167)
:arrow: bafta cu noua denumire si sa vi se implineasca ceea ce doriti :rolleyes2 :idea: :arrow:

Saru`mana !!!


All times are GMT +2. The time now is 22:01.

- Copyright 2026 4Tuning