Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Doua Surorii Gemene !!!! (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/49748-doua-surorii-gemene.html)

FIGHET 27-08-07 11:12

Doua Surorii Gemene !!!!
 
6 Attachment(s)
Am Gasit Aceste Bijuteri Pe Strada Parcate Undeva In Fata Unei Fabrici Si Nu Am Rezisstat Sa Nu Le Fac O Poza Si Sa Nu Le Pun Pe Site Spun Ca Una Era De Vanzare Undeva La 12000 Lire !!!

FIGHET 03-09-07 15:10

Re: Doua Surorii Gemene!!! TOYOTA SUPRA !!!
 
Quote:

Originally Posted by FIGHET (Post 1066490)
Am Gasit Aceste Bijuteri Pe Strada Parcate Undeva In Fata Unei Fabrici Si Nu Am Rezisstat Sa Nu Le Fac O Poza Si Sa Nu Le Pun Pe Site Spun Ca Una Era De Vanzare Undeva La 12000 Lire !!!

NU SPUNETI NIMIC, INSEAMNA CA NU VA PLAC!!!!

sKyNeT 03-09-07 15:36

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
sunt nashpa...uita-te si tu ce burlan au in spate :lol: :lol:

DaciaGID 03-09-07 16:55

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
ultimele doua poze ce a din stanga are eleronul chiar urat

FIGHET 04-09-07 14:20

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
daca nu ma insel cea din stanga are cam 600cp scria pe foaia de vinzare

dj05dpx 04-09-07 14:47

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
Nu e cam mic pretul pentru ele?Pe aici (Canada) JDM vinde una cu 60.000$

FIGHET 04-09-07 15:38

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
da dar 60.000 dolari canadieni cite lire vine?
ce sa zic de pret atat scria in geam pe foaia aceia daca acolo scria aberati ATUNCI VA MINT SI EU acum ce sa zic ?



era sa uit este varianta de 3000 cc biturbo , cu 6 trepte de viteza

Psycho 04-09-07 17:33

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
Quote:

Originally Posted by sKyNeT (Post 1078942)
sunt nashpa...uita-te si tu ce burlan au in spate :lol: :lol:


cred k te inebunesc de cap la drum lung :)))

Eugen_TL 04-09-07 17:43

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
vai mama :) e o placere la drum lung cred..in cat timp faci autostrada =)))

p3rv3r5ul 04-09-07 20:58

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
mai nasol ca trebuie sa bagi si la Lehliu sa alimentezi :D

central 04-09-07 21:48

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
misto masinutele dar mi se pare inutila evacuarea aia asa de mare:(

STREET 04-09-07 21:56

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
frumoase:-) dar prea mare "aripioara" din spate:lol:

dj05dpx 04-09-07 22:04

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
Quote:

Originally Posted by FIGHET (Post 1080940)
da dar 60.000 dolari canadieni cite lire vine?
ce sa zic de pret atat scria in geam pe foaia aceia daca acolo scria aberati ATUNCI VA MINT SI EU acum ce sa zic ?



era sa uit este varianta de 3000 cc biturbo , cu 6 trepte de viteza

Vin aprox 30.000 lire.Am un prieten ce aduce masini din Japonia,pe ultima Supra cumparata a dat 9000$ cad deci vreo 5000lire.Acum intelegi de ce mi se pare pretul mic?Oricum,care aveti banii sariti pe ele:D

BC-20-LET 05-09-07 13:42

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
Very nice :twisted: ! Totusi , nu uitati ca sunt cu volan pe dreapta :lol:

FIGHET 06-09-07 11:39

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
Asai Asta Este Singurul Defect Al Lor


All times are GMT +2. The time now is 07:57.

- Copyright 2026 4Tuning