![]() |
Galeria de admisie!
Stie cineva unde se poate face o galerie de admisie sport?! Eu as avea la cine dar nu este in tara momentan. :(
|
Quote:
|
In principiu da...sami zici ce exact ai vrea?
Vrei satzi pui carburi? 8) |
Quote:
:twisted: |
OK :D Bafta !
|
Re:
AS VREA SA STIU CAM CAT AJUNGE O GALERIE DE ADMISIE.POATE IMI DAI O ADRESA PT CASUNT SI EU DIN BV SI CHIAR MA INTERESEAZA.
|
Despre ce motor vorbim ca altfel nu progresam.
|
@B 68 VLD: Daca e pentru nubira ta, as vrea si eu niste detalii despre pret, ce ai iesit si unde ai facut-o. Daca aiputin timp, mersi mult (am tot nubira I).
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:00. |
- Copyright 2026 4Tuning