Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cum facem rost de mai multi cai putere ? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere.html)
-   -   Galeria de admisie! (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere/4939-galeria-admisie.html)

B 68 VLD 25-04-05 11:45

Galeria de admisie!
 
Stie cineva unde se poate face o galerie de admisie sport?! Eu as avea la cine dar nu este in tara momentan. :(

cristi_ubs 28-04-05 09:29

Quote:

Stie cineva unde se poate face o galerie de admisie sport?! Eu as avea la cine dar nu este in tara momentan.
stiu pe cineva dar e din brasov si lucreaza si destul de scump.

[T3m]b3|| 17-05-05 12:09

In principiu da...sami zici ce exact ai vrea?
Vrei satzi pui carburi? 8)

B 68 VLD 17-05-05 12:12

Quote:

In principiu da...sami zici ce exact ai vrea?
Vrei satzi pui carburi?
Am rezolvat! Mersi frumos oricum.

:twisted:

[T3m]b3|| 17-05-05 12:14

OK :D Bafta !

lucitopspeed 12-01-06 13:01

Re:
 
AS VREA SA STIU CAM CAT AJUNGE O GALERIE DE ADMISIE.POATE IMI DAI O ADRESA PT CASUNT SI EU DIN BV SI CHIAR MA INTERESEAZA.

MasterTuner 12-01-06 18:23

Despre ce motor vorbim ca altfel nu progresam.

Evil Yuri 13-01-06 20:42

@B 68 VLD: Daca e pentru nubira ta, as vrea si eu niste detalii despre pret, ce ai iesit si unde ai facut-o. Daca aiputin timp, mersi mult (am tot nubira I).


All times are GMT +2. The time now is 21:00.

- Copyright 2026 4Tuning