![]() |
vand volan logitech
1 Attachment(s)
vand volan logitech ,folosit 2 luni maxim.arata foarte bine,cutia nu o mai am ca am aruncat-o.driver original,etc.
Pret:1 milion,urgent! Contact:Cristi(0727049113) sau pe mess la id-ul(socului_gangstarr) Am atasat o poza informativa ca sa vedeti modelul... |
Re: vand volan logitech
uppp..urgent,e foarte bun,manevrabil.arata f bine,nu e zgariat,prafuit,jeogs ..etc
|
Re: vand volan logitech
up!.......1 mil
|
Re: vand volan logitech
in magazine e cam inte 1.3 si 1.5 volanul.
Al meu mai are garantie pana in decembrie anul acesta.... |
Re: vand volan logitech
up cu volanul!>....
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:11. |
- Copyright 2026 4Tuning