Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar vw Bora (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/49197-cumpar-vw-bora.html)

BULLETTT 20-08-07 15:20

Cumpar vw Bora
 
Cumpar VW Bora 1.9 tdi 131 sau 150 cp 4x4 full options,cel putin 2003.Masina sa fie stock,fara tuning..va fi masina mea de zi cu zi
0743028132

BULLETTT 23-08-07 13:32

Re: Cumpar vw Bora
 
10 caractere

naka66vio 23-08-07 14:55

Re: Cumpar vw Bora
 
una pe benzina nu vrei?

BULLETTT 23-08-07 18:10

Re: Cumpar vw Bora
 
:D este frumoasa,dar mie imi trebuie 1.9 tdi 4x4..si cat mai full.
Stiu,este greu sa gasesc asa ceva...dar cine stie poate poate:oops:
Cine stie care este compresia de fabrica la 1.9 tdi PD?

Ardelean Simona 11-09-07 22:46

Re: Cumpar vw Bora
 
una din 2000, rosu ferrari , FF pentru tipe si nu numai, TDI, PD, bord computer, ABS, senzor de ploaie, halogene in bara, volan reglabil, oglinzi ce se incalizesc, reglabile, cass, karkit Siemens, bordcomputer, 6 viteze, ce mai, le are pe toate, e ca lumea, huse noi
[email protected]


All times are GMT +2. The time now is 00:02.

- Copyright 2026 4Tuning