![]() |
Cumpar vw Bora
Cumpar VW Bora 1.9 tdi 131 sau 150 cp 4x4 full options,cel putin 2003.Masina sa fie stock,fara tuning..va fi masina mea de zi cu zi
0743028132 |
Re: Cumpar vw Bora
10 caractere
|
Re: Cumpar vw Bora
una pe benzina nu vrei?
|
Re: Cumpar vw Bora
:D este frumoasa,dar mie imi trebuie 1.9 tdi 4x4..si cat mai full.
Stiu,este greu sa gasesc asa ceva...dar cine stie poate poate:oops: Cine stie care este compresia de fabrica la 1.9 tdi PD? |
Re: Cumpar vw Bora
una din 2000, rosu ferrari , FF pentru tipe si nu numai, TDI, PD, bord computer, ABS, senzor de ploaie, halogene in bara, volan reglabil, oglinzi ce se incalizesc, reglabile, cass, karkit Siemens, bordcomputer, 6 viteze, ce mai, le are pe toate, e ca lumea, huse noi
[email protected] |
| All times are GMT +2. The time now is 00:02. |
- Copyright 2026 4Tuning