![]() |
Un Clk zdrobit...
Treceam cu masina unui prieten pe langa moghoirosh cand am vazut acest accident.... putetzi posta dak ai vazut si voi sau dak avetzi noutatzi
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...95b17ab9c6.jpg https://forum.4tuning.ro/imagehosting...95b132fd48.jpg https://forum.4tuning.ro/imagehosting...95b14a9e83.jpg https://forum.4tuning.ro/imagehosting...95b16733ba.jpg |
Re: Un Clk zdrobit...
e sl 55 , nu clk...mai e shi V8 Kompressor ( vezi aripa fatza )...frate da vad c-a 'maturat' cateva garduletze...pacat de ea :|
|
Re: Un Clk zdrobit...
si merita un topic aceasta faza?
|
Re: Un Clk zdrobit...
Quote:
|
Re: Un Clk zdrobit...
haha nu a fost topic cu a lu JIJI.... (sau a fost :-?) si este cu asta :)
|
Re: Un Clk zdrobit...
frate accidente din astea sunt in fiecare zi
nu trebuie sa deschizi un topic nou pt fiecare,ar fi fost o idee mult mai buna sa deschizi un topic despre accidente in general,dar fara poze cu morti si alte horror,doar masinile busite |
| All times are GMT +2. The time now is 13:07. |
- Copyright 2026 4Tuning