Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   vand urs (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/49006-vand-urs.html)

il76 h t h 17-08-07 13:09

vand urs
 
vand bmw 325 ursulet,masina are ca dotari...geamuri si oglinzi electrice,trapa,computer bord,scaune sport ass,bancheta alpina,ceasuri albe,volan m3,suspensie sport aproape noi,bucsaraie fatza noua,motor 2.5 cu serpi si radiator de racire a uleiului,janta 16,eleron m3,pleoapa faruri,gemuri fumurii omulogate rar,masina trage bine se poate si proba o vand urgent 1800 de euro mai multe rel la tel 0721 827 323

il76 h t h 17-08-07 13:12

Re: vand urs
 
1 Attachment(s)
iincerc si o poza

il76 h t h 17-08-07 13:16

Re: vand urs
 
se si dezmembreaza optional dar ar fi bien daca ar cumpara cineva toata,,uppp uppp

maxx1nsane 17-08-07 13:54

Re: vand urs
 
poti sa incerci cu mai multe poze, si cam cati km are? eventual poze si cu interioru?

il76 h t h 17-08-07 13:58

Re: vand urs
 
1 Attachment(s)
poze mai multe nu prea mai am,,:( km are vreo 240 000 pe bord dar motoru este luat de pe alta masina de germania care nu mai stiu cat km avea:P

DRooPY 17-08-07 21:28

Re: vand urs
 
are actele in regula.. !?

Bizonul 17-08-07 22:32

Re: vand urs
 
pai daca o dezmembreaza tu ce zici??

maxx1nsane 17-08-07 22:35

Re: vand urs
 
anu fabricatiei? probleme la motor?

il76 h t h 18-08-07 04:03

Re: vand urs
 
deci din punct de vedere tehnic masina este tzipla,mai necesita bani de bagat in ea dar asa cum este,este foarte buna...are ceva probleme si cu actele dar se poate circula in continuare pe nr astea...nu-i problema

il76 h t h 18-08-07 18:13

Re: vand urs
 
uppppppppppp uppppppppp upppppppppppp

il76 h t h 19-08-07 16:02

Re: vand urs
 
haide-ti mai baieti urs bun ca stare tehnic,,e tun,,,

Dumy 20-08-07 12:09

Re: vand urs
 
Hai iti dua calibra mea mai dai u diferentza vrei ??

il76 h t h 20-08-07 18:10

Re: vand urs
 
Quote:

Originally Posted by Dumy (Post 1055560)
Hai iti dua calibra mea mai dai u diferentza vrei ??

baga poze ce calibra?momentan am nev de bani dar cine stie,,pune o poza da detalii

Dumy 21-08-07 02:46

Re: vand urs
 
Vezi ca masina este de vanzare pe undeva e una de braila
E linku in semnatura mea . Hai k vb daca e ceva 0726590649 sau DMYHAY messenger

il76 h t h 24-08-07 00:24

Re: vand urs
 
uppp uppp uppp haideti mai baieti am nevoie de bani


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

- Copyright 2026 4Tuning