Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar URS (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/48785-cumpar-urs.html)

trafy-vr6 15-08-07 09:56

Cumpar URS
 
Cumpar Bmw 316 , 318, 320...in stare buna de functionare, inmatriculat, nu ma intereseaza dotari doar sa mearga si sa arate bine. Ofer 3500 euro sau combinatie cu un Opel Astra F:
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/32414-vand-opel-astra.html

trafy-vr6 25-08-07 09:48

Re: Cumpar URS
 
up....si mai nou sa fie pana in 3000 euro fara combinatie pt ca am vandut masina:) nu ma intereseaza dotari, sa fie inmatriculat si sa fie drept la serii

preparatu 25-08-07 18:24

Re: Cumpar URS
 
3 Attachment(s)
te intereseaza? este 325i 170cp

trafy-vr6 25-08-07 18:28

Re: Cumpar URS
 
cati bani ?

trafy-vr6 26-08-07 11:26

Re: Cumpar URS
 
nimic?:((.......

preparatu 26-08-07 11:50

Re: Cumpar URS
 
Quote:

Originally Posted by trafy-vr6 (Post 1063600)
cati bani ?

https://www.4tuning.ro/Anunturi-Auto/...p-xx75881.html

trafy-vr6 26-08-07 12:01

Re: Cumpar URS
 
o frate e 3500 :( n`am atata sorry..oricum bafta la vanzare

naka66vio 26-08-07 12:18

Re: Cumpar URS
 
pai u ai scris cu mana ta 3500 ca oferi.mai aes ca ursul asta are motorul original deci fara probleme cu actele si jantele care fac o gramada si scaune recaro eu zic ca e o baza f buna.

trafy-vr6 26-08-07 12:40

Re: Cumpar URS
 
Quote:

Originally Posted by trafy-vr6 (Post 1063421)
up....si mai nou sa fie pana in 3000 euro fara combinatie pt ca am vandut masina:) nu ma intereseaza dotari, sa fie inmatriculat si sa fie drept la serii

am scris 3000.... te cred , si mie imi place de mor dar nu cred ca am de unde sa mai fac rost de 500 euro:) ma straduiesc:)

B-XX-NOX 26-08-07 17:42

Re: Cumpar URS
 
Quote:

Originally Posted by preparatu (Post 1063595)
te intereseaza? este 325i 170cp

mi se pare mie s-au i-ai modificat pasajele la roti le-ai facut mai mari ? scz de offtopic

Hai fratilor nu-mi zice k nu aveti nici un urs la 3000 euro k nu cred.... nu toti ursii merita peste 3500E :) deci.......:-P

trafy-vr6 26-08-07 17:47

Re: Cumpar URS
 
multzam B-XX-NOX ca ma susti:))))) of Doamne ce bataie de cap e si cu urseii astia...

In lista de " request" mai adaug " cumar si calibra inmatr pana in 3000 euro:) of....

B-XX-NOX 26-08-07 17:55

Re: Cumpar URS
 
Quote:

Originally Posted by trafy-vr6 (Post 1065050)
multzam B-XX-NOX ca ma susti:))))) of Doamne ce bataie de cap e si cu urseii astia...

In lista de " request" mai adaug " cumar si calibra inmatr pana in 3000 euro:) of....

Parerea mea e sa stai cuminte cu calibra...... nimic nu se compara cu un urs frumos :rolleyes2 spune-mi alex...... apropo vezi ce urs iei..... sa nu fie prea alergat..... rar gasesti ceva frumos.... am eu unu intretinut in cartier.... dar nush daca il vinde...... nu a fost alergat sau astea.... are omu grija d el....... o sa il intreb daca il vinde :)

trafy-vr6 26-08-07 17:57

Re: Cumpar URS
 
hmm...dar nu gasesc acte macar? ca asa pot aduce unu din afara si sa fac recarosare...ce zici ?

sebaaa 26-08-07 21:57

Re: Cumpar URS
 
Quote:

Originally Posted by trafy-vr6 (Post 1065077)
hmm...dar nu gasesc acte macar? ca asa pot aduce unu din afara si sa fac recarosare...ce zici ?

am inteles ca nu se mai permit recarosarile cu masini din afara de cand s-a bagat taxa de prima inmatriculare ( corectati-ma daca gresesc - dar asa scria pe topicul respectiv)
deci nu ai sanse cu asa ceva.. din pacate

trafy-vr6 26-08-07 22:08

Re: Cumpar URS
 
atunci semnez petitia din semnatura ta:)


All times are GMT +2. The time now is 00:01.

- Copyright 2026 4Tuning