![]() |
Cumpar URS
Cumpar Bmw 316 , 318, 320...in stare buna de functionare, inmatriculat, nu ma intereseaza dotari doar sa mearga si sa arate bine. Ofer 3500 euro sau combinatie cu un Opel Astra F:
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/32414-vand-opel-astra.html |
Re: Cumpar URS
up....si mai nou sa fie pana in 3000 euro fara combinatie pt ca am vandut masina:) nu ma intereseaza dotari, sa fie inmatriculat si sa fie drept la serii
|
Re: Cumpar URS
3 Attachment(s)
te intereseaza? este 325i 170cp
|
Re: Cumpar URS
cati bani ?
|
Re: Cumpar URS
nimic?:((.......
|
Re: Cumpar URS
Quote:
|
Re: Cumpar URS
o frate e 3500 :( n`am atata sorry..oricum bafta la vanzare
|
Re: Cumpar URS
pai u ai scris cu mana ta 3500 ca oferi.mai aes ca ursul asta are motorul original deci fara probleme cu actele si jantele care fac o gramada si scaune recaro eu zic ca e o baza f buna.
|
Re: Cumpar URS
Quote:
|
Re: Cumpar URS
Quote:
Hai fratilor nu-mi zice k nu aveti nici un urs la 3000 euro k nu cred.... nu toti ursii merita peste 3500E :) deci.......:-P |
Re: Cumpar URS
multzam B-XX-NOX ca ma susti:))))) of Doamne ce bataie de cap e si cu urseii astia...
In lista de " request" mai adaug " cumar si calibra inmatr pana in 3000 euro:) of.... |
Re: Cumpar URS
Quote:
|
Re: Cumpar URS
hmm...dar nu gasesc acte macar? ca asa pot aduce unu din afara si sa fac recarosare...ce zici ?
|
Re: Cumpar URS
Quote:
deci nu ai sanse cu asa ceva.. din pacate |
Re: Cumpar URS
atunci semnez petitia din semnatura ta:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:01. |
- Copyright 2026 4Tuning