![]() |
pt cei care se pricep si ma pot ajuta
sal
pt cine se pricepe si are ceva timp liber , poate ma ajuta si pe mine cu ceva idei https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/48774-masina-mea-opel-calibra-turbo-4x4.html mersi |
| All times are GMT +2. The time now is 11:46. |
- Copyright 2026 4Tuning