Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Vand jentzi si flanse! (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/4869-vand-jentzi-flanse.html)

ZanDer 22-04-05 00:01

Vand jentzi si flanse!
 
1 Attachment(s)
Vand 4 jante 4x108 fara gume, sau cu ... nush vedem :)
4 flanse de aluminiu de 3 cm, faza cu ele ii ca: pe masjina ii 4x100 da se pot monta jante 4x108, deci din 100->108 :D
jante 100E
flanse 150E negociabil

xxdadixx 25-04-05 09:24

pe cat sunt?

ZanDer 25-04-05 23:43

a scuze ... am uitat sa precizez, is pe 14\" si doua au cauciucuri dunlop sp sport 225/45, cam 60% - 70% bune


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning