Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand SE K750i NECODAT (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/48649-vand-k750i-necodat.html)

Lao 13-08-07 19:29

Vand SE K750i NECODAT
 
Vānd SE K750 cumpărat in decembrie 2006, a avut garanţie 2 ani. Nu este codat. Poza este reală. Nu are zgārieturi, arată foarte bine şi merge perfect. Īl dau cu tot ce a venit in cutie. Preţ: 399 ron negociabil.

Pentru alte detalii: [email protected]

Nu sunt interesat de schimburi.

https://img47.imageshack.us/img47/749...7040hi1.th.jpg


All times are GMT +2. The time now is 09:19.

- Copyright 2026 4Tuning